LÍSKOVEC – PETŘKOVICE 2:0 (1:0)

Domácí lídr krajského přeboru chtěl napravit poslední domácí výpadek s Petrovicemi a od počátku se pustil do svého soupeře. Přemíra snahy však domácím útočníkům svazovala nohy a tak své slibné příležitosti neproměnili v 5. minutě Lukáš Myšinský a o deset minut nato Broulík. Posledně jmenovaný si však zaváhání vynahradil ve 20. minutě a technickou střelou otevřel skóre. Domácí pokračovali v tlaku i nadále, ale zvýšit skóre se nepodařilo ani po půlhodině hry Čerňákovi.

I po změně stran domácí útočili a slušně hrající hosté dlouho odolávali. Skóre se změnilo v 52. minutě, kdy prudký centr Lukáše Myšinského z pravé strany si dezorientovaný hostující Darda srazil do vlastní branky. Hosté se dostali do největší šance v 56. minutě po střele Kašického z deseti metrů, kterou však Dittert stačil nohou vytěsnit na roh. Pěknou akci předvedli Lískovečtí v 66. minutě, ve které Lukáš Myšinský ideálně uvolnil Broulíka, ale ten těsně minul. Domácí nakonec dotáhli zápas do zaslouženého vítězství, ale výkonem nenadchli, neboť měli rezervy ve finální přihrávce a přesném zakončení.

Jejich radost po utkání však byla dvojnásobná, jelikož jejich středeční přemožitel podlehl na vlastním hřišti Háji ve Slezsku 1:3.

Lískovec: Dittert – Jakub Myšinský, Vojvodík, Maléř, Staník – Chlebek, Čerňák, Šrámek, Holý (77. Ursini)– Broulík (87. Peřina), Lukáš Myšinský. Trenér: Jiří Krejčí.