MSLŽ: Dobratice – Sl. Ostrava (16. 9. – 16.30).

Krajský přebor mužů: Bystřice – B. Albrechtice (16. 9. – 16.30).

I. A třída – skupina B: Brušperk – Čeladná (15. 9. – 16.00), Raškovice – Nový Jičín (16. 9. – 16.00).

I. B třída – skupina C: Hrádek – Sedliště (16. 9. – 16.00), Nebory – Oldřichovice (16. 9. – 16.00), Jablunkov – Nýdek (16. 9. – 16.00).

I. B třída – skupina D: Kozlovice – Odry (16. 9. – 16.00), Metylovice – V. Albrechtice (16. 9. – 16.00)

MSDL dorostu: Třinec – Jihlava B (15. 9. – 11.15 st. + 13.30 ml., Lesní)

MSDD dorostu: Frýdek-Místek – Uničov (15. 9. – 10.15 st. + 12.30 ml., Stovky)

Krajský přebor dorostu: Vratimov – Sl. Bruntál (15. 9. – 9.00 st. + 11.15 ml.)

Fotbal Třinec B – Slavia Opava (16. 9. – 10.00 st. + 12.15 ml., Borek)

Krajská soutěž dorostu – sk. B: Jablunkov – Nýdek (16. 9. – 13.45)

MSŽL: Frýdek-Místek – 1. FC Přerov (16. 9. – 11.00 st. + 12.45 ml., Stovky)

Krajský přebor žáků: Jablunkov – MFK Havířov (15. 9. – 9.00 st. + 10.45 ml.)

Krajská soutěž žáků – skupina B: Staříč – Brušperk (16. 9. – 9.30 st. + 11.15 ml.)

Krajská soutěž žáků – skupina C: Frýdek-Místek C – Těrlicko (15. 9. – 9.00 st. + 10.45 ml., Slezan)

Bystřice – Inter Petrovice (16. 9. – 9.00 st. + 10.45 ml.)

Okresní přebor mužů: Lučina - Nošovice (16. 9. - 13.30, Pfleger D.)

Palkovice - Milíkov (15. 9. - 16.00, Čepčor I.), Ostravice - Baška (15. 9. - 16.00, Machala P.)

Staříč - Frýdlant n. O. B (15. 9. - 16.00, Krasula V.), Řepiště - Janovice (15. 9. - 16.00, Chýlek M.)

Václavovice - Hukvaldy (15. 9. - 16.00, Kniezek K.), Dobratice - Písek (15. 9. - 16.00, Rusina L.)

Okresní soutěž mužů: Bukovec - Pržno (16. 9. - 16.00, Krůček R.), Čeladná B - Tošanovice (15. 9. - 16.00, Kunčice, Juřík J.), Kozlovice B - Paskov (15. 9. - 16.00, Fuják P.), Chlebovice - Návsí (15. 9. - 16.00, Mudra Z.), Smilovice B - Janovice B (15. 9. - 16.00, Somr M.), Vojkovice - Kunčice p. O. (15. 9. - 16.00, Vernarský J.)

Okresní přebor dorostu: Palkovice - Smilovice (15. 9. - 13.30, Pokluda A.), Raškovice - Písek (16. 9. - 13.30, Vojkovský J.), Dobratice - Hnojník (15. 9. - 13.30, Konderla J.), Václavovice - Kunčice p. O. (15. 9. - 13.30, Novák M.), Bukovec - Oldřichovice (16. 9. - 13.30, Krůček R.), Kozlovice - Sedliště (15. 9. - 13.45, Žvak K.), Lučina - Frýdlant n. O. (16. 9. - 16.00, Pfleger D.)

Okresní soutěž dorostu - skupina A: Čeladná - Lískovec (15. 9. - 10.30, Kunčice, Nevrla J.), Hukvaldy - Janovice (16. 9. - 13.30, Božoň M.), Řepiště - St. Město (15. 9. - 13.30, Božoň M.), Ostravice - Fryčovice (15. 9. - 13.30, Hrušecký J.), Metylovice - Frýdlant n. O. B (15. 9. - 16.00, Rapouch V.)

Okresní soutěž dorostu – skupina B: Hrádek - Vendryně (16. 9. - 13.30, Nytra A.), Mosty - Nošovice (16. 9. - 13.30, Konderla J.), Bystřice - Milíkov (16. 9. - 13.30, Durák V.)

Regionální soutěž žáků – skupina A: Ostravice - Kozlovice (15. 9. - 9.30, Setlová P.), Hukvaldy - Frýdlant n.O. (16. 9. - 10.00, Rapouch V.), Čeladná - Kunčice p.O. (15. 9. - 14.00, Kunčice, Setlová P.)

RS žáků – sk. B: (15. 9. - 9.30, Nytra A.), Janovice - Frýdlant n.O. B (15. 9. - 14.00, Nevrla J.). RS žáků – sk. C: Staříč B - Dobrá (15. 9. - 9.30, Staříč, hřiště B, Pfleger D.), Václavovice - Fryčovice (15. 9. - 9.30, Čepčor I.), Sedliště - Lískovec (15. 9. - 9.30, Kniezek K.)

RS žáků – sk. D: Dobratice - Nošovice (15. 9. - 10.00, Worek R.), Vojkovice - Hnojník (15. 9. - 10.15, Juřík J.), Raškovice - Lučina (16. 9. - 11.30, Vojkovský J.)

RS žáků – sk. E: Nebory - Vendryně (15. 9. - 9.30, Suszka J.), Oldřichovice - Smilovice (15. 9. - 9.30, Malinovský J.), Nýdek - Milíkov (15. 9. - 16.00, Němec P.)

RS žáků – sk. F: Mosty u Jablunkova - Hrádek (15. 9. - 9.30, Fuják P.), Bukovec - Jablunkov B (16. 9. - 10.00, Legierský B.), Návsí - Písek (16. 9. - 14.00, Fuják P.).