Hrálo se na třech hřištích, a to spravedlivým systémem každý s každým. Do turnaje zasáhlo celkem 140 malých fotbalistů, pro které byl připraven kvalitní servis, a to od bohatého občerstvení, přes ubytování až po zajímavé ceny, kterých bylo opravdu hodně. „Chtěli jsme připravit dobrý turnaj se vším všudy, myslím si, že podle závěrečných ohlasů účastníků můžeme být spokojeni," řekl hlavní organizátor akce Andreas Drastík. Do Kravař se sešla slušná konkurence. Namátkou můžeme jmenovat olomouckou Sigmu, vršovické Klokany, či Slovan se Žilinou a samozřejmě Slask Wroclav. „Účastníci byli kvalitní. Je to pro nás závazek do budoucna," dodal Drastík.

Kromě samotných zápasů si malí fotbalisté zasoutěžili i v dovednostních soutěžích, a to v chytání penalt, o nejpřesnějšího střelce, nejrychlejšího hráče s míčem i bez míče.

Jak již bylo zmíněno, vítězem turnaje se stal MFK Frýdek-Místek, který neztratil ani bod, navíc jeho hráč Michal Málek se stal s sedmapadesáti góly nejlepším střelcem turnaje. „Podle mne jsme v Kravařích zanechali velmi dobrý dojem. Své soupeře jsme přehrávali dobrou obranou, precizním napadáním a hlavně výborným útokem. Chtěli bychom tak všem našim klukům poděkovat za zodpovědný přístup ke všem zápasům, i když třináct utkání ve dvou dnech jim dalo určitě hodně zabrat," chválil své svěřence trenér frýdecko-místeckých benjamínků Milan Kubala.

Nejlepším obráncem byl zvolen Milan Řehuš ze Slovanu Bratislava, gólmanem trenčínský Dominik Sochulák, útočníkem Denis Straka ze Žiliny a cenu pro nejužitečnějšího hráče si odnesl Adam Proniuk, talent olomoucké Sigmy. „Za to, že jsme mohli uspořádat takovou to akcí, vděčíme sponzorům. Když to shrnu, včetně ubytování, stravy a cen jsme měli rozpočet na tuto akci 100 000 korun," shrnul Drastík, který je specialistou na pořádání takových to akcí.

Výsledky Frýdku-Místku na turnaji: FC Hlučín 9:0, SK Unia Ratiborz (PL) 6:1, SFC Opava 6:1, Slavia Opava 9:1, Sigma Olomouc 8:1, Domino Bratislava (SK) 4:1, FK Trenčín (SK) 6:2, Slovan Bratislava (SK) 4:3, MŠK Žilina (SK) 6:1, Slask Wroclaw (PL) 4:0, Sleza Wroclaw (PL) 6:0, FC Baník Ostrava 4:2, Bohemians Praha 1905 7:2.

Sestava FM: Radim Řeha, Adam Kuboš (1 gól), Lukáš Kunčík (1), Denis Němec (17), Michal Málek (57), Dominik Slezák, Filip Hlosta (1), Matěj Cudzik (1), Daniel Hofírek, Matěj Roman (1). Trenéři: Milan Kubala, Roman Šimánek a Tomáš Nezhoda.