II. liga:

Fotbal Třinec – Fotbal Fulnek (5. 4. – 10.15).

MSLŽ:

Dobratice – Veřovice (6. 4. – 15.30).

Krajský přebor:

Lískovec – Bystřice n. O. (5. 4. – 15.30), Vratimov – Háj ve Slezsku (5. 4. – 15.30), Frýdlant n. O. – Lok. Petrovice (6. 4. – 15.30).

1. A třída – skupina B:

Vendryně – Dětmarovice (5. 4. – 15.30), Brušperk – Dolní Lutyně (5. 4. – 15.30), Staré Město – Stonava (5. 4. – 15.30), Smilovice – Raškovice (6. 4. – 15.30).

2. B třída – skupina C:

Sedliště – Horní Suchá (5. 4. – 15.30), Hnojník – Mosty (5. 4. – 15.30), Oldřichovice – Hrádek (6. 4. – 15.30), Nýdek – Nebory (6. 4. – 15.30), Jablunkov – Horní Bludovice (6. 4. – 15.30).

3. B třída – skupina D:

Fryčovice – Bílovec (5. 4. – 15.30), Dobrá – Odry (5. 4. – 15.30).

MSDL dorostu:

Frýdek-Místek – Zábřeh (5. 4. – 10.15 st. 12.30 ml., hř. Stovky)

Krajský přebor dorostu:

Frýdek-Místek B – Staříč (6. 4. – 10.15 st. 12.30 ml., hř. Stovky).

Krajská soutěž dorostu – skupina B:

Dobrá – Baška (5. 4. – 13.15), Brušperk – Frenštát p. R. (6. 4. – 10.00), Nýdek – Petřvald u Karviné (6. 4. – 13.00), Jablunkov – Bohumín (6. 4. – 13.15).

MSŽD žáků:

Třinec – Vsetín (5. 4. – 10.00 st. 11.45 ml., hř. Borek).

Krajský přebor žáků:

Frýdek-Místek B – VOKD Poruba (5. 4. – 9.00 st. 10.45 ml., hř. Slezan), Jablunkov – Hájek a synové Jakubčovice (5. 4. – 9.00 st. 10.45 ml.).

Krajská soutěž žáků – skupina B:

Brušperk – Ludgeřovice (5. 4. – 9.00 st. 10.45 ml.), Vratimov – FC Ostrava-Jih B (5. 4. – 9.00 st. 10.45 ml.).

Krajská soutěž žáků – skupina C:

Staré Město – Frýdek-Místek C (6. 4. – 9.00 st. 10.45 ml.), Bystřice n. O. – Petřvald u Karviné (6. 4. – 9.00 st. 10.45 ml.).

Okresní přebor mužů:

Baška – Písek (5. 4. – 15.30, Kniezek K.), Frýdlant n. O. B – Ostravice (5. 4. – 15.30, Machala P.), Václavovice – Řepiště (5. 4. – 15.30, Somr M.), Milíkov – Dobratice (6. 4. – 15.30, Suszka J.), Nošovice – Palkovice (6. 4. – 15.30, Nižní Lhoty, Worek R.), Janovice – Lučina (6. 4. – 15.30, Šašinka J.), Hukvaldy – Staříč (6. 4. – 15.30, Rusina L.).

Okresní soutěž mužů:

Vojkovice – Bukovec (5. 4. – 15.30, Rapouch V.), Kunčice p. O. – Smilovice B (5. 4. – 15.30, Žvak K.), Janovice B – Chlebovice (5. 4. – 15.30, Vernarský J.), Tošanovice – Pržno (5. 4. – 15.30, Fuják P.), Paskov – Čeladná B (6. 4. – 10.00, Staříč, Hrušecký J.), Návsí – Kozlovice B (6. 4. – 15.30, Návsí – umělá tráva, Krůček R.).

Okresní přebor dorostu:

Sedliště – Písek (5. 4. – 13.00, Čepčor I.), Oldřichovice – Kozlovice (5. 4. – 13.00, Němec P.), Kunčice p. O. – Bukovec (5. 4. – 13.00, Žvak K.), Václavovice – Dobratice (5. 4. – 13.00, Šašinka J.), Smilovice – Raškovice (5. 4. – 15.30, Nevrla J.), Frýdlant n. O. – Palkovice (6. 4. – 13.00, KR).