Po utkání už ale Radványimu do smíchu příliš nebylo. Jeho tým s opavským celkem prohrál díky vlastnímu gólu 1:0. „Takový zápas se mi těžko hodnotí. Přišlo mi to tak, že karty jsme mohli dostávat pouze my. Hlavně v prvním poločase jsme obdrželi pět žlutých karet za tristní fauly. Naopak na druhé straně se netrestalo vůbec nic. Hráči pak nevěděli, zda do soubojů mohou nebo nemohou jít naplno. Na to se ale vymlouvat nemůžeme. Dali jsme si tady vlastní gól, což by se určitě stávat nemělo. Ve druhém poločase jsme byli na tom herně lépe, než domácí. Musím se teď podívat ještě na video…," zamyslel se na chvíli frýdecko-místecký stratég.

Myslíte penaltový zákrok na Vyskočila v závěru utkání?
Ano, to mám přesně na mysli. V první půli se pískne taková směšná penalta a na druhé straně nic. Hráči mi po utkání říkali, že Vyskyho (Vyskočila, pozn. red.) jednoznačně stáhli za dres. Je mi ale jasné, že v 88. minutě se penalty proti domácím těžko pískají. Musíme tedy hrát dál, podle mne má toto mužstvo velký potenciál. Až tým doplní Ujlaky se Surynkem, budeme mít kvalitu.

Budete něco po zápase vyčítat Krčulovi, který vás mohl poslat do vedení, ale svou tutovku zazdil?
Byla to sice stoprocentní šance, kterou měl řešit daleko lépe. Na druhou stranu jde však o osmnáctiletého hráče, který se ještě stále učí a sbírá zkušenosti. Kdyby byl na jeho místě zkušený fotbalista, asi by z toho branka byla a možná jsme tu i vedli.

V útoku hrál Martin Vyskočil. Co říkáte na jeho výkon?
Martin udělal v útoku penzum práce. Já jej znám ze slovenské ligy, kdy hrál za Trnavu. Je to nepříjemný hráč, který umí podržet míč. Za sebou má teprve druhé utkání s týmem, takže věřím, že postupně každým týdnem bude více a více nebezpečnější.

Vzpomněl jste Ujlakyho se Surynkem, kteří ještě nemají vyřízenou registraci. Jsou tito dva hráči poslední, kteří by mohli Valcíře na podzim posílit?
Oni dva už s námi trénují a připravují se, čeká se pouze na vyřízení potřebných formalit. Každopádně ještě jednoho či dva fotbalisty bych si přál. Pak bych s naším kádrem byl plně spokojený. Ale znovu musím opakovat, tým už i tak svou sílu má. Navíc hráči jsou po přečtení jednoho periodika, kde nás už dopředu pasují za jistého sestupujícího, hodně nažhaveni.