Utkání s Hájem se pro vás nezačalo zrovna šťastně, když jste z první hostující akce inkasovali…
Je to bohužel již druhé utkání po sobě, ve kterém jsme inkasovali hned v úvodní minutě. Je to asi dáno naší nesoustředěností při krytí standardních situací soupeře. Nehledě na to, že si Háječtí vzápětí vypracovali další dvě brankové příležitosti. Musíme se tedy na tyto momenty zaměřit a pohlídat si začátky utkání, tak, jak nám to vycházelo v úvodních deseti kolech.

Aktivní hra soupeře přispěla k velice pohlednému zápasu, který je pro vás jistě záživnější, než když proti vám protivník zaleze do obranné ulity a brání v deseti lidech?
Tak to určitě. Myslím si, že my jsme hodně ofenzívní tým, takže nám takovéto střetnutí sedí. Je to určitě pro nás lepší, než když musíme hrát do plných. Ale nebyla to pouze Háj, která hrála takovýmto stylem. Fotbal se u nás snažil hrát například i Oldřišov, nebo teď v posledním utkání Krnov.

Vám se dnes střelecky dařilo, když jste soupeřova brankáře překonal ve třech případech. Jak jste viděl všechny své gólové situace?
Tak první gól byl hodně se štěstím. No, když to tak ale vezmu, tak vlastně i ten druhý padl s trochou toho štěstíčka. U toho třetího to byla brejková situace, kdy jsem do míče kopl jen špičkou a pak už to letělo do brány.

K fotbalu jste se vrátil po nemoci, ale nakonec jste z třetiligového Frýdku-Místku zamířil do Lískovce. Jak se vlastně váš přestup uskutečnil?
Ve Frýdku si to vedení klubu představovalo trochu jinak. Já jsem tam byl asi jediný, který měl svou práci a také i svou rodinu, takže dopolední tréninky u mě již nepřicházely v úvahu. Vysedával bych na lávce a na hřiště chodil jen na závěrečné minuty. Na další den bych pak chodil hrávat za béčko a to jsem nechtěl. Chtěl jsem raději odejít jinam a Lískovec nakonec ty peníze za mě dal, takže teď jsem tady a jsem moc spokojený. Zdejší spoluhráče všechny znám, je zde super parta.