Řepiště - Ostravice 0:5 (0:2)

Domácím fotbalistům se nepodařilo napravit nepříznivý dojem z domácí porážky s Václavovicemi v minulém kole a tentokrát po slabém výkonu podlehli svému soupeři dokonce rozdílem třídy. Jejich výkon je k nepoznání oproti vystoupením v jarní části uplynulého ročníku, naproti tomu hosté si s chutí zastříleli a získali první tři body. Branky: 20. a 74. Liďák, 23. Poruba, 60. Pavelec, 81. Faldyna. Rozhodčí: Z. Mudra, ŽK: 1:4, diváků: 80.

Řepiště: Sotorník – Kusák, Stojan, Kuboš, Honěk – Nekoranec, Maskal, Plonka, Číž – Hodulík (36. Novotný), Hrubý (56. Kašpar). Trenér: Milan Svatonský.
Ostravice: Boháč – Pospíšil, M. Stonavský, Faldyna, Pavelec – Procházka, Přasličák, Poruba, O. Stonavský – Janošec, Liďák (87. Tofel). Trenér: Vojtěch Vranay.

Lučina - Tošanovice 4:0 (1:0)

Finstal od prvních minut nechal zapomenout na nevydařený zápas v Písku a na hřišti jasně dominoval. Tošanovice si za celý zápas nevytvořily jedinou gólovou šanci. Domácí si naopak vytvořili územní převahu, v první půli se ale trápili s koncovkou. Po změně stran přinesly do domácích řad uklidnění dvě rychlé branky a poté již byla převaha Lučiny místy až drtivá. Kromě branek domácí nastřelili ještě tyč a břevno, navíc hosty od pohromy zachránil velmi dobře chytající Sukaný.

Branky: 42., 63. a 72. Hruška, 51. Polášek. Rozhodčí: Malinovský, bez karet, diváků: 100.

Lučina: Chlebek - Vodák (72. M. Vrba), Hánl, A. Kielar, Goroš – Krzyžánek, Polášek, Staufčík, Gančarčík (63. Hojdyš) – Siuda (78. Vrobel), Hruška. Trenér: Petr Wiecek.
Tošanovice: Sukaný – A. Trpišovský, Grygar, Gongol, Holota (70. Torčík) – Hnidzik, Parák, Lipovczan, Gargulinský (46. Hrabinský) – M. Trpišovský, Petr (46. Marcina). Trenér: Zbyněk Pniok.

Metylovice - Hukvaldy 2:0 (2:0)

V první půli domácí fotbalisté nepustili svého soupeře ani do jedné gólově příležitosti a svou převahu zúročili dvěmi brankami. Další šance Metylovic neproměnil Platoš. Ve druhé půli mohly Hukvaldy po hrubce domácí obrany snížit, ale Košica mířil vedle. Metylovice hlídaly náskok, který mohl navýšit J. Němec, jenže přestřelil. Zasloužené vítězství domácích.

Branky: 15. Bražina, 32. O. Kulhánek. Rozhodčí: J. Mudra – A. Pokluda, diváci: 100.

Metylovice: R. Valas st. - Kopčák, Smilovský, Šimek, M. Němec - Bražina (30. Král), O. Kulhánek (90. Závodný), L. Halata, J. Němec - Platoš, Rypka (46. R. Valas ml.).
Hukvaldy: Sasín - Míček, L. Tobiáš, Koutný, Grufík – Olbert, Košica, Z. Velart, A. Holub – M. Holub, Fulnek. Náhradníci: M. Velart, Opěla, Černík, J. Tobiáš.

Baška – Václavovice 2:1 (0:0)

S průběhem prvního poločasu nebyli domácí fotbalisté vůbec spokojeni. Navíc je ve 20. minutě podržel gólman Michálek, který zlikvidoval tutovku hostujícího hráče. Góly začaly padat až po změně stran. Nejprve se po rohovém kopu prosadili hosté. Vyrovnání přišlo v 83. minutě, kdy se po centru Végha trefil krásně rybičkou Juřica. Dělba bodů se nakonec nekonala. Dvě minuty před koncem utkání to byl opět Juřica, který nadvakrát překonal brankáře Ometáka.

Rozhodčí: Sikora – Somr, ŽK: 2:1, diváci: 100.

Baška: Michálek – Tománek (46. Podžorný), Lýsek, Ručka, Vítek (62. Chvostek) – Bukovjan, Uherek, Kolář, Janíček – Végh, Juřica (90. Bugna). Trenér: Arnošt Uherek.
Václavovice: Ometák – Habernal, Lenčo, Berta, Kotásek, Holečko, Bembenek, Bednář, Novotný (46. Kantor), Bystroň (60. Swider), Ludvík.

Palkovice - Kunčice 7:3 (4:0)

Výsledek utkání sice vypadá jednoznačně pro domácí, ale už v 15. minutě mohl být stav 0:3, kdy domácí brankář Smolík doslova čaroval. Střelecké kopačky si obuli dva střelci - domácí Kaulinec a hostující Macura. Atraktivní utkání pro diváky tak skončilo vítězstvím zkušenějších Palkovic, ale nováček z Kunčic se za svůj výkon nemusí stydět. „Sice máme po dvou kolech plný počet bodů, ale v obraně to skřípe. Dnešní vítězství nám vychytal brankář Smolík, který chytil snad pět jistých branek. Další utkání ukáže, jak na tom opravdu jsme, zatím jsme narazili na papírově lehčí soupeře. Kunčice se ale ve hře dopředu ukázaly v dobrém světle,“ pochválil soupeře domácí trenér Martin Blahuta.

Branky: Kaulinec 6, Biolek - Macura 3. Rozhodčí: Tomeček, ŽK: 1:2, diváci: 40.

Palkovice: Smolík - Minarčík, Galásek, J. Merta (65.Honěk ) - Skalický, Lesniak, Huška, Biolek (70. Skurka) - Poledník (57.Slípek), Musil, Kaulinec. Trenér: Martin Blahuta.
Kunčice: Ondryáš – Jan Křenek, Zajac, Mazoch, Jakub Křenek (65. Velička), Štefek, Janáč, Macura, M. Gajdůšek, Světelský. Trenér: Dalibor Benda.

Frýdlant n. O. B – Návsí 2:1 (0:1)

I když do utkání vstoupili aktivněji domácí, do vedení šli ve 20. minutě naopak hosté. To se krásně trefil Lupienski. Od této chvíle to byli hosté, kteří měli více ze hry. Po poločasové domluvě se obraz hry domácího celku změnil. Frýdlantští zvýšili pohyb, důraz a lépe i kombinovali. V 65. minutě byl nedovoleně zastaven Somr a pískala se penalta. Tu s přehledem proměnil sám postižený. Poté se valil na hostující obranu jeden útok za druhým, fotbalisté Návsí statečně odolávali. Až v 83. minutě se rozhodl k velkému sólu z vlastní poloviny hřiště Hurný, před hostující šestnáctkou přihrál Žáčikovi a ten přesně mířenou střelou rozhodl o výhře Frýdlantu.

Branky: 65. Somr z pk, 83. Žáčik – 20. Lupienski. Rozhodčí: Černoevič – J. Mudra, diváci: 120.

Frýdlant B: Škarabela – Hurný, Baňka, Jaskula, Vašut – Zagrapan (46. Pergler), Somr, Tošenovjan, Žáčik (90. Fišer) – Peml (66. J. Hradil), K. Hradil. Trenéři: Jaroslav Rozkydal a Jan Žižka.
Návsí: Cymorek – Braný, P. Zbončák, Pyszko, Bažant – Benek, Jakus, Lupienski, Fazekaš – Labaj, Klus (80. Husar). Trenér: Dušan Zbončák.

Dobratice – Písek 2:1 (0:0)

Utkání dvou aspirantů na čelní umístění. Domácí, na hřišti v Nižních Lhotách, měli první příležitost v 15. minutě. Radost jim však výtečným zákrokem zmařil písecký gólman. Jediné vzrušení v první půli přineslo tak nešťastné zranění hostujícího Zogaty, kdy bylo potřeba přivolat lékařskou pomoc. Druhý poločas začal náporem Dobratic a hosté mohli děkovat jen svému brankáři, že držel čisté konto. V 70. minutě zahrál písecký hráč rukou a Jakub Causidis překvapil z 30 metrů zkoprněného brankáře Stonawského. Pět minut před koncem zápasu zahrával přímý kop zkušený Kajzar a následnou střelou potrestal domácího gólmana za špatně postavenou zeď. V 89.minutě se šikovně uvolnil na malém vápně B. Causidis, jeho snahu zmařil faulem písecký hráč a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil sám faulovaný a bylo to 2:1. „Domácí vyhráli zaslouženě, měli více gólových příležitostí. My jsme postrádali pět hráčů základní sestavy, a to bylo poznat. Navíc k tomu ještě přibylo i nezaviněné zranění Zobatý,“ řekl po utkání trenér Ligocki. „Jsem samozřejmě rád za tři body, kluci hráli dobře, jen to zahazování šancí je našim problémem,“ hodnotil duel Marián Korabík.

Dobratice: Bouz - Liberda, F. Zeman, Skotnica, I. Klesniak, Nogol, L. Klesniak, L. Zeman, Marek Causidis, Marián Causidis, J. Causidis. Střídali: B. Causidis, Gryžboň a Ševčík. Trenér: Marián Korabík.
Písek: M. Stonawski - Zogata, Szotkowski, Legierski, Krzyźanek, Liberda, Niemiec, Suszka, Horsinka, T. Stonawski, P. Kajzar. Střídali: Byrtus, Karch. Trenér: Ligocki.