ZBROJOVKA BRNO B - FRÝDEK-MÍSTEK 0:1 (0:0)

Fotbalisté Frýdku-Místku ani ve třetím po sobě jdoucím zápase neprohráli, když si ze hřiště rezervního celku prvoligového Brna přivezli hubené vítězství 1:0. O všem se rozhodlo až po změně stran. To Kerbr rozehrál autové vhazování na Cesneka. Frýdecko-místeckému středopolaři jeho následnou ránu domácí hráči zblokovali, míč se dostal k volnému Soukupovi, který nedal domácímu brankáři Hladkému šanci. Poté aktivita valcířů poklesla a do šancí se začali dostávat také domácí mladíci. Brankář Lužný byl ale i tentokráte pozorný a míč za svá záda nepustil. Frýdek je tak v průběžné tabulce na třetím místě.

V následujícím kole se měli valcíři střetnout na domácím hřišti s Vítkovicemi. Ostravský celek se ale v průběhu zimní přestávky z MSFL odhlásil, proto budou mít Machalovi svěřenci volno. Valcíři tak na trávník vyběhnou k mistrovskému zápasu až ve středu 18. května, kdy se ve Stovkách představí od 17 hodin celek Hulína.

Branka: 53. Soukup. Rozhodčí: Machát. ŽK: Brdalovski – Hrdlička, Junga, Cesnek, H. Prokeš. Diváci: 113.

Frýdek-Místek: Lužný – Švrček, Hrdlička, Staněk, Junga – Biolek, Cesnek (89. Cabák), Literák, Kerbr – H. Prokeš (82. Fromelius), Soukup. Trenér: Oldřich Machala.