MSFL: Fotbalisté Třince se s Hulínem nepárali

Třinec - Fotbalisté Třince si v dohrávce 19. kola MSFL snadno poradili na domácím hřišti s posledním Hulínem, když jej pokořili pěti brankami.

9.5.2013

Domácího Eismanna atakuje Krhut.Foto: Petr Rubal

Fotbal Třinec - Spartak Hulín 5:1 (4:0)

Souboj prvního celku s posledním byl v podstatě vyřešen již během prvního poločasu. To už totiž Třinečtí měli luxusní čtyřgólový náskok. O první změnu skóre se v 17. minutě postaral krásnou střelou Motyčka. Ve 29. minutě zahrával standardní situaci Eismann, odražený míč se dostal ke Kyselému, který podruhé rozjásal domácí příznivce. U dalších dvou branek Třineckých byl krajní záložník Juřena. Na 3:0 zvyšoval po jeho přihrávce Čtvrtníček, u čtvrté zase Joukl dorážel míč do branky po Juřenově střele.

Hostující Barcuch odvrací hlavou míč do bezpečí před domácím Čtvrtníčkem.

Petr Joukl faulován hulínským Vyskočilem.

Ve druhé půli se již tak svižný fotbal nehrál. Hosté po hodině hry snížili na 4:1 zásluhou Pacla. „Měli jsme jej ubránit, ale nechtěli jsme riskovat zbytečnou kartu či vyloučení," přiznal po utkání domácí obránce Martin Švec. Konečnou podobu výsledku stanovil v 64. minutě Čtvrtníček. „Nebyl to sice ideální výkon, ale jsem alespoň rád za ty dva vstřelené góly," přiznal po zápase Josef Čtvrtníček. „Máme teď osmibodový náskok, ale musíme hrát pořád naplno. Teď nás čeká Břeclav, která svůj kádr hodně obměnila. Chceme vyhrát ale i tam," dodal Martin Švec.

Branky: 33. a 64. Čtvrtníček, 17. Motyčka, 29. Kyselý, 39. Joukl 62. Pacl. Rozhodčí: Drozdy - Ogrodník, Nesrsta. Diváci: 456.

Třinec: Bruk - Joukl, Švec, Hupka (46. Matoušek), Eismann - Malíř (64. Klimas), Motyčka, Kyselý, Juřena - Gavlák (61. Buryán), Čtvrtníček. Trenér: Miroslav Kouřil. (sch, rom)

9.5.2013 VSTUP DO DISKUSE

Společný česko-německý projekt, který je zaměřený na stáže sociálních asistentů.

Němečtí studenti měli českou stáž

Ester Ledecká je překvapivá vítězka Super-G
20

Sportovci tleskají Ledecké. Američanka chce znát její DNA

Olympijský festival v Ostravě: Zóna Deníku jede o víkendu na plné obrátky

Olympijský festival v Ostravar Aréně pokračuje dalším dnem a Deník je samozřejmě u toho. Zóna Deníku jede o víkendu opět naplno a nabízí spoustu lákadel pro všechny návštěvníky.

Nemocných přibylo, dva pacienti s chřipkou v našem kraji zemřeli

Chřipková epidemie v Moravskoslezském kraji pokračuje. V tomto týdnu došlo k dalšímu nárůstu nemocnosti na akutní respirační onemocnění (ARI), nemocnost dosáhla 2301 případů onemocnění na 100 tisíc obyvatel.

Omezeny by měly být i další nonstop bary

Regulace provozoven ve Frýdku-Místku má pokračovat. Radní schválili rozšíření vyhlášky o další dva problémové bary.

Češi bojovali jako lvi. Kanadu porazili 3:2 po nájezdech

/FOTOGALERIE/ Čeští hokejisté v druhém zápase olympijského turnaje porazili Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Národní tým předvedl mnohem lepší výkon než proti Koreji a rázně vykročil do čtvrtfinále.