Skupina B Fryčovice – D. Lhota 2:2 (2:0). Domácí začali utkání velice aktivně a již v 7. minutě Randják vybojoval míč, naservíroval jej volnému Dětskému a domácí se ujali vedení. V 19. minutě Hendrych krásným lobem přehodil hostujícího brankáře a Fryčovice vedly o dvě branky. Dvě minuty před poločasem mohlo být prakticky rozhodnuto. Hosté faulovali v pokutovém území Janka a rozhodčí s nařízením penalty ani chvíli neváhal. Randják bohužel nabídnutou šanci nevyužil. Po změně stran hosté přitlačili a v 77. minutě po střele a následné dorážce snížili na rozdíl jedné branky. V 84. minutě si v obranné činnosti počínal nedůrazně Randják a hosté z následné střely srovnali skóre, které vydrželo až do samotného závěru. Fryčovice: Rydel – René Galásek, Baran, Randják, Chovanec – Adamovský (89. Guráš), Jurek, Dětský, Daniel Galásek – Janek (60. Kowalík), Hendrych. Trenér Igor Zahradník. Skupina C H. Bludovice – Oldřichovice 1:4 (1:3). Již v 6. minutě utkání zužitkoval nádhernou přihrávku Lukáše Stoszka Zbíral a střelou k tyči zajistil hostům vedení. Ve 20. minutě bylo srovnáno, když se hlavou trefil Huska. Ve 24. minutě měl gól na kopačkách Ligocki, který se probil až před velké vápno, ale jeho střelu ze dvaceti metrů gólman vytáhl mimo tyče. O minutu později již branka padla, Oldřichovicím zajistil vedení Pinkas a ještě do poločasu přidal třetí gól Lukáš Stoszek. Poslední branka padla v 75. minutě. Zbíral naservíroval míč Pinkasovi, který mířil do prázdné branky – 1:4. Oldřichovice: Ernst – Novotný, M. Sikora, Crhonek, Dytko – Fortelný (46. štěrba), Ligocki, L. Stoszek, Hanke – Zbíral, Pinkas (80. Huczala). Trenér Marián Krajčovič. Nebory – Sedliště 0:2 (0:2). Začátek zápasu patřil domácímu týmu, ale Osmanczyk z pěti metrů hlavou nedal a také Turoň v první patnáctiminutovce svou šanci zahodil. První půle pak vycházela lépe hostujícím fotbalistům, kteří na rozdíl od domácích dokázali střílet branky. Vedení se hosté ujali ve 20. minutě zásluhou Juřicy. Ve 34. minutě to bylo již o dvě branky, když domácího brankáře Pyszka překonal Hybel. Dvě minuty před půlí mohl ještě skórovat Juřica, jenže v dobré pozici nedal. „V prvním poločase jsme hráli velmi dobrý fotbal. Na domácí jsme hráli dlouhými pasy za obranu, což nám vycházelo,“ řekl k prvnímu poločasu hostující trenér Karel Slíva. Ve druhém dějství již začali mít větší převahu domácí, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. „Vedení jsme si pohlídali. Bylo to bojovné utkání a za zisk tří bodů patří mým svěřencům velké díky,“ vysekl poklonu svému mužstvu Slíva. Ještě v 87. minutě nastřelil břevno Juřica. Nebory: M. Pyszko – Oborný (Pivko), Slíž, Gapa, Osmanczyk – Žajdlík, Mrózek, Stec, Vranka – Turoň, Sládek. Trenér Radek Morcinek. Sedliště: Daniel Majer – Hruška, Lichna, Röschl, Kovalčík – David Kaloč, Tomáš Majer, Tomis, Hybel – Juřica, Koníček. Trenér Karel Slíva. Hrádek – Věřňovice 3:0 (1:0). Domácí celek dokázal v zápase získat tři body, když si vytvářel šance, které dokázal brankově zužitkovat. V prvním dějství padl jeden gól, ve 32. minutě uklidnil Hrádek vedoucí brankou Stoszek. I ve druhém dějství byli aktivnější domácí, kteří v 70. minutě šli do dvoubrankového vedení zásluhou Sztefky. Dvě minuty před koncem pak vsítil třetí branku Walica – 3:0. Hrádek: J. Pav – Stoszek, Psczolka, Z. Turoň, Mitrenga – M. Pav (75. Dorda), Bojko, Walica, Sikora (65. Szotkowski) – Sztula, T. Kantor (46. Sztefka). Trenér René Pastorek. Smilovice – Jablunkov 2:0 (0:0). V souboji o čelo tabulky uspěli domácí, kteří jsou tak tři kola před koncem soutěže na nejlepší cestě k postupu do I. A třídy. Již v první půli si Smilovice vypracovaly spoustu šancí, ale ani Ganczarczyk a vzápětí Slušný, Gurecký a Susczik své šance neproměnili. Ve 47. minutě faulovali hosté v pokutovém území Susczika a Jiří Topiarz mohl poslat domácí do vedení. Penaltu však ale neproměnil. Branka padla až v 65. minutě, kdy se po Susczikovém centru z pravé strany prosadil Miroslav Topiarz. Domácí k vedoucí brance přidali o deset minut později i druhou branku, když se po Ganczarczykově centru prosadil hlavou Máj. V závěru ještě vstřelil gól Ganczarczyk, ale pro údajný ofsajd mu rozhodčí branku neuznali. Jablunkov si v utkání moc šancí, na rozdíl od jiných zápasů, nevytvořil. Smilovice: Bašanda – Miroslav Topiarz – Miroslav Sikora, Jiří Topiarz, Szmek – Bilko (80. Kohut), Franek, Slušný (70. Máj), Gurecký – Ganczarczyk, Susczik. Trenér Štěpán Kufa. Jablunkov: Fuják – T. Cieslar, Kluz, Hudzieczek, Straka – Sűcz, Šigut (Drong), Duda, Delina (Martynek) – Bazgier, Szotkowski. Trenér Stanislav Kluz. Nýdek – Rychvald 0:2 (0:0). Fotbalisté Nýdku odehráli velice smolné utkání. V prvním poločase domácí diktovali tempo zápasu, ale z vytvořených šancí nastřelili pouze dvakrát tyčku hostující branky. Vliv na další průběh utkání mělo zranění stopera Turoně, kdy domácí trenér musel přeskupit sestavu a po dvou rohových kopech a přesných hlavičkách vsítili hosté dvě branky, které jim zajistily tři body. Nýdek: J. Kantor – Cienciala, Turoň (Přybyla), J. Bujný – Lubojacký, B. Bujný, Konderla, Mikulka – Kalus, Cieslar (Martyn), Spratek. Trenér Miloš Koloničný. Skupina D Metylovice – Kateřinice 3:2 (1:1). První šanci domácích měl Ondřej Němec, ale trefil pouze brankáře. Pak odcentroval Jaromír Němec, Šlachta přihrál Platošovi a domácí vedli 1:0. O tři minuty později však bylo srovnáno. Po změně stran se uvolnil Šlachta a jeho střela skončila v šibenici – 2:1. Po centru Jaromíra Němce si pak hostující hráči srazili míč do vlastní branky. Kateřinice jen korigovaly na 3:2. Metylovice: Petr Michálek – Drastich, Kopčák, L. Halata, Pavel Michálek – O. Němec, Boháč (Rypka), Murka (D. Halata), Šlachta – Platoš, J. Němec (Šimek). Trenér Miroslav Somr. Suchdol – Kozlovice 4:1 (3:1). Hostujícímu celku se utkání nevyvedlo. Na vedoucí branku domácích ze 12. minuty sice dokázal o minutu později odpovědět Petr Chýlek, ale ještě do poločasového hvizdu přidal Suchdol další dva góly a své vítězství si pojistil čtvrtou brankou v 64. minutě. Kozlovice: R. Mucha – P. Chýlek (36. R. Žáček), Bonk, Pavel Krpec st., Žídek – Klepáč, Bednář, Harabiš, M. Krpec (46. Holub) – Pavel Krpec ml., Kuběna. Trenéři Jan Vyvial a Jakub Harabiš.