1. FC PŘEROV - LÍSKOVEC

Krajský přebor

Přesvědčivá výhra domácích

FRÝDEK-MÍSTEK B – DOL. BENEŠOV 6:1 (5:0)

Doslova poločas snů zažili mladíci z Frýdku-Místku, kteří jsou v krajském přeboru nováčkem. Svému soupeři naložili pět branek.

„Takovou produktivitu jsem ještě nezažil," smál se při poločasovém odchodu do kabin domácí kouč Karel Orel. Ten se v duelu 2. kola nejvyšší krajské soutěže musel obejít bez několika hráčů svého kádru, navíc nemohl výrazně počítat ani s posilami z třetiligového áčka. „Ten los se teď sešel tak, že hrajeme s naším áčkem ve stejnou dobu," dodal Orel.

Valcíři na svého soupeře doslova vletěli. Již po dvou minutách hry našel Musiol dlouhým autem Tobiáše a ten poslal domácí celek do vedení. „Ta to branka nás načala, byli jsme hrozní. Náš výkon bych doslova nazval katastrofou," zlobil se trenér Dolního Benešova Dušan Christoph. Ve 20. minutě uvolnil Ostrák patičkou nabíhajícího Krejčoka a bylo to rozdílem dvou branek. Domácí pak zdecimovanému soupeři přidali do poločasu ještě další tři branky, o které se postupně postarali Krejčok a dvakrát Javorek. „Jeli jsme do Frýdku bodovat a zatím v poločase prohráváme 5:0. Takový výprask jsem už dlouho nezažil. Domácí dokázali potrestat každou naší chybu," lamentoval hostující kouč.

Po změně stran se však hosté již zvedli, rázem jich bylo plné hřiště a během dvaceti minut měli snad pět tutovek. Mladý útočník Labuda šel dokonce dvakrát sám na brankáře Tesarčíka, ani jednou však neuspěl. Až v 71. minutě dokázal domácího gólmana překonat Moc, který přišel do kádru hostí v letní přestávce z Opavy. Tři minuty před koncem zápasu byl před šestnáctkou faulovaný Ostrák a domácí kapitán Junga z trestného kopu upravil na konečných 6:1.

Rozhodčí: Těšina, ŽK: 1:1, diváci: 50.

Frýdek-Místek B: Tesarčík - Javorek, Junga, Šebestík, Musiol - Tobiáš, Sabo, Hlaváč (8. Curylo), Červeňák (87. Pollák) - Krejčok, Ostrák. Trenér: Karel Orel (zd, sch)

Vítězná série Frýdlantu nadále pokračuje

Frenštát p. R. – Fotbalisté Frýdlantu i ve druhém podzimním kole vyhráli a v tabulce krajského přeboru jim patří průběžná čtvrtá pozice.

Beskyd Frenštát p. R. – 1. BFK Frýdlant n. O. 1:3 (1:2)

Vydatné podpory se dočkali fotbalisté Frýdlantu na hřišti nedalekého Frenštátu pod Radhoštěm. V duelu druhého podzimního kola sice hosté od 19. minuty prohrávali, ale ještě do poločasu dokázali svěřenci trenéra Josefa Slámy nepříznivý vývoj obrátit. Po půlhodině hry nejprve srovnal Mandičák, o čtyři minuty později se hlavou prosadil Žáček. Zcela zaslouženou výhru hostujícího celku stvrdil pak v 62. minutě Mandičák svým druhým gólem v zápase.

Utkání Frenštát pod Radhoštěm - Frýdlant nad Ostravicí.

„Domácí nám nedali nic zadarmo, byli houževnatí a bojovali. Výhra nebyla vůbec jednoduchá, v příštích zápasech musíme zapracovat na tom, abychom zbytečně neztráceli míče, jako tomu bylo dnes," uvedl na oficiálních webových stránkách klubu frýdlantský trenér Josef Sláma.

Frýdlant n. O.: Jež – Střižík, Korneta, Křiva, Liška – Papřok (80. T. Němec), Žáček, Fajčák, Ursini (70. Kočvara) – M. Němec, Mandičák (85. Velička). Trenér: Josef Sláma. (sch)

I. A třída

Region – Hned úvodní kolo I. A třídy nabídlo střelecký koncert kanonýra Karla Macečka. Ten už ale góly nestřílí za juniorku Frýdku-Místku, nýbrž za Čeladnou.

Vendryně – Bystřice 0:2 (0:0)

Fotbalisté Vendryně se v obnovené premiéře v I. A třídě snažili jít za vítězstvím, jenomže na vytoužené tři body přesto nedosáhli. Ostrostřelec Stoszek neměl svůj den, v dobré pozici pálil nad bránu a mezi tyče se netrefil ani po Ploszkově centru. Jeho parťák se po centru Mikuly zjevil v obrovské příležitosti, ale Gaszczyk mu ji famózně zneškodnil. Ve druhém dějství si poradil také s ránou Chlebka. Proti Kajfoszově střele zasahovat nemusel, protože ta proletěla nad břevnem.

„Bystřice hrála účelně, sázela na kvalitní defenzívu. My jsme s ní odehráli dobrou partii, až na finální fázi, ta nebyla podle mých představ," povzdechl si trenér Vendryně Zdeněk Černek. Kořením fotbalu jsou góly. Bystřičtí vstřelili dva a mohli si připočíst první tři body. Dobrou práci střídajícího Očadlíka dokončil pohotový Lachowicz a v poslední minutě Teofil přihrál Nogovi, ten si pohrál s protihráčem a pak zavěsil.

„V prvním poločase jsme hráli až příliš zakřiknutě, což se mi ani trochu nelíbilo. Není možné, aby tak zkušení hráči byli nervózní. Po změně stran už bylo všechno v pořádku, to jsme začali hrát tak, jak jsme si naplánovali," těšilo bystřického trenéra Miloše Koloničného.

Vendryně: Csikán – Kohut, Chlebek, Fojcik (80. Walek), Mikula – Kajfosz (83. J. Jochymek), Broda (60. Chwastek), Repaský, Gurecký – L. Stoszek, Ploszek. Trenér: Zdeněk Černek

Bystřice: Gaszczyk – Strokosz, Bauman, Blažek, Hadrava – Teofil, Lachowicz (80. Hrazdílek), Faruga, Drong (46. Očadlík) – A. Kluz, Noga (89. Šinal). Trenér: Miloš Koloničný

Raškovice – Smilovice 1:3 (1:1)

Domácím fotbalistům vyšla ve 4. minutě rychlá akce, která ambiciózní hosty poněkud zabrzdila v rozletu. To Juřica našel Kacíře a ten přízemní střelou nedal Kreželokovi šanci. Smilovice poté získaly pevnou půdu pod nohama, ovládly střed pole a začaly se tlačit do zakončení. Vyrovnat stihly ještě před odchodem do kabin. Štvrtňa zatáhl míč, odcentroval a Ganczarczyk se z voleje trefil do protipohybu gólmana.

Utkání Raškovice - Smilovice.

Zkušený forvard potvrdil pověst kanonýra také po změně stran. Nejdříve mu přihrál Placzek, on si povodil dvojici protihráčů a pak zavěsil a nakonec si naběhl na přihrávku Barona, posunul si míč a umístěnou střelou zkompletoval hattrick. „Premiéra nám vyšla podle našich představ. Brzký gól Raškovic nás sice trochu přibrzdil, ale pak jsme protivníka jednoznačně přehráli i přestříleli. Naše zasloužené vítězství mohlo být ještě vyšší, jenomže Baron, Ganczarczyk, Opluštil, Topiarz a další se svými šancemi nenaložil tak, jak by se slušelo," poznamenal novopečený trenér Smilovic Jaroslav Goj.

Raškovice: Kopecký – Šalata, Špadt, Drozd, Klimek (74. Feike) – Juřica (65. J. Škapa), Farský, Pohludka, J. Škola – Vochta (18. Vojkovský), Kacíř. Trenér: Petr Bauman

Smilovice: Kreželok – Buzek (65. M. Kohut), Klár, Dytko, Vlachovič – Placzek, J. Topiarz, Štvrtňa (85. Bodeček), Opluštil – Ganczarczyk (75. Machala), Baron. Trenér: Jaroslav Goj

Vratimov – Brušperk 4:2 (1:0)

Na hřišti nováčka soutěže se hrál atraktivní útočný zápas, padlo šest branek a další šance zůstaly nevyužity. Průběh vyrovnaného zápasu, ve kterém si hosté vytvořili více šancí, rozhodla lepší produktivita domácích. Ti šli do vedení přesnou hlavičkou po standardní situaci ve 12. minutě, zatímco hosté v první půli zahodili velké šance Cigánkem a Galajdou.

Hned po změně stran mohl skórovat Šlesinger, ale domácí gólman při jeho tutovce zazářil. A hned z protiútoku opět platilo nedáš-dostaneš – 2:0. V 54. minutě Vratimovští přidali třetí branku a zdálo se být rozhodnuto. Hosté však vsadili vše na jednu kartu a z utkání ještě bylo drama, když Šlesinger v 62. a Koval v 69. minutě snížili na rozdíl jediného gólu.

Vzápětí měl vyrovnání na kopačce opět mladíček Koval, ale šanci neproměnil. Domácí nakonec deset minut před koncem z rychlého brejku definitivně rozhodli o osudu utkání.

Brušperk: Drobec – Cigánek, Makuch, Manďák, Kadlíček – Blahut, Vančo (65. Koval), Havránek, Sittek (27. Vodvářka) – Šlesinger, Galajda. Trenér: Leon Dostalík

Čeladná – Stará Bělá 6:1 (4:0)

Čeladná začala hodně aktivně a již v 5. minutě se dostala ke střele nová letní posila Maceček, ale hostující obránce stačil střelu srazit. Svěřenci trenéra Nesrsty pokračovali v tlaku a v 18. minutě poslal Neuwirth centr na Macečka, který si míč sklepl a podél gólmana otevřel skóre utkání. Hosté byli pod silným tlakem a po pěti minutách se měnilo skóre znovu. Kunz si narazil s Ulehlou, který přenechal míč Macečkovi - 2:0.

Utkání Čeladná - Stará Bělá.

Ve 35. minutě hodil Oborný dlouhý aut na hlavu Neuwirtha, ten prodloužil na Macečka a byl z toho čistý hattrick. Těsně před koncem poločasu se dostal ke střele Ulehla a přidal čtvrtou branku domácích. Do druhého poločasu nastoupili hosté se snahou zkorigovat výsledek. Nejblíže k tomu měli v 50. minutě, jenže Cuper předvedl jeden ze svých skvělých zákroků.

Soupeř byl přesto při chuti a v 57. minutě Malík snížil na 4:1. Hned nato hosté po rohovém kopu trefili břevno. Poté však již domácí ovládli střed hřiště a v 77. minutě Maceček po nahrávce Kunze od lajny přidal pátou trefu. Deset minut před koncem zahrával Pyšno rohový kop a kanonýr Maceček svou pátou brankou uzavřel gólový účet na 6:1. „Výhru jsme si dnes plně zasloužili. A Karlovi Macečkovi musím pogratulovat k perfektnímu výkonu," řekl předseda vítězného celku Petr Sedlák.

Čeladná: Cuper - Freisler, Valigůra, Drevňák, Pyšno - Oborný, Slota (Bláha), Ulehla, Kunz – Neuwirth (Trubač), Maceček. Trenér: Petr Nesrsta. (rom, zd)

I. B třída – skupina B

Lok. Ostrava - Lučina 4:1 (2:0)

Souboj nováčků se odehrál na škvárovém hřišti ostravské Lokomotivy. Zranění a nedokončené přestupy ještě nedovolily hrát hostům v plné síle, avšak i přesto se Lučinští utkání nezalekli a snažili se na těžkém terénu kombinovat, čímž svého soupeře přehrávali.

Byli to však domácí, kdo se po čtvrthodině hry ujal vedení, a po dalších deseti minutách se ze správně nařízeného pokutového kopu vzdálili hostům o dvě branky. Navíc byl za zmaření dosažení branky vyloučen Polášek, a tak šli hosté do šaten oslabeni. Do druhé půle vstoupili hráči Finstalu hodně aktvině a i v deseti lidech Lokomotivu přehrávali, jenže bohužel spálili, co se dalo.

Snížit se povedlo únikem za domácí obranou Ligockému, to už byly síly na hřišti vyrovnané, když i jeden z domácích hráčů musel po dvou žlutých kartách předčasně do sprch. Lučina ve svém tlaku nepolevovala, ale další z mnoha šancí neproměnila, a tak to byli opět domácí, kteří krásnou střelou do šibenice odskočili opět o dvě branky. To už hráli hosté vabank a konečnou podobu utkání dali opět domácí a tak skončili duel nováčků vítězně pro Lokomotivu.

Lučina: P. Chlebek – A. Kielar, Staufčík, Polášek, Goroš - Tomíček, J. Myšinský, Majer, Krzyžánek (89. J. Kielar) - Mikulec (80. Janáček), Ligocki. Trenér: Robert Černý

I. B třída – skupina C

Sedliště - Hnojník 6:1 (1:1)

Domácí obavy ze soupeře, který jim nesedí, se potvrdily. Hosté začali utkání v hluboké defenzívě a čekali pouze na brejky. Naštěstí svěřenci trenéra Pokludy po čtvrthodině otevřeli skóre Kravčíkem, když nastřelený míč z poloviny hřiště zapadl za hostujícího brankáře. Ještě do poločasu hosté urputně bránili a podnikali brejky, což jim vyneslo ve 45. minutě po křížné střele Krawiece vyrovnání.

Druhou půli však domácí soupeře postupným tlakem rozebrali a bylo jen otázkou času, kdy hosté odpadnou. V 59. minutě Sekanina po kombinační akci dostal „angličanem" domácí do vedení, v 66. minutě Juřica po krásné akci útoku přidal hlavou do prázdné brány třetí gólový úder.

V 80. minutě Sekanina z otočky na velkém vápně levačkou upravil na 4:1, stejný hráč hned o dvě minuty později po dlouhé přihrávce brankáře Majera obstřelil hostujícího gólmana popáté a v 88. min po nádherné akci Bílka dorážel Juřica na 6:1. „Závěrečných třicet minut jsme odehráli v exhibičním stylu a soupeř mohl být rád, že se naši útočníci předháněli v parádičkách. Jinak byl výsledek ještě vyšší," konstatoval předseda domácího klubu Daniel Majer.

Sedliště: D. Majer - Kaloč, Valas, Verlík, T. Majer - Sekanina, Röschl, Bílek, Kravčík (83. Dorda) - Juřica Smichovič. Trenér: Lubomír Pokluda

Hnojník: M. Kluz – Glac, T. Jantoš, P. Rusz, L. Jaworek – T. Jaworek, A. Klus, Kušnirák, Hlávka – Krawiec, Lamoš (75. Moráň). Trenér: Tomáš Jantoš

Mosty – Horní Suchá 0:1 (0:0)

Hráči Mostů vstoupili do nové sezony porážkou, kterou jim připravil loňský účastník I. A třídy. V úvodní části střetnutí, kdy se hrálo jen od šestnáctky po šestnáctku, byl mírně aktivnější. Zkraje druhého dějství Suchá zahrávala standardní situaci a skrumáž v domácím vápně skončila pohotovou střelou do horního růžku. Kdyby pak Cymorek nevykryl sólový únik, s domácími by to vypadalo ještě hůře. Mosty nebyly daleko od vyrovnání, jenomže Bulův pokus se svezl po tyči a šel ven z brány a druhý byl povedený ještě méně, protože domácí útočník přihrávku T. Nieslanika netrefil.

Mosty: Cymorek – Lysek – M. Szotkowski, Czepczor (60. Bula), D. Nieslanik – S. Kufa (75. Frola), Ligocki, P. Kufa, Šafařík – T. Nieslanik, Lukosz (75. Bažant). Trenér: Stanislav Kluz

Dobrá – Hrádek 3:2 (2:0)

Dobrá v úvodních pětačtyřiceti minutách přinutila svého rivala ke dvěma chybám a posléze ho za ně potrestala. U obou gólů byl doberský útočník Javorek. „Hrádek hrál vynikající zápas. Na úvod sezony se chtěl vytáhnout a má můj obdiv. My jsme v první půli předvedli velice disciplinovaný výkon," řekl v poločasové přestávce domácí kouč Petr Wiecek.

Jak snadno dvougólové vedení Dobrá nabyla, tak ho lehce také pozbyla. M. Pav s T. Knatorem se ve druhém dějství blýskli vzornými samostatnými akcemi a začínalo se od začátku. Tři body nakonec zůstaly doma, snaživý Hrádek pár minut před koncem inkasoval potřetí z kopačky Kiszy. „Hrádek bude hodně kousat, jestliže bude mít pohromadě tento kádr. Faktem je, že v prvním poločase byl daleko fotbalovější, ve druhém se zvedl vstřelenými brankami," dodal Wiecek.

Dobrá: Hill – Fojtík (79. Platoš), Imričko, Bednárek, Pietroszek – Rajnoch – Šmahaj (89. Kováč), Palarčík, Kisza – Javorek, Pfleger (55. Filipčík). Trenér: Petr Wiecek.

Hrádek: J. Pav – Turoň – Pszczolka L. Kluz – Bojko – Duda, M. Pav (70. P. Čmiel), L. Kantor, Szlauer (30. Riečičiar) – T. Kantor, Hromada. Trenér: Mariusz Szlauer.

Jablunkov – Dobratice 4:2 (3:1)

Spartak v prvním poločase na hřišti dominoval. Největší aktivitou hýřil Zowada, který měl prsty ve všech třech gólech. Nejprve od rohového praporku načechral míč na hlavu M. Kluzovi a o několik minut později po ťukesu Szücse se Szotkowským zakončoval prakticky do odkryté brány. Loňský benjamínek se však nenechal zahanbit, těsně předtím skóroval přímo z rohového kopu. Před pauzou přišel důležitý třetí gól, po přihrávce A. Kluze ho znovu zařídil Zowada.

Přestávka mezi oběma poločasy Spartaku příliš neprospěla, jeho hra ztratila jiskru. I navzdory tomu se dvacet minut před koncem z prvního zásahu radoval Suszka, který po souhře Čečotky se Szotkowským přidal čtvrtý gól. Téměř hned vzápětí se hráčům Dobratic podařilo zkorigovat na přijatelných 4:2.

Jablunkov: Pindor – Jaroslav Martynek, Sikora, M. Kluz, Šimurda – R. Szotkowski, Suszka (75. Jan Martynek), Swierczek, Zowada – A. Kluz (60. Čečotka), Szücs (65. Kukuczka). Trenér: Jan Gomola

Nýdek – Doubrava 0:0

Nýdečtí fotbalisté si po celý zápas udržovali územní převahu, jenomže gól ne a ne vstřelil. V úvodní části střetnutí se to nepodařilo Tlacháčovi, Mazurkovi ani Frýdovi. Svěřenci trenéra Kuczynského dobývali bránu protivníka také ve druhé fázi zápasu, ale ani poté u nich střelecké procitnutí nenastalo, protože Dědič v největší příležitosti z pětky přestřelil a mezi tyče se nevešla ani hlavička Tlacháče. Loňský nováček soutěže byl v ofenzívě prakticky neškodný.

Nýdek: J. Kantor – Mikulka, Konderla, Cienciala, Raszka – Dědič (80. Přibyla), Mazurek. L. Sikora (60. Radek Labaj), Spratek – Tlacháč, Frýda. Trenér: Marian Kuczynski.

Staříč - ČSAD Havířov 1:3 (1:2)

Rozhodující pro celé utkání s nováčkem krajské soutěže byl výkon brankářů a střelecká potence útočníků. Po vedoucí brance domácích v 16. minutě, kdy se skvěle trefil Čuba pod břevno, se zdálo, že domácí, byť nekompletní, získají body. Ale již po pěti minutách hosté vyrovnali, když domácí obránci otáleli s odkopem ve svém pokutovém území.

Domácí Volný pak mohl rozhodnout po třech šancích, ale tentokrát se mu nedařilo. Hosté pak ve 41. minutě potrestali další střelou k tyči špatné bránění domácích na hranici šestnáctky a do kabin šli s vedením 1:2. Po změně stran měli domácí další příležitosti ke srovnání skóre Volným, jenže další hrubka po nedorozumění obrany v 64. minutě je srazila do kolen. Nastřelená tyč Kolka v 68. minutě a další šance Čuby v 80. minutě už změnu nepřinesla. Domácím se premiéra nepodařila, hosté si už výhru pohlídali.

Staříč: Smetana - Čuba, Janota, Váňa, Kempa – Michna (78. Kolář), Kolek, Strakoš, Kocich (46. Jurek), Jukl – Volný (73. Merta). Trenér: Josef Sluštík

Fryčovice – Dolní Datyně 1:4 (1:2)

Mladý a dravý soupeř vletěl na domácí kolektiv od samého počátku a již v 5. minutě po přetaženém centru šel do vedení. Po půlhodině vyrobila domácí obrana hrubku, kterou soupeř potrestal podruhé. Naštěstí pro domácí o chvíli později dostal Fryčovické do hry kontaktní brankou Šlachta po přihrávce Jiřičného. Po změně stran se útoky přelévaly na obě strany, ale o dělbě bodů se rozhodlo v poslední čtvrthodině, kdy hosté ještě dvakrát udeřili. „Mladý kolektiv soupeře dnes vyhrál zcela zaslouženě, když nám dal řádnou lekci z produktivity," přiznal předseda Drahomír Galásek.

Fryčovice: Ivánek – Zahradník (46. Smělík), Cviertna, Baran, Galásek (80. Nevlud) – Janek, Bonk, Kobylák (81. Čížek), Žurovec – Šlachta, Jiřičný. Trenér: Igor Zahradník

I. B třída – skupina D

Kozlovice - Odry 2:0 (1:0)

Po roční odmlce v I. B třídě přivítali domácí fotbalisté tým z Oder. První poločas se odehrával převážně uprostřed hřiště, bez vážnějších šancí na obou stranách. Kozlovičtí byli o poznání lepší v brejkových situacích, ale chyběla finální přihrávka, nebo je zastavil praporek pomezního rozhodčího.

Utkání Kozlovice - Odry.

Běžela 44. minuta a po ose Vyvial-Vaverka úspěšně zakončoval ostrostřelec Martin Krpec. Druhá půle se odehrávala v režii domácích, kteří korunovali dobrý výkon gólem Vaverky po přihrávce Jana Harabiše. Hosté si za celý zápas nevypracovali žádnou gólovou šanci, a tak i proto se mohli Kozlovičtí radovat z prvních tří bodů v tabulce.

Kozlovice: Škarabela - Žáček, P. Krpec, Zeman, Eliáš - Ermis (46. Jakub Harabiš), Bednář, Vyvial, Vaverka – M. Krpec (65. Vašenda), Jan Harabiš (83. Hruška). Trenér: Petr Tichavský

ROMAN BASELIDE, ZDENĚK DUDA, ROBERT SCHEDLING

ZÁPASY OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ

TJ Sokol Baška – TJ Sokol Václavovice 3:1 (2:1)

První kolo nového ročníku OP (2012/2013) nám postavilo do cesty tým z Václavovic. Tým Václavovic byl obměněn, objevily se nové tváře. Sportovně musím přiznat, že se prezentovali vynikajícím výkonem a my se na vítězství více než nadřeli.

První poločas jsme se ovšem dobrou hrou prezentovali i my a řekl bych že jsme hosty přehrávali. Dařila se nám hra v záloze, zkušený Pokluda z pozice stopera řídil hru a zásoboval zálohu i útok přesnými míči. Zhruba v 15min zakombinoval Vavrinec s Uherkem a obránci hostí nezbylo nic jiného než ho faulovat, následovala penalta. Brankář směr vystihl, ale Végh kopl přesně a tvrdě 1:0.

Do další vážnějsí akce se dostal mladý Bílek, který využil zaváhání obránce po hlavičce Végha, ale svůj samostatný únik namířil vedle branky. Ve 35. min byl na hranici velkého vápna faulován Végh a Pokluda nádherně vymetl pravou šibenici 2:0. Hosté potom přidali, zlepšili kombinaci a začali se ke konci poločasu dostávat do šancí. Vytvořili si mnoho rohových kopů a jeden z nich v 45min po nedůrazném odkopu a následné nešťastné teči Bílka snížili na 2:1.

Naštěstí pro nás začal druhý poločas více než dobře a po přihrávce Bílka dává Végh do prázdné brány 3:1. Potom, ale začal tlak hostí, který jsme někdy i se štěstím ustáli. Uchýlili jsme se jen k bránění výsledku a hosté začali zlobit. Z největších šancí, byla střela z půlky po faulu kdy záložník hostí málem překvapil Michálka, nebo břevno a následný závar před bránou, který ovšem Michálek nakonec vyřešil. Hosté se snažili, ale museli otevřít obranu a my mohli podnikat brejky, ovšem nic jsme z něj nevytěžili. Tempo hry ke konci zápasu opadlo, přece jen se hrálo ve velkém vedru a oběma týmům docházely síly.

Nicméně zápas jsme zvládli, body jsou hodně cenné a jsou o to cennější, že jsme je získali proti výbornému týmu. Fotbal se s přispěním obou týmů musel líbit i fanouškům.

Branky: 2x Végh, Pokluda

Sestava: Michálek – Tománek, Pokluda, Kolář, Vítek – Bílek(Klečka), Lýsek, Uherek, Novák(Horňák) – Vavrinec, Végh (Hutník)