Náhradník Ebus opět rozhodl o výhře Třince

Třinec /FOTOGALERIE/ - Druholigoví fotbalisté Třince si na svém hřišti poradili s exligovým Zlínem.

17.10.2009

Zlínský útočník Žůrek se snaží ohrozit brankáře Třince Lipčáka, jemu brání Hupka.Foto: Petr Rubal

Fotbal Třinec - Tescoma Zlín 3:1 (1:0)

Fotbalisté Třince dokázali navázat na jednogólovou výhru z pražské Julisky, kterou dosáhli v minulém týdnu. První změnu skóre přinesla 26. minuta, kdy domácí Martinčík odcentroval z levé strany, gólman Kořínek míč vyrazil pouze před sebe, kde číhal pohotový Szmek. Míč se následně došoural do branky po odrazu od zlínského Zdeňka Kroči – 1:0.

Vzápětí zahrozil hostující Görner, jeho přízemní střelu zlikvidoval brankář Lipčák. Pár minut po změně stran nastřelil domácí Eismann tyčku. V 53. minutě se uvolnil po levé straně Hanus, ale zakončení Matůše zlikvidoval pozorný Kořínek.

Z následného protiútoku mohl vyrovnat hostující Žůrek, ten si však v zakončení nepočínal zrovna důrazně. Rozhodnutí padlo v závěrečné desetiminutovce. V 80. minutě se Szmek přebral míč, vystřelil, ale gólman Kořínek jeho střelu vyrazil před sebe. Dobíhající Ebus Onuchukwu se po následné kličce na zlínského brankáře nemýlil a zvýšil vedení Třince na 2:0.

Tentýž hráč se prosadil i o tři minuty později, když umístil do sítě centr Eismanna. Pět minut před koncem utkání se ujala chytrá střela Žůrka na zadní tyč. „Byl to úmysl, chtěl jsem brankáře Lipčáka přehodit,“ přiznal po utkání hostující útočník.

V závěrečných minutách se již skóre nezměnilo. „Utkání jsme se trochu obávali. Musím ale říct, že jsme zápas nakonec zaslouženě vyhráli. Měli jsme štěstí při střídání. Kluky za bojovnost chválím,“ zářil štěstím po utkání domácí kouč Jiří Neček.

Jeho protějšek mluvil smutnějším hlasem. „Střetly se dvě vyrovnaná družstva, kdy záleželo na tom, kdo dá první branku. Hodně nám ublížila absence Kroupy a následně i na začátku střetnutí, Vozábala. Fotbal se hold hraje na góly a ty nám dali domácí tři.“

Branky: 26. vlastní, 80. a 83. Onuchukwu – 85. Žůrek.

Rozhodčí:
Býma. ŽK: Matůš, Martinčík – Zbožínek. Diváci: 486.

Třinec: Lipčák – Hupka, Chlebek, Kuděla, Martinčík – Malíř, Hanus (75. Adaszek), Ceplák, Eismann – Szmek (84. Doležal), Matůš (64. Onuchukwu). Trenér: Jiří Neček.

Zlín: Kořínek – Malchárek (77. Poznar), Kroča, Zbožínek, Jelínek – Šmahaj, Görner, Vozábal (9. Bačík), Novák (60. Pazdera) – Žůrek, Lukaštík. Trenér: Ladislav Minář.

(rom, sch)

17.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Kultura a sport - Kultura a sport Sportovní trenéři a instruktoři 130 Kč Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) INSTRUKTOR/KA LYŽOVÁNÍ (HPP, DPP). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 130 kč, mzda max. 200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: C04 z:17/9/2018 (HPP, DPP), Staň se součástí teamu největší lyžařské školy na Moravě. Hledáme instruktory lyžování/ snowboardingu do střediska Bílá v Beskydech. Pracovat můžeš o víkendech, v týdenních turnusech či po celou sezónu, dle tvých časových možností, Požadujeme:, - platnou instruktorskou licenci (rádi pomůžeme před sezónou zajistit ZDARMA nebo za zvýhodněnou cenu), , Nabízíme:, - zapůjčení zaměstnaneckého oblečení, ubytování a stravování za personální ceny, skipas, pravidelné lyžařské/snowboardové doškolování s lektory APLŠ/APUL, možnost celoroční spolupráce, proplacení instruktorského kurzu "C" nebo "D", zvýhodněný vstup na wellness v přilehlém hotelu, společné akce na skialpech, sněžnicích a spoustu dalších výhod, - nabízíme pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení., Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.. Pracoviště: Beskydy sport s.r.o. bílá 155, 739 15 Staré Hamry. Informace: David Dorda, +420 725 222 111. Obchod - Obchod Obchodní referent 24 000 Kč Obchodní referenti REFERENT/-KA PRODEJNÍHO ODDĚLENÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: aktivní znalost angličtiny slovem i písmem, ŘP sk. B, znalost Office, samostatnost zodpovědnost, pečlivost, flexibilita., Náplň práce: komunikace se zákazníkem, příjem, evidence a vyřizování objednávek od zákazníků, vystavování faktur a dodacích listů z informačního systému, komunikace se skladem a expedicí, objednávání přepravy, komunikace s celnicí., Výhodou - znalost německého jazyka, předešlá praxe na obdobné pozici., Životopis zaslat na e-mailovou adresu: adriana.hlisnikovska@steeltec.cz., Pracoviště Třinec - Konská. Pracoviště: Steeltec cz, s.r.o., Průmyslová, č.p. 700, 739 61 Třinec 1. Informace: Adriana Hlisnikovská, . Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 120 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) ŘEMESLNÍK - ZEDNICKÉ PRÁCE (DPČ). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: A16 z:22/3/2018 (DPČ) a:17/9/2018, Požadujeme znalost v oboru. Pracovní doba 7.00-15.00 hod., soboty a neděle dle potřeb zaměstnavatele. ŘP sk. B výhodou. Práce vhodná i pro absolventy. Nabízíme odměny za dodržení pracovních požadavků., Kontakt telefonicky v čase od 8.00-15.00 hod., e-mailem. Kontakty viz výše.. Pracoviště: Stavby 4you s.r.o., Riegrova, č.p. 857, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Martin Tesarčík, +420 737 652 950. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 15 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Aktualizace 19. 9. 2018, Požadujeme - SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru. , Předem volat na tel. č.: 607 043 288 a domluvit si schůzku., Pracoviště: Hrčava. Pracoviště: Ignis forst s.r.o., 739 98 Mosty u Jablunkova. Informace: Marek Sikora, +420 607 043 288.

1. ročník tenisového turnaje žen ve Frýdku-Místku v areálu Prestige tenis.
48

Ve Frýdku slavila titul zkušená Polka, jedničku vyřadilo zranění

Martin Gernát (s hokejkou) slaví se spoluhráči druhý gól Třince. Ani vedení 2:0 však Ocelářům nestačilo.

Martin Gernát: Prohra mrzí, ale týmu věřím. Zvedneme se

-

Peter Hamerlík po kiksu přiznal: Druhý gól? Moje chyba

Třinec – Hokejovým Ocelářům vstup do extraligové soutěže nevyšel. V neděli podlehli Olomouci 2:3, přestože vedli 2:0. Hanáky dostala na koně nevšední minela zkušeného třineckého gólmana Petera Hamerlíka, který za vlastní brankou namazal puk protihráči.