Poslední kolo Fortuna ligy rozhodlo, že celkovým vítězem soutěže je Petr Hruštinec z Frýdku-Místku, který dlouhou dobu bojoval o čelo s Gabrielou Somrovou. Ta ale v posledním kole získala pouhých 8 bodů a ostatní soutěžící již Hruštince nepředběhli.

Rovněž jsou známi výherci na dalších místech. V tabulce pak naleznete ceny, které získali soutěžící na prvních osmi místech, navíc poslední tipující dostane cenu útěchy – láhev alkoholu, kterou věnoval sponzor posledního místa – Hostinec U zastávky z Dolního Sklenova. Pokud po posledním kole měli soutěžící na prvních místech stejný počet bodů, rozhodovala o konečném pořadí Supertrefa posledního kola, což je v letošním ročníku počet vstřelených branek z desíti nabízených zápasů.

Doposud počítač seřazoval soutěžící podle celkově dosažených bodů, bodů v posledním kole a pak abecedně podle příjmení. Také v posledním kole jste hráli o volnou sázenku Fortuny v hodnotě 100 Kč. Z vítězství v 11. kole Fortuna ligy se raduje Jaromír Kurečka z Dolní Datyně, který si tak může vyzvednout cenu v redakci. Výherci hlavních cen budou o předání telefonicky informováni, popřípadě si mohou o informace zavolat na telefonní číslo 606 666 510.

TABULKA

1. Petr Hruštinec (Frýdek-Místek) - barevný televizor od firmy D-SPORT
2. Radomír Pařenica (Frýdek-Místek) - luxusní sada nářadí
3. Josef Bělica (Smilovice) - poukázka v hodnotě 1000 Kč (Fortuna)
4. Ondřej Kacíř (Raškovice) - fotbalový míč
5. Gabriela Somrová (Frýdlant n. O.) - poukázka v hodnotě 500 Kč (restaurace U Splavu)
6. Miroslav Brzežek (Písek) - poukázka v hodnotě 500 Kč (restaurace Kultura)
7. Jakub Birčák (Staré Město) - poukázka v hodnotě 300 Kč (restaurace U Splavu)
8. David Hejda (Frýdek-Místek) - poukázka v hodnotě 100 Kč (restaurace U Splavu)
Jaromír Kurečka (Dolní Datyně) - vítěz 11. kola Fortuna ligy
Mirek Stuchlík (Frýdek-Místek) – láhev
Fortuna liga se bude hrát také se startem jarní sezony

Region – Další podzimní část Fortuna ligy skončila, ale příznivci této hry si nemusejí zoufat, protože od jarních měsíců se bude hrát opět.

Fortuna liga si mezi čtenáři našla velikou oblibu, v našem okrese se odehrálo již dvanáct kol a na jaře začne třinácté. Od jarních měsíců tak budete mít možnost potvrzovat své znalostí okresního fotbalu s ostatními čtenáři našeho okresu, i těmi přespolními. Stojí za připomenutí, že na jaře začne zcela nové kolo, kdy všichni budou mít na začátku Fortuna ligy nulu na kontě získaných bodů.

Na závěr bych rád poděkoval vedení a personálu restauračních zařízení a heren, dále pak potravin, ve kterých máme umístěny sběrné boxy na kupony, za skvělou spolupráci během trvání Fortuna ligy.

Hostinec U zastávky je sponzorem ceny útěchy

Frýdek-Místek – Nejen na předních příčkách celkového pořadí Fortuna ligy jste bojovali o atraktivní ceny. Rovněž poslední v celkovém pořadí získá odměnu.

V našem regionu se v čtenářské soutěži Fortuna liga nebojuje jen o přední umístění, ale někteří z vás se snaží skončit po závěrečném kole na posledním místě. Důvod je prostý, za poslední místo je cena útěchy – láhev alkoholu. Tuto příčku sponzoruje vždy některý z podniků, kde máme umístěný sběrný box na kupony Fortuna ligy. Sponzorem posledního místa podzimní části této populární soutěže je Hostinec U zastávky z Dolního Sklenova, která poslednímu soutěžícímu věnuje láhev alkoholu.