V prvním poločase nejdříve pálil nad Nepožitek, stejně dopadla i střela Halašky. Frýdek, který představil tři novice Krásu, Kubištu a Grussmanna dal osobě vědět po trestném kopu Málka, avšak i jeho pokus cestu mezi tyče nenašel. Nejhezčí akce první půle přišla v samotném jejím závěru, kdy Kolínkův centr z pravé strany usměrnil do branky hlavou Zapletal – 1:0. Krom toho mohl skórem ještě pohnout aktivní Neubert, ale na rozdíl od středečního duelu se mezi střelce nezapsal.

První část druhého poločasu patřila Frýdku. Po gólovce Schaffartzika střílel z hranice šestnáctky Cesnek a Kovalík musel pohotovým zákrokem vyrážet balón na rohový kop. Za dalších pár okamžiků už bylo vyrovnáno. V závaru v pokutovém území Opavy se nejlépe zorientoval Juřica – 1:1. Dokonce utkání mohly oba tým strhnout vedení na svou stranu. Z opavských hráčů měl jistý gól na kopačce dorostenec Furik, který z metru napálil míč do tyče. „Opava byla kvalitním soupeřem. Náš výkon nebyl špatný, ve druhém poločase jsme měli šance i na vítězství. Dnešní duel byl pro nás přínosem,“ pochvaloval si trenér Frýdku-Místku Oldřich Machala, který se svým týmem vyráží na soustředění do Luhačovic. Na opavské straně tentokrát spokojenost nebyla. „První ani druhý poločas nebyl z naší strany podle mých představ. Je to dáno i tím, že se stále zkouší různé varianty. Po dvou zápasech jsme chytřejší a víme, co zhruba můžeme od hráčů čekat,“ řekl po zápase trenér Opavy Jaroslav Horák a dodal: „Soupeř měl dobrou organizaci obrany, jeho hráči se dobře posouvali. Na toto platí jedině rychlá mezihra ve středu hřiště a přesun hry z jedné na druhou stranu, což jsme dost dobře nedokázali.“

SFC Opava – Frýdek-Místek 1:1 (1:0)

Branky: 44. Zapletal – 48. Juřica. Rozhodčí: Bečica.

Opava I. poločas: Květon – Kolínek, Mezlík, Půda, Čáp – Halaška, Nepožitek, Partyš, Robin Wirth – Zapletal, Neubert. II. poločas: Kovalík – Kolínek, Cigánek, Půda, Uvíra – Korčián, Partyš, Bíro, Kiša – Furik, Schaffarczik. Trenér: Jaroslav Horák.

Frýdek Místek, I. poločas: Lužný – Švrček, Krása, Hrdlička, Prokeš – Cesnek, Cabák, Literák, Málek – Maceček, Fromélius. II. poločas: Prespl – Grussmann, Literák, Krása, Křiva – Juřica, Cesnek, Cabák, Kubišta – Soukup, Kořínek. Trenér: Oldřich Machala.