Po domácí porážce se Šumperkem odjížděli svěřenci trenéra Miroslava Onufera do velké neznámé, k nováčkovi z Morkovic na Kroměřížsku. Jejich cílem bylo na hřišti dosud posledního týmu tabulky neprohrát, to se jim nakonec bohužel nepodařilo.

„O všem rozhodla situace z 57. minuty, kdy jsme po dlouhém autu nechali na malém vápně Hladkého otočit a ten pak nedal Polachovi šanci," řekl po utkání asistent hostujícího trenéra Jiří Krejčí.

A přitom hosté nezačali vůbec špatně. Již po pár minutách hry to zkoušel z trestného kopu Šrámek, Žídek se snažil ještě před domácím gólmanem clonit, ten ale se štěstím míč chytil.

„Těch šancí jsme si tady vypracovali více. Hlavně po té inkasované brance jsme dostali domácí pod tlak. Bohužel se klukům vyrovnat nepodařilo. Soupeř to byl hratelný, dalo se tu určitě vyhrát. Asi na nás sedla nějaká deka, nevím," smutnil při cestě domů Krejčí.

Lískovečtí se po další porážce propadli v tabulce na předposlední příčku. Pod nimi jsou už jen čtyřbodové Kravaře. Možnost nápravy bude mít Lískovec v sobotu 15. září na domácí půdě, kdy od 16 hodin hostí třinácté Hranice.

Morkovice – Real Lískovec 1:0 (0:0)

Lískovec: Polach – Dvořák, Staník, Sornat, Žídek – Václavík (80. Škorík), Čerňák (70. Vokoun), Mikulenka, Holý – Šrámek, Ostrák (83. Hlavatík). Trenér: Miroslav Onufer