Spokojeni byli rovněž i futslisté FK Relax, kteří nejprve zdolali Barny Team 5:2 a díky kontumaci proti Telpidem se posunuli na průběžnou třetí příčku tabulky. „Bojovný a pěkný výkon předvedli dnes mladíci z FC Started, kteří získali cenný bod proti Kambysu, poté ještě dokázali potrápit celek Nebor," chválil mladý celek organizátor ligy Rostislav Turoň, který ještě dodal. „Tabulka soutěže vypadá velmi vyrovnaně a ukazuje se, že v této soutěži může vyhrát každý. Dokonce i mladíci, kteří se teprve učí, dokazují, že nikomu nedají body zadarmo."

Střelecky to o víkendu šlo hlavně Jiřímu Lachowiczovi z FC Tipu, který se trefil celkem šestkrát. Na ty nejlepší kanonýry to ale ještě Lachowiczovi nestačilo, jelikož s jedenácti vstřelenými góly je v čele tabulky Jakub Koper z Gamisportu. „Do tabulky střelců se také zapsal nádherným gólem přes celé hřiště brankář Tipu Martin Sikora. Gólem tak jen potvrdil výtečnou formu a do soutěže o nejlepšího brankáře si připsal po právu první tři body," řekl Turoň. Po osmi odehraných kolech vede soutěž O nejlepšího brankáře Jan Pszczolka z Osůvky United, který prozatím nastřádal šest bodů. O bod méně má druhý Marian Pyszko (Nebory), za nimi jsou pak tříbodoví František Macura (FK Relax) a již zmiňovaný Martin Sikora.

„Víkendové zápasy byly odehrány v duchu fair play, o čemž svědčí také jen dvě obdržené žluté karty. To je vlastně nejmenší počet karet v soutěži, které museli rozhodčí vytáhnout během jednoho hracího dne," pochvaloval si Rostislav Turoň.