KRAJSKÝ PŘEBOR

VENDRYNĚ – HEŘMANICE 0:5 (0:0)

V závěrečném kole krajské soutěže schytali fotbalisté Vendryně další pořádnou nakládačku. „Chtěli jsme se s našimi věrnými diváky rozloučit vítězstvím a poděkovat jim tak za jejich celoroční přízeň," řekl trenér Vendryně Zdeněk Černek.

Rozlučka se však jeho mužstvu hrubě nevydařila. Bezbrankové úvodní dějství fiasku nikterak nenasvědčovalo, domácí soubor s veteránem Fujákem mezi tyčemi měl dokonce dvě slibné příležitosti. Vlachovič s Davidem však v koncovce neuspěli, po změně stran se neprosadil Baron a neuchytil se ani druhý Dawidův pokus. Stačilo jen pár minut a hned se naplnilo otřepané rčení nedáš – dostaneš. Mantey zrušil bezbrankový smír a svým zásahem dal pokyn k mohutné ofenzivě. Vendryně inkasovala během dvaceti minut čtyřikrát a těžký debakl byl na světě.

„Nemá cenu se vymlouvat na odchod Hanuse se Stoszkem ani na zraněné hráče, přestože ve stejné sestavě jsme hráli pouze dvakrát. Dali jsme si za cíl získat čtyřicet bodů, což se nám málem podařilo. Ty příděly vypadají děsivě, musíme s tím v nové sezoně něco podniknout," plánuje Černek, který u vendryňského mužstva zůstane i v příští sezoně. Tu letošní jeho tým zakončil na desátém místě krajského přeboru.

Branky: 72. a 73. Fedák, 54. Mantey, 61. Kosňovský, 79. Potůček. Rozhodčí: Fajkus – Broskevič, Bebenek. ŽK: Kotas (V). Diváci: 200.

Vendryně: Fuják – Kohut, Buzek, Martinčík, Fojcik – Kotas (77. Pilch), Baron (60. Pecha), Byrtus, Dawid (84. Szymczyk) – Przyczko, Vlachovič (60. Guznar). Trenér: Zdeněk Černek. (rom)

I. A TŘÍDA – sk. B

Bystřice - Brušperk 3:2 (2:2)

Kdo dorazil do hlediště trošičku později, ochudil se o vedoucí branku. Hned po rozehrání Kisza vyslal na zteč Nogu a ten potvrdil své střelecké předpoklady. O patnáct minut později bylo zásluhou Blahuta vyrovnáno, na tahu byli domácí. Do zakončení se opět dostal Noga a počínal si chladnokrevně, brankáře zarmoutil lobem. Do kabin odcházeli spokojenější hosté, protože se jim povedlo dát branku do šatny, znovu se prosadil Blahut.

Vítězství domácích se zrodilo po změně stran, kdy napřáhl Kantor a jeho ránu zastavila až síť. „Bylo to vcelku vyrovnané střetnutí. Po našem třetím gólu se utkání dohrávalo v podstatě ve středu hřiště, hrálo se bez nějakých větších šancí. Byli jsme šťastnější, dali jsme o gól více než soupeř," řekl kouč Bystřice Radomír Šulák, který dovedl svůj celek k šestému místu.

Bystřice: Galusik – Samek (70. Sniegoň) – Placzek (46. Mončka), Zoubek (46. Staniek), Rusz – Badura, D. Kantor, Buryan, Čmiel – Noga (46. Gajdzica), Kisza. Trenér: Radomír Šulák.

Brušperk: Mičík – Folta, Kuba, Šot – Vojtek, Blahut, Šimon, Červenka, Vančo – Bogdan, Zajac (57. Válek). Trenér: Radim Karsten.

Dolní Lutyně - Staré Město 0:5 (0:0)

Velice vydařenou sezonu mají za sebou fotbalisté Starého Města. Na vytoužené první místo sice tento mladý tým nedosáhl, druhá příčka po loňském postupu do I. A třídy ale přesto bude patřit k velkým úspěchům týmu.

Na závěr sezony se Staroměstští představili na hřišti poslední Lutyně. V první půli se ještě hosté střelecky prosadit nedokázali, vše načal až po hodině hry Slota. Poté si svěřenci trenéra Petra Němce otevřeli na hřišti střelnici a po dvou gólech střídajícího T. Boráně a trefách Papaje se Štěrbou, zvítězili v posledním zápase vysoko 5:0.

Staré Město: A. Střalka – Smilowski (46. T. Boráň), Papaj, K. Střalka, T. Němec – Rudel, Štěrba, Birčák, O. Boráň (75. Glembek) – Slota (65. Sušovský), Pat. Němec. Trenér: Petr Němec.

Dobratice – Dolní Datyně 1:5 (0:2)

Domácí družina začala duel s ambiciózní Datyní šancemi Causidise a Zemana. Obě střely dobratických záložníků si cestu do hostující branky nenašly. To hosté byli úspěšnější. Ve 24. minutě se z dorážky nemýlil Baláž.

Dobraticím se herně moc nevedlo, nebyli ve své fotbalové kůži, což bylo pro hosty něčím navíc. Když pak ve 33. minuty zvyšoval střídající Vandriak na dvoubrankový rozdíl, bylo na průšvih zaděláno.

Na začátku druhého dějství totiž Pištěk zvyšoval již na 0:3 pro hostující tým, v 65. minutě to bylo zásluhou Balážovy standardky rozdílem čtyř branek. Domácí byli v této fázi hry na ručník. Jiskřičku naděje vykřesal čtvrthodiny před koncem zápasu Bortlíček, hosté se ale rozhodit nenechali. Po faulu na exligového Tomašáka proměnil pokutový kop brankář Rozbroj.

Dobratice: L. Klesniak – Skotnica, Béla, D. Dobiáš, Šimík – Špok (46. P. Gongol), Uherek (46. Bražina), Causidis, Zeman – Bortlíček (85. Kohut), Číž (87. I. Klesniak). Trenér: Marián Korabík.

Stonava - Čeladná 4:6 (3:3)

Obě mužstva si utkání předehrála již v pátek, zápas šel souběžně s přímým televizním přenosem utkání Česko – Chorvatsko na mistrovství Evropy, ale kdo dal přednost zápasu amatérů, nemusel být zklamán. Deset branek se totiž nevidí každý den.

„Ono šlo hlavně vidět, že už oběma o nic nejde, takže k tomu hráči přistoupili tak, že si chtějí hlavně dobře zahrát," mínil trenér Stonavy Karel Sochora.

Žádnému z týmů se dlouho nedařilo odskočit soupeři na dvoubrankový rozdíl. Stonava vedla, Čeladná srovnala. Následně vedli pro změnu hosté, ale i domácí dokázali vyrovnat. Brankové hody pokračovaly i po přestávce, jen s tím rozdílem, že tady už se lídrovi soutěže podařilo odskočit na dvougólový rozdíl, což rozhodlo o výsledku. Čeladenský Padych byl neudržitelný a dal nakonec čtyři góly.

Čeladná: Smolík – Strohalm, Řehák, Pliska, Drevňák (81. Machanec) – Walder, Chýlek, Čáp (37. Šlesinger), Martin Váňa – Baran, Padych. Trenér: Leon Dostalík.

Hrabová - Sedliště 2:1 (1:1)

Duel dvou týmů ze spodních pater tabulky přinesl těsné vítězství domácího celku. Ani výhra však domácím k záchraně I. A třídy nepomohla. Na vedoucí branku ostravského Bači z páté minuty zápasu zareagoval krátce před přestávkou hostující Krejčok. Ani úvod druhého poločasu však hostům nevyšel. Tentokráte do černého zamířil Plevko. Těsné vedení si pak už domácí tým udržel až do samého závěru střetnutí.

Sedliště: D. Majer – Papřok (68. Krpel), Pohludka, T. Majer, Somr (55. Čuboň) – J. Němec - Ro. Bilas, Bílek, Mohyla, Re. Bilas – Krejčok. Trenér: Ivo Valas. (rom, sch)

I. B TŘÍDY

Fotbalisté se v posledním kole střelecky činili

Region – V příští sezoně se v I. B třídě již neobjeví fotbalisté Dobré, kteří postoupili o soutěž výše, naopak nejnižší krajskou soutěž opouští Hukvaldy a Staříč.

I. B třída – sk. B

Fryčovice - Píšť 4:1 (1:0)

Domácí se poprvé prosadili v 8. minutě zásluhou Žurovce, který potáhl balon po pravé straně a poslal Fryčovice do vedení. Po hodině hry domácí zásluhou Jiřího Peška svůj náskok ještě navýšili. O snížení se sice vzápětí postaral Slavík, ale Staněk s Rumlem se dalšími dvěma brankami postarali o to, že tři body zůstaly doma. „Šlo o vyrovnané utkání, ale náš celek především v prvním poločase zahazoval šance. Výhra Fryčovic je i tak zasloužená," komentoval předseda Píště Daniel Šebestík.

Fryčovice: Ivánek – Žídek, Volný, Holub, Zahradník – Vrtný (55. Koloničný), Soško, J. Pešek, Žurovec – Staněk, Rumel (83. Zapletal). Trenér: Karel Pešek.

Staříč – Velká Polom 0:4 (0:0). Na jaře uhráli fotbalisté Staříče pouhé dva body za remízy s Kozmicemi a Svinovem. Série deseti porážek v řadě je poté odsoudila k sestupu do okresního přeboru. Na jejich nepříznivé sérii nezměnil nic ani poslední zápas v I. B třídě, i když domácí drželi ještě v poločase bezbrankovou remízu. Po změně stran se totiž hosté dokázali čtyřikrát prosadit.

Staříč: Smetana – Jukl, Wiedermann ml., Kocich, Merta (46. Zátopek) – I. Papřok – Musálek, M. Pešek, Michálek, Kempa – Quitt (74. Malý). Trenér: Juraj Wiedermann st.

I. B třída – sk. C

Nýdek – Sn. Orlová 8:3 (7:0)

Derniéra v Nýdku, který bez potíží dosáhl na záchranu, měla exhibiční nádech. Před utkáním domácí klub poděkoval svým někdejším fotbalistům a poté už přišly chvíle šedesátníků Miroslava Mazurka a Aloise Mikulky, kteří nastoupili na úvodních patnáct minut.

„Jsou to srdcaři nýdeckého klubu, za jejich obětavost a věrnost jsme jim poděkovali tím, že jsme je postavili na patnáct minut. Bylo to příjemné zpestření pro lidi, koneckonců pro ně se fotbal hraje. Oba hráče vyprovodili ze hřiště potleskem," upozornil domácí trenér Jiří Marsín.

První střelec Nýdku možná vejde do dějin, protože se jím stal 62letý Miroslav Mazurek. O chvíli později zamířil do černého jeho syn Pavel. Slavným se mohl stát také letos 66letý Alois Mikulka, pokutový kop však neproměnil. Střílení branek se na výbornou zhostil Brzezina, který se radoval z hattricku. Po poločase Nýdek vedl nad odevzdanou Orlovou 7:0 a jeho trenér Marsín prozradil, že měl problém patřičně namotivovat hráče do druhého poločasu.

Nýdek: J. Kantor (46. Pinkava) – L. Cienciala – Tlacháč, Brzezina, Rakowski – Labaj, P. Mazurek, Fryda (58. Konderla), Spratek (66. Raszka) – Mikulka (15. Zwyrtek), M. Mazurek (15. Marian Kluz). Trenér: Jiří Marsín.

Lučina - Dobrá 3:0 (1:0)

Pro oba celky to bylo svým způsobem poslední utkání. Pro hostující Dobrou se jednalo o závěrečný duel v I. B třídě, jelikož hosté postupují o soutěž výše. Pro domácí družinu to naopak znamenalo loučení s nošovickým exilem. Od léta se už Lučinští budou totiž prohánět po svém novém pažitu. V derniéře se lépe dařilo domácím. Ti se ujali vedení po půlhodině hry zásluhou kapitána Kamila Tomíčka. Zasloužené vítězství pak Lučina pečetila v závěru střetnutí, kdy skórovali ještě střídající Geleta s Kielarem.

Lučina: Balko – Bártek, Goroš, Mokryš, Prokeš – K. Tomíček, Staufčík, Majer, R. Tomíček (60. Bubík) – Petroš (87. A. Kielar), Smichovič (51. Geleta). Trenér: René Hruška.

Dobrá: Řízek – D. Javorek, Šebestík (46. Figura), Zícha, Pietroszek – O. Gryžboň (60. Otipka), J. Gryžboň (46. J. Šponiar), Lužný, Malchárek (86. Lamoš) – D. Damek – Kisza. Trenér: Tomáš Zářický.

Hnojník – Horní Žukov 3:3 (0:1)

Jelikož se trenér Hnojníku musel obejít bez Kušniráka, Mrozka, Hrtoně, Šibry a bratrů Jantošových, bylo potřeba najít jiné řešení, aby vůbec v dresu jeho týmu na pažit vyběhlo jedenáct fotbalistů. Do zbraně byl povolán 63letý správce hřiště Milan Jantoš, někdejší dlouholetý fotbalista Hnojníku. „Přemluvili jsme ho, ať je nás aspoň jedenáct. Pan Jantoš byl kdysi pohyblivým hráčem s rychlou kličkou, stejně jako nyní jeho syn Petr," zavzpomínal kouč domácích Alois Mikunda.

Jeho soubor musel dvakrát smazávat dvoubrankové manko, neboť po trefách Zábelky a Popelky outsider vedl už 0:2. Sotva Hlávka proměnil v gól nahrávku Brzuchanského, hostující Kavický znovu upravil skóre na dvoubrankový rozdíl. Hnojník byl na jaře úspěšný a nezklamal ani tentokrát, zásluhou Kozla a Gańczarczyka, jenž se prezentoval nádhernou trefou, zachránil aspoň plichtu.

Hnojník: M. Klus – Franek, A. Klus, Kozel, Brzuchanski – Minář, Gańczarczyk, Walica, Hlávka – M. Jantoš, Juřica. Trenér: Alois Mikunda.

Raškovice – Gascontrol Havířov 3:4 (3:1)

Ještě v poločase si raškovičtí fotbalisté mohli říkat, že konec dobrý bude znamenat vše dobré. V té chvíli totiž po brankách Kacíře, Feikeho a Kučáka vedl domácí celek 3:1. Po změně stran ale nastal totální obrat. Poslední celek soutěže třemi góly v rozmezí dvaceti minut obrátil průběh střetnutí a z Raškovic si nakonec odvezl tři body.

Raškovice: Platoš – Šalata, Šimek, Koláček, Baran – Kučák, A. Šponiar, Škapa, Maťaťa (46. Musálek) – Feike (46. Vítek, 64. Muroň), Kacíř. Trenér: Jan Šponiar st.

Smilovice - Tošanovice 7:1 (3:1)

Kovács z protiútoku vyrovnal na 1:1 a to bylo v podstatě všechno, co Tošanovice ve Smilovicích předvedly. Hráčem střetnutí se stal Rajnoch, Bodečkovu pobídku přetavil ve vedoucí branku, posléze dvakrát vybídl ke skórování Dytka (jednou se trefil nohou a jednou hlavou) a své povedené vystoupení završil druhým gólem. Fotbalové labužníky potěšil Gerlich, brankáře přehodil z malého čtverce.

Kanonáda neskončila, Bodeček zacílil přesně z hranice velkého čtverce a po hlavičce Kocura se trefil druhý ze stoperů, Junga. „Úroveň posledního zápasu sezony nebyla taková, jako těch předchozích, sezona se vyloženě dohrávala. Defenzivní činnost obou celků byla slabší, zvítězili jsme vysoko i díky tomu, že nás podržel brankář Galacz," pravil kouč Smilovic Pavel Smatana.

Smilovice: Galacz – Bodeček, Kocur, Junga, Bolf – Rajnoch (57. Žajdlík), Dytko, Radek Barteczek (53. Balvar), R. Cienciala (49. Roman Barteczek) – Topiarz (62. Szpyrc), Gerlich (54. Máj). Trenér: Pavel Smatana.

Tošanovice: Mitura – Kelecsény, Neugebauer, Grygar, Stryja – Skarka, R. Papřok, Batiha, Pokorný – Kovács, Judita. Trenér: Tomáš Tvrdý.

Jablunkov – Loko. Petrovice B 3:1 (1:1)

To, co si jablunkovský Spartak předsevzal, to se mu nakonec také podařilo – jarní částí I. B třídy prošel bez ztráty kytičky. Trefa šutéra Nieslanika měla domácí družinu uklidnit, ale nestalo se tak, protože hned vzápětí Chwastek přispěchal s vyrovnáním.

Šlágr závěrečného kola I. B třídy (utkal se druhý tým se třetím) nakonec skončil vítězstvím Spartaku, který zlomil svého soka v závěrečných okamžicích. Nejprve novopečený otec Komár (syn se jmenuje po tátovi – Lukáš) posadil míč na hlavu Očadlíka a posléze kapitán Szotkowski stvrdil triumf Jablunkova třetím zásahem.

„Soupeř byl kvalitní, do šedesáté minuty to bylo vyrovnané, ale poté jsme už převzali otěže zápasu do svých rukou a dospěli k zaslouženému vítězství," podotkl předseda jablunkovského klubu Oskar Martynek.

Jablunkov: Bruk – Komár, Bulawa, M. Hudzieczek, Hrazdílek (77. Marek Kluz) – Michálek (73. Kostka), Nieslaník, J. Hudzieczek (84. Buchta), Marek Sikora – Očadlík, Szotkowski. Trenér: Stanislav Kluz.

I. B třída – sk. D

Kozlovice – Starý Jičín 4:1 (1:0)

Pokud chtěli domácí fotbalisté pomýšlet na záchranu v krajské soutěži, museli na svém trávníku zdolat favorizovaný Starý Jičín. Ten již po několik sezon pravidelně ovládá skupinu D, ani letos se soupeři o stupínek výše nechtělo. Úvodní branka zápasu padla v samém závěru prvního poločasu a po Vyvialově přihrávce se o ní postaral domácí Holub. Po hodině hry to bylo již dvoubrankovým rozdílem, když hostujícího gólmana překonal Vyvial. Na třetí gól kozlovického obránce Ermise sice hosté zareagovali brankou Folbergera, poslední slovo však znovu patřilo domácím. Čtvrtý gól Kozlovic totiž vstřelil krátce po svém nástupu na hřiště Hrnčárek.

Kozlovice: Chlebek – R. Ermis, Prudký, Bednář, Hruška (80. Eliáš) – J. Fojtík, Vyvial, Čuport, Piskoř – Holub (85. Hrnčárek), Najdek. Trenér: Radomír Chýlek.

Kopřivnice – Hukvaldy 4:0 (2:0)

Pouze rok dokázali vydržet v I. B třídě fotbalisté Hukvald, kteří se do nejnižší soutěže v kraji vrátili po loňském úspěšném tažení okresním přeborem. V závěru sezony se hukvaldský celek potýkal s absencemi v týmu, k záchraně jim letos chyběly pouhé dva body.

Hukvaldy: Sasín – J. Ermis, Vicher, Hubeňák, L. Tobiáš – Gold, D. Šimíček, L. Vrtný (78. Opěla), Mlčoch – A. Šimíček, M. Velart (46. Teichman). Trenér: Radomír Kalich. (rom, sch)

V I. B třídě se na závěr sezony proháněli hned tři šedesátníci Frýdek-Místek – Když se v ostrém fotbalovém střetnutí octne na hřišti šedesátiletý fotbalista, jde jistě o velkou raritu. V posledním kole I. B třídy, skupiny C, se ale po zeleném pažitu proháněli hned tři hráči, kteří mají už dávno za sebou oslavy svých šedesátých narozenin.

Za Hnojník totiž nastoupil jejich 63letý správce hřiště Milan Jantoš, někdejší dlouholetý fotbalista Hnojníku. Domácích totiž v posledním duelu s Horním Žukovem bylo málo. „Přemluvili jsme jej, ať je nás aspoň jedenáct. Pan Jantoš byl kdysi pohyblivým hráčem s rychlou kličkou, stejně jako je nyní jeho syn Petr," usmál se kouč Hnojníku Alois Mikunda. To v Nýdku pojali poslední domácí střetnutí s orlovským Slovanem jako exhibici. A to nejen výsledkově, jelikož Nýdečtí svého soupeře rozprášili divokým výsledkem 8:3. Ještě před úvodním hvizdem domácí klub poděkoval svým někdejším fotbalistům a poté již přišly na řadu chvíle šedesátníků Miroslava Mazurka a Aloise Mikulky, kteří nastoupili na úvodních patnáct minut.

„Oba jsou srdcaři nýdeckého klubu, za jejich obětavost a věrnost jsme jim poděkovali tím, že jsme je postavili na čtvrthodinku. Bylo to příjemné zpestření pro lidi, koneckonců pro ně se fotbal hraje. Oba hráče vyprovodili ze hřiště potleskem," upozornil domácí trenér Jiří Marsín. První střelec Nýdku možná vejde do dějin, protože se jím stal 62letý Miroslav Mazurek. O chvíli později zamířil do černého i jeho syn Pavel. Slavným se mohl stát také letos 66letý Alois Mikulka, ten ale pokutový kop bohužel neproměnil. (sch)

VÝSLEDKY (komplet)

Krajský přebor
30. kolo: Dětmarovice – Kravaře 8:0, Sl. Orlová – Háj ve Slezsku 3:0, Pustá Polom – Kobeřice 4:1, Český Těšín – Břidličná 3:2, Vítkov – Bohumín 3:5, Vendryně – Heřmanice 0:5, Polanka – Frenštát p. R. 4:2, Markvartovice – Šenov 0:2.

I. A třída – skupina B
16. kolo: B. Albrechtice – Petřvald n. Mor. 2:0, Stonava – Čeladná 4:6, Veřovice – Vratimov 1:7, Dobratice – Dolní Datyně 1:5, Hrabová – Sedliště 2:1, Dolní Lutyně – Staré Město 0:5, Bystřice – Brušperk 3:2.

I. B třída – skupina B
16. kolo: Kozmice – Hať 2:3, Darkovice – Stará Bělá 2:1, Fryčovice – Píšť 4:1, Svinov – Šilheřovice 3:2, Dolní Lhota – Ostrava-Jih 0:2, Staříč – Velká Polom 0:4, Vřesina – Ludgeřovice 1:4.

I. B třída – skupina C
26. kolo: Sn. Orlová – Inter. Petrovice 1:6.
16. kolo: Lučina – Dobrá 3:0, Horní Suchá – Inter. Petrovice 4:0, Hnojník – Horní Žukov 3:3, Raškovice – Gascontrol Havířov 3:4, Smilovice – Tošanovice 7:1, Nýdek – Sn. Orlová 8:3, Jablunkov – Loko. Petrovice B 3:1.

I. B třída – skupina D
16. kolo: Vlčovice – Tichá 0:2, Jeseník n. O. – Jistebník 1:1, Odry – Bordovice 9:2, Libhošť – Spálov 1:0, Kopřivnice – Hukvaldy 4:0, Mořkov – Kateřinice 0:2, Kozlovice – Starý Jičín 4:1.

Okresní přebor mužů
16. kolo: Ostravice – Hrádek 9:1, Palkovice – Janovice 8:0, *Lískovec – Nošovice 2:4, Chlebovice – Návsí 4:2, Baška – Oldřichovice 2:3, Metylovice – Mosty 1:2, Bukovec – Písek 2:2.

*Více k zápasu Lískovec - Nošovice zde: Nošovice rozhodly duel po změně stran

Okresní soutěž mužů
21. kolo: Paskov – Pržno 3:0, Vojkovice – Kunčice 11:1, Vendryně B – Milíkov 3:0, Nebory volno.

Krajský přebor staršího dorostu
15. kolo: Heřmanice – Ludgeřovice 4:2.
16. kolo: Třebovice – Petřkovice 3:4, Ostrava-Jih – Frenštát p. R. 1:1, Město Albrechtice – SO Bruntál 4:3, Kopřivnice – Loko. Petrovice 0:4, Ludgeřovice – Staříč 2:3, Bílovec – Heřmanice 7:2, Vřesina – Kravaře 3:2.

Krajský přebor mladšího dorostu
15. kolo: Heřmanice – Ludgeřovice 5:0. 26. kolo: Vřesina – Město Albrechtice 3:1.

Krajská soutěž dorostu – sk. B
16. kolo: Petřvald – Inter. Petrovice 2:2, Bohumín – Sedliště 4:1, Fryčovice – Staré Město 2:1, Mořkov – MFK Havířov B 1:6, Vendryně – Brušperk 2:5, Frýdlant n. O. – Český Těšín 2:2, B. Albrechtice – Skotnice 2:1.

Krajský přebor st. žáků
16. kolo: Kopřivnice – Bohumín 15:0, MFK Havířov – SO Bruntál 7:0, Fryčovice – MFK Vítkovice B 2:1, Jablunkov – Ostrava-Jih 1:8, Nový Jičín – Brušperk 5:1, Kravaře – Krnov 5:0, Sl. Orlová – Hradec n. Mor. 1:7.

Krajský přebor ml. žáků

Okresní přebor žáků
13. kolo: Písek – Bystřice 0:6.

Okresní přebor žáků 6+1
13. kolo: Nebory – Lučina 22:1, Sedliště – Ostravice 20:0, Janovice – Dobratice 1:2, Baška – Metylovice 17:2, Vojkovice – Raškovice 2:4, Řepiště volno.