Karvinští předvedli daleko lepší výkon po změně stran. Do přestávky byli nebezpečnější svěřenci trenéra Milana Duhana. Jenže nevyužili dobré šance a naopak inkasovali z kopačky Fischera. Zanedlouho však srovnal z přímáku Mozol a určil poločasový stav na 1:1.

Domácí po přestávce zabrali a už byli lepším týmem. Dva góly Cikua je dostaly do náskoku, Teplý sice po chybě karvinské obrany korigoval na 3:2, ale to bylo ze strany Frýdku vše. V závěru na jeho obranu vyzráli ještě Sobala s Knötigem a valcíři si tak připsali od Karviné navlas stejnou porážku jako od Sigmy Olomouc.

Ve středu zakončí Karvinští své účinkování ve skupině D Tipsport ligy zápasem se sousední Orlovou. Pro Frýdek to byl poslední zápas.

MFK OKD Karviná – MFK Frýdek-Místek 5:2 (1:1)

Branky: 63. a 68. z pen. Ciku, 21. Fischer, 80. Sobala, 87. Knötig – 23. Mozol, 70. Teplý. Rozhodčí: Priesl. Diváci: 100.

Frýdek-Místek: Prepsl – M. Švrček, Coufal, Literák, Žídek – Pešek, Wozniak, Mozol, Ceplák – Gulajev, Bačík. Střídali: Cesnek, Kometa, Skotnica, Prokeš Teplý a Hlaváč.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.