V úvodním střetnutí narazili mladí fotbalisté Dobré na soupeře z Řepišť, kterého porazili 7:0. „Do druhého zápasu na turnaji vstoupili kluci předešlým výsledkem hodně namlsáni a to byla možná příčina, že jsme utkání se Starým Městem prohráli 0:4. Potom jsme si ale s hráči v šatně sedli a rozebrali jsme spolu chyby, které během utkání nastaly,“ řekl druhý trenér týmu Tomáš Lepík.

Že si mladí hráči Dobré slova trenérů vzali k srdci, dokázalo hned následující střetnutí se Skotnicí. „Kluci zahráli opět podle našich představ, jenže jsme chybovali při střídání a soupeř z penalty odskočil na 1:2. Tímto výsledkem nakonec skončil i samotný zápas,“ řekl Budinský. V posledním utkání narazila Dobrá na fotbalisty Raškovic. V polovině utkání vedla Dobrá 2:0, jenže přišla chyba v obraně a následně i vlastní branka, kterou soupeř vyrovnal na 2:2. Takový průběh raškovické hráče notně povzbudil a výsledkem toho byla třetí branka za zády brankáře Dobré.

„Vzápětí kluci svého soupeře doslova přitlačili, jenže jsme dnes neměli to potřebné štěstíčko. I když jsme s Raškovicemi prohráli, mohli jít kluci do šaten se vztyčenou hlavou. Tímto bychom chtěli našim hráčům za předvedené výkony poděkovat,“ shodli se oba trenéři. V současné době registruje fotbalový oddíl z Dobré 25 nadějných fotbalistů ročníku 1996 až 2002. „Věříme, že cestu k tomuto krásnému sportu si najdou i další děti z Dobré či okolí. Pro případné zájemce uvádím, že naše tréninky probíhají každé úterý od 17 hodin a pátek od 16 hodin v tělocvičně ZŠ Dobrá,“ řekl Lepík.