Krajský přebor – muži

1. FC Slavoj Bruntál-Staré Město (ne – ÚZM, St. Město - tráva), 2. FK Bohumín (ne – ÚZM, Skřečoň - tráva), 3. TJ Sokol Lískovec (so – ÚZM), 4. FC Biocel Vratimov (so – ÚZM), 5. FK Baník Albrechtice (ne – ÚZM), 6. FC IRP Český Těšín (so – ÚZM), 7. HÁJEK a SYNOVÉ, a. s. (so – ÚZM), 8. FC ODRA Petřkovice (so – ÚZM), 9. SK MORAVAN Oldřišov (ne – ÚZM), 10. FK Krnov (ne – ÚZM), 11. SK Bohuslavice (ne – ÚZM), 12. 1. BFK Frýdlant n. O. (ne – ÚZM), 13. TJ Nový Jičín (ne – ÚZM), 14. TJ Lokomotiva Petrovice (so – ÚZM), 15. TJ Háj ve Slezsku (so – ÚZM), 16. SPORT-CLUB Pustá Polom (ne – ÚZM).

1. kolo (9. a 10. srpna)
Bruntál - P. Polom, Bohumín - Háj ve Slezsku, Lískovec - Petrovice, Vratimov - Nový Jičín, B. Albrechtice - Frýdlant n. O., Český Těšín – Bohuslavice, HÁJEK a SYNOVÉ – Krnov, Petřkovice - Oldřišov.

2. kolo (16. a 17. srpna)
P. Polom - Oldřišov, Krnov – Petřkovice, Bohuslavice - HÁJEK a SYNOVÉ, Frýdlant n. O. - Český Těšín, Nový Jičín - B. Albrechtice, Lok. Petrovice – Vratimov, Háj ve Slezsku – Lískovec, Bruntál – Bohumín.

3. kolo (23. a 24. srpna)
Bohumín - P. Polom, Lískovec - Bruntál, Vratimov - Háj ve Slezsku, B. Albrechtice - Lok. Petrovice, Český Těšín - Nový Jičín, HÁJEK a SYNOVÉ - Frýdlant n. O., Petřkovice - Bohuslavice, Oldřišov – Krnov.

4. kolo (30. a 31. srpna)
P. Polom – Krnov, Bohuslavice – Oldřišov, Frýdlant n. O. – Petřkovice, Nový Jičín - HÁJEK a SYNOVÉ, Lok. Petrovice - Český Těšín, Háj ve Slezsku - B. Albrechtice, Bruntál - Vratimov, Bohumín – Lískovec.

5. kolo (6. a 7. září)
Lískovec - P. Polom, Vratimov – Bohumín, B. Albrechtice - Bruntál, Český Těšín - Háj ve Slezsku, HÁJEK a SYNOVÉ - Lok. Petrovice, Petřkovice - Nový Jičín, Oldřišov - Frýdlant n. O., Krnov – Bohuslavice.

6. kolo (13. a 14. září)
P. Polom - Bohuslavice, Frýdlant n. O. - Krnov, Nový Jičín – Oldřišov, Lok. Petrovice – Petřkovice, Háj ve Slezsku - HÁJEK a SYNOVÉ, Slavoj Bruntál - Český Těšín, Bohumín - B. Albrechtice, Lískovec – Vratimov.

7. kolo (20. a 21. září)
Vratimov - P. Polom, B. Albrechtice – Lískovec, Český Těšín – Bohumín, HÁJEK a SYNOVÉ - Bruntál, Petřkovice - Háj ve Slezsku, Oldřišov - Petrovice, Krnov - Nový Jičín, Bohuslavice - Frýdlant n. O.

15. kolo (24. září)
Petřkovice - P. Polom, Oldřišov - HÁJEK a SYNOVÉ, Krnov - Český Těšín, Bohuslavice - B. Albrechtice, Frýdlant n. O. – Vratimov, Nový Jičín – Lískovec, Lok. Petrovice – Bohumín, Háj ve Slezsku - Bruntál.

8. kolo (27. a 28. září)
P. Polom - Frýdlant n. O., Nový Jičín – Bohuslavice, Lok. Petrovice – Krnov, Háj ve Slezsku - Oldřišov, Bruntál – Petřkovice, Bohumín - HÁJEK a SYNOVÉ, Lískovec - Český Těšín, Vratimov - B. Albrechtice.

9. kolo (4. a 5. října)
B. Albrechtice - P. Polom, Český Těšín – Vratimov, HÁJEK a SYNOVÉ – Lískovec, Petřkovice – Bohumín, Oldřišov - Bruntál, Krnov - Háj ve Slezsku, Bohuslavice - Petrovice, Frýdlant n. O. - Nový Jičín.

10. kolo (11. a 12. října)
P. Polom - Nový Jičín, Lok. Petrovice - Frýdlant n. O., Háj ve Slezsku – Bohuslavice, Bruntál - Krnov, Bohumín – Oldřišov, Lískovec – Petřkovice, Vratimov - HÁJEK a SYNOVÉ, B. Albrechtice - Český Těšín.

11. kolo (18. a 19. října)
Český Těšín - P. Polom, HÁJEK a SYNOVÉ - B. Albrechtice, Petřkovice – Vratimov, Oldřišov – Lískovec, Krnov – Bohumín, Bohuslavice - Bruntál, Frýdlant n. O. - Háj ve Slezsku, Nový Jičín - Petrovice.

12. kolo (25. a 26. října)
P. Polom - Lok. Petrovice, Háj ve Slezsku - Nový Jičín, Bruntál - Frýdlant n. O., Bohumín – Bohuslavice, Lískovec – Krnov, Vratimov – Oldřišov, B. Albrechtice – Petřkovice, Český Těšín - HÁJEK a SYNOVÉ.

13. kolo (1. a 2. listopadu)
HÁJEK a SYNOVÉ - P. Polom, Petřkovice - Český Těšín, Oldřišov - B. Albrechtice, Krnov - Vratimov, Bohuslavice – Lískovec, Frýdlant n. O. – Bohumín, Nový Jičín - Bruntál, Lok. Petrovice - Háj ve Slezsku.

14. kolo (8. a 9. listopadu)
P. Polom - Háj ve Slezsku, Bruntál - Lok. Petrovice, Bohumín - Nový Jičín, Lískovec - Frýdlant n. O., Vratimov – Bohuslavice, B. Albrechtice – Krnov, Český Těšín – Oldřišov, HÁJEK a SYNOVÉ – Petřkovice.


I. A třída, skupina B – muži

1. TJ Smilovice (ne – ÚZM), 2. TJ DURMAN Staré Město (so – ÚZM), 3. SK Bystřice nad Olší (ne – ÚZM), 4. FC Libhošť (ne – ÚZM), 5. SK Stonava (so – ÚZM), 6. NFC Lichnov (ne – ÚZM), 7. TJ DF Horní Suchá (so – ÚZM), 8. SK Dětmarovice (so – ÚZM), 9. SK Čeladná (so – ÚZM), 10. SK Brušperk (so – ÚZM), 11. TJ TATRA Příbor (so – ÚZM), 12. TJ Sokol Dolní Datyně (so – ÚZM), 13. TJ Sokol Stará Bělá (so – ÚZM), 14. TJ Pražmo-Raškovice (ne – ÚZM).

1. kolo (9. a 10. srpna)
Smilovice – Raškovice, St. Město - Stará Bělá, Bystřice - Dolní Lutyně, Libhošť – Příbor, Stonava – Brušperk, Lichnov – Čeladná, H. Suchá – Dětmarovice.

2. kolo (16. a 17. srpna)
Raškovice - Dětmarovice, Čeladná - H. Suchá, Brušperk – Lichnov, Příbor – Stonava, Dolní Lutyně – Libhošť, Stará Bělá – Bystřice, Smilovice - St. Město.

3. kolo (23. a 24. srpna)
St. Město – Raškovice, Bystřice – Smilovice, Libhošť - Stará Bělá, Stonava - Dolní Lutyně, Lichnov – Příbor, Horní Suchá – Brušperk, Dětmarovice – Čeladná.

4. kolo (30. a 31. srpna)
Raškovice – Čeladná, Brušperk – Dětmarovice, Příbor - Horní Suchá, Dolní Lutyně – Lichnov, Stará Bělá – Stonava, Smilovice – Libhošť, St. Město – Bystřice.

5. kolo (6. a 7. září)
Bystřice – Raškovice, Libhošť - St. Město, Stonava – Smilovice, Lichnov - Stará Bělá, Horní Suchá - Dolní Lutyně, Dětmarovice – Příbor, Čeladná – Brušperk.

6. kolo (13. a 14. září)
Raškovice – Brušperk, Příbor – Čeladná, Dolní Lutyně – Dětmarovice, Stará Bělá - Horní Suchá, Smilovice – Lichnov, St. Město – Stonava, Bystřice – Libhošť.

7 . kolo (20. a 21. září)
Libhošť – Raškovice, Stonava – Bystřice, Lichnov - St. Město, Horní Suchá – Smilovice, Dětmarovice - Stará Bělá, Čeladná - Dolní Lutyně, Brušperk – Příbor.

8. kolo (27. a 28. září)
Raškovice – Příbor, Dolní Lutyně – Brušperk, Stará Bělá – Čeladná, Smilovice – Dětmarovice, St. Město - Horní Suchá, Bystřice – Lichnov, Libhošť – Stonava.

9. kolo (4. a 5. října)
Stonava – Raškovice, Lichnov – Libhošť, Horní Suchá – Bystřice, Dětmarovice - St. Město, Čeladná – Smilovice, Brušperk - Stará Bělá, Příbor - Dolní Lutyně.

10. kolo (11. a 12. října)
Raškovice - Dolní Lutyně, Stará Bělá – Příbor, Smilovice – Brušperk, St. Město – Čeladná, Bystřice – Dětmarovice, Libhošť - Horní Suchá, Stonava – Lichnov.

11. kolo (18. a 19. října)
Lichnov – Raškovice, Horní Suchá – Stonava, Dětmarovice – Libhošť, Čeladná – Bystřice, Brušperk - St. Město, Příbor – Smilovice, Dolní Lutyně - Stará Bělá.

12. kolo (25. a 26. října)
Raškovice - Stará Bělá, Smilovice - Dolní Lutyně, St. Město – Příbor, Bystřice – Brušperk, Libhošť – Čeladná, Stonava – Dětmarovice, Lichnov - Horní Suchá.

13. kolo (1. a 2. listopadu)
Horní Suchá – Raškovice, Dětmarovice – Lichnov, Čeladná – Stonava, Brušperk – Libhošť, Příbor – Bystřice, Dolní Lutyně - St. Město, Stará Bělá – Smilovice.

I. B třída, skupina C – muži

1. TJ Sokol Sedliště (so – ÚZM), 2. TJ Drutex Nebory (ne – ÚZM),
3. TJ Internacionál Petrovice (ne – ÚZM), 4. 1. FK Spartak Jablunkov (ne – ÚZM), 5. SK Slavoj Petřvald (so – ÚZM), 6. TJ Oldřichovice (so – ÚZM), 7. TJ Vendryně (so – ÚZM), 8. TJ Sokol Hnojník (so – ÚZM), 9. TJ Slovan Bohumín-Záblatí (so – ÚZM), 10. TJ Sokol Mosty (so – ÚZM), 11. TJ Dolní Datyně-Havířov (so – ÚZM), 12. TJ Sokol Hrádek (ne – ÚZM), 13. TJ Sokol Nýdek (ne – ÚZM), 14. TJ Sokol Dobrá (so – ÚZM).

1. kolo (9. a 10. srpna)
Sedliště – Dobrá, Nebory – Nýdek, Petrovice – Hrádek, Jablunkov - Datyně, Petřvald – Mosty, Oldřichovice – Záblatí, Vendryně – Hnojník.

2. kolo (16. a 17. srpna)
Dobrá – Hnojník, Záblatí – Vendryně, Mosty – Oldřichovice, Datyně – Petřvald, Hrádek – Jablunkov, Nýdek – Petrovice, Sedliště – Nebory.

3. kolo (23. a 24. srpna)
Nebory – Dobrá, Petrovice – Sedliště, Jablunkov – Nýdek, Petřvald – Hrádek, Oldřichovice - Datyně, Vendryně – Mosty, Hnojník – Záblatí.

4. kolo (30. a 31. srpna)
Dobrá – Záblatí, Mosty – Hnojník, Datyně – Vendryně, Hrádek – Oldřichovice, Nýdek – Petřvald, Sedliště – Jablunkov, Nebory – Petrovice.

5. kolo (6. a 7. září)
Petrovice – Dobrá, Jablunkov – Nebory, Petřvald – Sedliště, Oldřichovice – Nýdek, Vendryně – Hrádek, Hnojník - Datyně, Záblatí – Mosty.

6. kolo (13. a 14. září)
Dobrá - Mosty, Datyně – Záblatí, Hrádek – Hnojník, Nýdek – Vendryně, Sedliště – Oldřichovice, Nebory – Petřvald, Petrovice – Jablunkov.

7. kolo (20. a 21. září)
Jablunkov – Dobrá, Petřvald – Petrovice, Oldřichovice – Nebory, Vendryně – Sedliště, Hnojník – Nýdek, Záblatí – Hrádek, Mosty - Datyně.

8. kolo (27. a 28. září)
Dobrá - Datyně, Hrádek – Mosty, Nýdek – Záblatí, Sedliště - Hnojník, Nebory – Vendryně, Petrovice – Oldřichovice, Jablunkov – Petřvald.

9. kolo (4. a 5. října)
Petřvald – Dobrá, Oldřichovice – Jablunkov, Vendryně – Petrovice, Hnojník – Nebory, Záblatí – Sedliště, Mosty – Nýdek, Datyně – Hrádek.

10. kolo (11. a 12. října)
Dobrá – Hrádek, Nýdek - Dolní Datyně, Sedliště – Mosty, Nebory – Záblatí, Petrovice – Hnojník, Jablunkov – Vendryně, Petřvald – Oldřichovice.

11. kolo (18. a 19. října)
Oldřichovice – Dobrá, Vendryně – Petřvald, Hnojník – Jablunkov, Záblatí – Petrovice, Mosty – Nebory, Datyně – Sedliště, Hrádek – Nýdek.

12. kolo (25. a 26. října)
Dobrá – Nýdek, Sedliště – Hrádek, Nebory - Datyně, Petrovice – Mosty, Jablunkov - Záblatí, Petřvald – Hnojník, Oldřichovice – Vendryně.

13. kolo (1. a 2. listopadu)
Vendryně – Dobrá, Hnojník – Oldřichovice, Záblatí – Petřvald, Mosty – Jablunkov, Datyně – Petrovice, Hrádek – Nebory, Nýdek – Sedliště.

I. B třída, skupina D – muži

1. FC Bílovec (ne – ÚZM), 2. FC Kozlovice (ne – ÚZM), 3. TJ Petřvald na Moravě (ne – ÚZM), 4. TJ Lokomotiva Suchdol n. O. (so – ÚZM), 5. TJ Sokol Starý Jičín (ne – ÚZM), 6. TJ Sokol Tichá (ne – ÚZM), 7. TJ Janovice (ne – ÚZM), 8. SK Metylovice (ne– ÚZM), 9. TJ Sokol Fryčovice (so – ÚZM), 10. SK Velké Albrechtice (so – ÚZM),11. TJ Odry (ne – ÚZM), 12. FK SK Polanka (so – ÚZM), 13. TJ Sokol Kateřinice (ne – ÚZM), 14. FC Vlčovice-Mniší (ne – ÚZM).

1. kolo (9. a 10. srpna)
FC Bílovec – Vlčovice, Kozlovice – Kateřinice, Petřvald n. M. - Polanka , Suchdol – Odry, Starý Jičín - V. Albrechtice, Tichá – Fryčovice, Janovice – Metylovice.

2. kolo (16. a 17. srpna)
Vlčovice – Metylovice, Fryčovice – Janovice, V. Albrechtice – Tichá, Odry - Starý Jičín, Polanka - Suchdol, Kateřinice - Petřvald n. M., Bílovec – Kozlovice.

3. kolo (23. a 24. srpna)
Kozlovice – Vlčovice, Petřvald n. M. – Bílovec, Suchdol – Kateřinice, Starý Jičín – Polanka, Tichá – Odry, Janovice - V. Albrechtice, Metylovice – Fryčovice.

4. kolo (30. a 31. srpna)
Vlčovice – Fryčovice, V. Albrechtice – Metylovice, Odry – Janovice, Polanka – Tichá, Kateřinice - St. Jičín, Bílovec – Suchdol, Kozlovice - Petřvald.

5. kolo (6. a 7. září)
Petřvald n. M. – Vlčovice, Suchdol – Kozlovice, Starý Jičín – Bílovec, Tichá – Kateřinice, Janovice – Polanka, Metylovice – Odry, Fryčovice - V. Albrechtice.

6. kolo (13. a 14. září)
Vlčovice - V. Albrechtice, Odry – Fryčovice, Polanka – Metylovice, Kateřinice – Janovice, Bílovec – Tichá, Kozlovice - Starý Jičín, Petřvald n. M. – Suchdol.

7. kolo (20. a 21. září)
Suchdol – Vlčovice, Starý Jičín - Petřvald n. M., Tichá – Kozlovice, Janovice – Bílovec, Metylovice – Kateřinice, Fryčovice – Polanka, V. Albrechtice – Odry.

8. kolo (27. a 28. září)
Vlčovice – Odry, Polanka - V. Albrechtice, Kateřinice – Fryčovice, Bílovec – Metylovice, Kozlovice – Janovice, Petřvald n. M. – Tichá, Suchdol - Starý Jičín.

9. kolo (4. a 5. října)
St. Jičín – Vlčovice, Tichá – Suchdol, Janovice - Petřvald n. M., Metylovice – Kozlovice, Fryčovice - Bílovec, V. Albrechtice – Kateřinice, Odry – Polanka.

10. kolo (11. a 12. října)
Vlčovice – Polanka, Kateřinice – Odry, Bílovec - V. Albrechtice, Kozlovice – Fryčovice, Petřvald n. M. – Metylovice, Suchdol – Janovice, Starý Jičín – Tichá.

11. kolo (18. a 19. října)
Tichá – Vlčovice, Janovice - Starý Jičín, Metylovice – Suchdol, Fryčovice - Petřvald n. M., V. Albrechtice – Kozlovice, Odry – Bílovec, Polanka – Kateřinice.

12. kolo (25. a 26. října)
Vlčovice – Kateřinice, Bílovec – Polanka, Kozlovice – Odry, Petřvald n. M. - V. Albrechtice, Suchdol – Fryčovice, Starý Jičín – Metylovice, Tichá – Janovice.

13. kolo (1. a 2. listopadu)
Janovice – Vlčovice, Metylovice – Tichá, Fryčovice - Starý Jičín, V. Albrechtice – Suchdol, Odry - Petřvald n. M., Polanka – Kozlovice, Kateřinice – Bílovec.

Krajský přebor – dorost

1. TJ Nový Jičín (so – 10.15 st. + 12.30 ml., umělá tráva), 2. FC Bílovec (so – 9.00 st. + 11.15 ml.), 3. FK Slavia Opava (so – 2.15 st. a 4.15 ml. před ÚZM), 4. MFK Havířov B (so – 13.30 st. + 15.30 ml.), 5. FC Kopřivnice (so – 10.00 st. + 12.15 ml.), 6. TJ Heřmanice (ne – 9.00 st. + 11.15 ml.), 7. FK Fotbal Třinec a.s. B (ne – 10.00 st. + 12.15 ml., Borek), 8. TJ VOKD Poruba TCHAS (so – 10.15 st. + 12.30 ml.), 9. FC Slavoj Bruntál-St. Město (ne – 9.00 st. a 11.15 ml.), 10. FK Krnov (ne – 2.15 st. a 4.15 ml. před ÚZM), 11. FC Biocel Vratimov (so – 9.00 st. + 11.15 ml.), 12. TJ ČSAD Havířov (so – 10.00 st. + 12.15 ml.), 13. Fotbal Frýdek-Místek B (ne – 10.15 st. + 12.30 ml., Slezan), 14. HÁJEK a SYNOVÉ (so – 14.45 st. + 12.45 ml.), 15. MFK Karviná B (ne – 10.15 st. + 12.30 ml., umělá tráva), 16. FC MSA Dolní Benešov (so – ÚZM st. + 2.00 h před ÚZM ml.).

1. kolo (9. a 10. srpna)
Nový Jičín - D. Benešov, Bílovec - MFK Karviná B, Slavia Opava - HÁJEK a SYNOVÉ, MFK Havířov B - Fotbal FM B, Kopřivnice - ČSAD Havířov, Heřmanice – Vratimov, Třinec B - Krnov, Poruba – Bruntál.

2. kolo (16. a 17. srpna)
D. Benešov – Bruntál, Krnov – Poruba, Vratimov - Třinec B, ČSAD Havířov – Heřmanice, Fotbal FM B - Kopřivnice, HÁJEK a SYNOVÉ - MFK Havířov B, MFK Karviná B – Sl. Opava, Nový Jičín – Bílovec.

3. kolo (23. a 24. srpna)
Bílovec - D. Benešov, Sl. Opava - Nový Jičín, MFK Havířov B - MFK Karviná B, Kopřivnice - HÁJEK a SYNOVÉ, Heřmanice - Fotbal FM B, Třinec B - ČSAD Havířov, Poruba – Vratimov, Bruntál – Krnov.

15. kolo (27. srpna)
Poruba - D. Benešov, Bruntál - Třinec B, Krnov – Heřmanice, Vratimov – Kopřivnice, ČSAD Havířov - MFK Havířov B, Fotbal FM B - Sl. Opava, HÁJEK a SYNOVÉ – Bílovec, MFK Karviná B - Nový Jičín.

4. kolo (30. a 31. srpna)
D. Benešov – Krnov, Vratimov – Bruntál, ČSAD Havířov – Poruba, Fotbal FM B - Třinec B, HÁJEK a SYNOVÉ – Heřmanice, MFK Karviná B – Kopřivnice, Nový Jičín - MFK Havířov B, Bílovec – Sl. Opava.

5. kolo (6. a 7. září)
Sl. Opava - D. Benešov, MFK Havířov B – Bílovec, Kopřivnice - Nový Jičín, Heřmanice - MFK Karviná B, Třinec B - HÁJEK a SYNOVÉ, Poruba - Fotbal FM B, Bruntál - ČSAD Havířov, Krnov – Vratimov.

6. kolo (13. a 14. září)
D. Benešov - Vratimov, ČSAD Havířov – Krnov, Fotbal FM B – Bruntál, HÁJEK a SYNOVÉ – Poruba, MFK Karviná B - Třinec B, N. Jičín – Heřmanice, Bílovec – Kopřivnice, Sl. Opava - MFK Havířov B.

7. kolo (20. a 21. září)
MFK Havířov B - D. Benešov, Kopřivnice – Sl. Opava, Heřmanice – Bílovec, Třinec B - Nový Jičín, Poruba - MFK Karviná B, Bruntál - HÁJEK a SYNOVÉ, Krnov - Fotbal FM B, Vratimov - ČSAD Havířov.

8. kolo (27. a 28. září)
D. Benešov - ČSAD Havířov, Fotbal FM B – Vratimov, HÁJEK a SYNOVÉ – Krnov, MFK Karviná B – Bruntál, Nový Jičín – Poruba, Bílovec - Třinec B, Sl. Opava - Heřmanice, MFK Havířov B – Kopřivnice.

9. kolo (4. a 5. října)
Kopřivnice – D. Benešov, Heřmanice - MFK Havířov B, Třinec B – Sl. Opava, Poruba - Bílovec, Bruntál - Nový Jičín, Krnov - MFK Karviná B, Vratimov - HÁJEK a SYNOVÉ, ČSAD Havířov - Fotbal FM B.

10. kolo (11. a 12. října)
D. Benešov - Fotbal FM B, HÁJEK a SYNOVÉ - ČSAD Havířov, MFK Karviná B – Vratimov, Nový Jičín – Krnov, Bílovec – Bruntál, Sl. Opava – Poruba, MFK Havířov B - Třinec B, Kopřivnice – Heřmanice.

11. kolo (18. a 19. října)
Heřmanice – D. Benešov, Třinec B – Kopřivnice, Poruba - MFK Havířov B, Bruntál – Sl. Opava, Krnov – Bílovec, Vratimov - Nový Jičín, ČSAD Havířov - MFK Karviná B, Fotbal FM B - HÁJEK a SYNOVÉ.

12. kolo (25. a 26. října)
D. Benešov - HÁJEK a SYNOVÉ, MFK Karviná B - Fotbal FM B, Nový Jičín - ČSAD Havířov, Bílovec - Vratimov, Sl. Opava – Krnov, MFK Havířov B – Bruntál, Kopřivnice – Poruba, Heřmanice - Třinec B.

13. kolo (1. a 2. listopadu)
Třinec B – D. Benešov, Poruba – Heřmanice, Bruntál – Kopřivnice, Krnov - MFK Havířov B, Vratimov – Sl. Opava, ČSAD Havířov – Bílovec, Fotbal FM B - Nový Jičín, HÁJEK a SYNOVÉ - MFK Karviná B.

14. kolo (8. a 9. listopadu)
D. Benešov - MFK Karviná B, N. Jičín - HÁJEK a SYNOVÉ, Bílovec - Fotbal FM B, Sl. Opava - ČSAD Havířov, MFK Havířov B – Vratimov, Kopřivnice – Krnov, Heřmanice - Bruntál, Třinec B – Poruba.

Krajská soutěž, skupina B – dorost

1. FK Staříč (so – 2.15 h, př. ÚZM), 2. FK Bohumín (ne – 2.15 h, př. ÚZM, Skřečoň), 3. FK Slavia Orlová-Lutyně (ne – 10.00), 4. 1. FK Spartak Jablunkov (ne – 2.15 h, př. ÚZM), 5. FK Baník Albrechtice (so – 9.00), 6. TJ EPO Frenštát p. R. (so – ÚZM), 7. FC IRP Český Těšín (so – 12.30, Ropice), 8. TJ Sokol Hnojník (so – 2.15 h, př. ÚZM), 9. TJ Petřvald u Karviné (so – 2.15 h, př. ÚZM), 10. SK Brušperk (ne – 10.00), 11. AFC Veřovice (ne – ÚZM), 12. TJ Sokol Skotnice (so – 10.15), 13. TJ Sokol Kateřinice (so – ÚZM), 14. TJ Lokomotiva Petrovice (so – 2.15 h, př. ÚZM).

1. kolo (9. a 10. srpna)
Staříč – Petrovice, Bohumín – Kateřinice, Orlová – Skotnice, Jablunkov – Veřovice, B. Albrechtice – Brušperk, Frenštát p. R. - Petřvald, Český Těšín – Hnojník.

2. kolo (16. a 17. srpna)
Petrovice – Hnojník, Petřvald u K. - Český Těšín, Brušperk - Frenštát p. R., Veřovice - B. Albrechtice, Skotnice – Jablunkov, Kateřinice – Sl. Orlová, Staříč – Bohumín.

3. kolo (23. a 24. srpna)
Bohumín – Petrovice, Sl. Orlová – Staříč, Jablunkov – Kateřinice, B. Albrechtice – Skotnice, Frenštát p. R. – Veřovice, Český Těšín – Brušperk, Hnojník - Petřvald u K.

4. kolo (30. a 31. srpna)
Brušperk – Hnojník, Veřovice - Český Těšín, Skotnice - Frenštát p. R., Kateřinice - B. Albrechtice, Staříč – Jablunkov, Bohumín – Orlová.

5. kolo (6. a 7. září)
Sl. Orlová – Petrovice, Jablunkov – Bohumín, B. Albrechtice – Staříč, Frenštát p. R. – Kateřinice, Český Těšín – Skotnice, Hnojník – Veřovice, Petřvald u K. – Brušperk.

6. kolo (13. a 14. září)
Petrovice – Brušperk, Veřovice - Petřvald u K., Skotnice – Hnojník, Kateřinice - Český Těšín, Staříč - Frenštát p. R., Bohumín - B. Albrechtice, Sl. Orlová – Jablunkov.

7. kolo (20. a 21. září)
Jablunkov – Petrovice, B. Albrechtice – Sl. Orlová, Frenštát p. R. – Bohumín, Český Těšín – Staříč, Hnojník – Kateřinice, Petřvald u K. – Skotnice, Brušperk – Veřovice.

8. kolo (27. a 28. září)
Petrovice – Veřovice, Skotnice – Brušperk, Kateřinice - Petřvald u K., Staříč – Hnojník, Bohumín - Český Těšín, Sl. Orlová - Frenštát p. R., Jablunkov - B. Albrechtice.

9. kolo (4. a 5. října)
B. Albrechtice - Petrovice, Frenštát p. R. – Jablunkov, Český Těšín – Sl. Orlová, Hnojník – Bohumín, Petřvald u K. – Staříč, Brušperk – Kateřinice, Veřovice – Skotnice.

10. kolo (11. a 12. října)
Petrovice – Skotnice, Kateřinice – Veřovice, Staříč – Brušperk, Bohumín - Petřvald u K., Sl. Orlová – Hnojník, Jablunkov - Český Těšín, B. Albrechtice - Frenštát p. R.

11. kolo (18. a 19. října)
Frenštát p. R. – Petrovice, Český Těšín - B. Albrechtice, Hnojník – Jablunkov, Petřvald u K.- Sl. Orlová, Brušperk – Bohumín, Veřovice – Staříč, Skotnice – Kateřinice.

12. kolo (25. a 26. října)
Petrovice – Kateřinice, Staříč – Skotnice, Bohumín – Veřovice, Sl. Orlová – Brušperk, Jablunkov - Petřvald u K., B. Albrechtice – Hnojník, Frenštát p. R. - Český Těšín.

13. kolo (1. a 2. listopadu)
Český Těšín – Petrovice, Hnojník - Frenštát p. R., Petřvald u K. - B. Albrechtice, Brušperk - Jablunkov, Veřovice – Sl. Orlová, Skotnice – Bohumín, Kateřinice – Staříč.