MSFL

SLOVAN ROSICE - MFK FRÝDEK-MÍSTEK 0:5 (0:2)

Ani výborný výkon na hřišti nováčka z Rosic fotbalisty Frýdku-Místku k vytoužené druhé lize nepřiblížil. Dosud vedoucí tým Holic totiž vyhrál v Zábřehu.

Hosté začali na rosickém stadionu velice aktivně. Již v úvodních minutách se zastřeloval útočník Hynek Prokeš, jeho střela jen těsně minula Lengálovu bránu. Ve 3. minutě se ale hrstka frýdeckých fans už radovala. Talián z hranice velkého vápna napřáhl a domácí brankář se marně natahoval – 0:1. Rosice pak zahrozily Dufkem, jenže brankář Prepsl byl pozorný. Ve 22. minutě zastavil Kubec nedovoleným způsobem ve velkém vápně Biolka a pískala se penalta. K její exekuci se postavil nejlepší střelec Valcířů Hynek Prokeš, který nedal domácímu gólmanovi šanci – 0:2.

Další změny skóre přinesl až druhý poločas. V 56. minutě našel Molnár volného Schustríka a spolupráce těchto dvou slovenských fotbalistů skončila třetí brankou v rosické síti. O chvíli později srazil brankář Lengál střelu Biolka na břevno. Valcíři i nadále pokračovali v ofenzívní hře a v 68. minutě zvyšoval na 0:4 střídající Chýlek. Definitivní podobu výsledku pak stanovil v závěru utkání H. Prokeš. „Vyšel nám vstup do zápasu, když jsme si vytvořili hned dvě šance. Právě ta druhá vedla k naší první brance. Pak jsme trochu z tempa vypadli, nehráli jsme dle mých představ. Zpátky do sedla nás dostal až průnik Matěje Biolka, který skončil jasným faulem v pokutovém území. Po změně stran jsme již na hřišti dominovali," řekl na webových stránkách klubu kouč Valcířů Milan Duhan.

Fotbalisté Frýdku-Místku zakončí letošní sezonu domácím utkáním s Líšní. Hraje se v sobotu 16. května ve Stovkách v 15.30 hodin.

Branky: 3. Talián, 22. H. Prokeš z pk, 56. Schustrík, 69. Chýlek, 84. H. Prokeš. Rozhodčí: Sedláček – Žádník, Julínek. Bez karet. Diváci: 315.

Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Wozniak, Literák, J. Prokeš – Talián, Cesnek, Schustrík (70. Grussmann), Biolek – H. Prokeš, Molnár (57. Chýlek). Trenér: Milan Duhan. (sch)

Divize E

LÍSKOVEC - KRNOV 4:2 (2:0)

Lískovečtí fotbalisté se rozloučili s letošním ročníkem Divize E vítězstvím a se ziskem 39 bodů skončili v klidném středu tabulky.

Do utkání se zachraňujícím se Krnovem vstoupili lépe a v prvním poločase byli jednoznačně lepším týmem. Vedení se ujali v 8. minutě, kdy po rohovém kopu odražený míč umístil pod břevno tvrdou střelou Holý. Druhý úspěch přidal ve 21. Broulík, jenž se ocitnul sám před brankářem hostí a umístěnou střelou mu nedal šanci. Domácí mohli své vedení ještě navýšit, jenže Holý ani Žídek své příležitosti nevyužili. Po změně stran se hra vyrovnala a naopak domácí brankář Polach několikrát prokázal své kvality. Obrovské šance zlikvidoval v 52. minutě Koštovskému a o deset minut později Mitulovi. A tak to byli hráči Realu, kteří své vedení navýšili v 58. minutě Dvořákem po přihrávce Žídka na 3:0. Hosté se prosadili střelecky až v 72. minutě zásluhou Šimčíka. Ale přesná střelba pokračovala i nadále a v 76. minutě se blýsknul parádní křížnou trefou z voleje po rohovém kopu Žídek. Konečnou podobu výsledku dal v 81. minutě krnovský Vavrečka.

Lískovec: Polach - Dvořák (72. Klimas), Staník, Sornat, Žídek - Čerňák (67. Hlavatík), Mikulenka, Holý - Broulík, Vokoun (73. Mandičák). Trenér: Miroslav Onufer. (zd)

Krajský přebor

FRÝDLANT N/O - DĚTMAROVICE 1:0 (1:0)

Fotbalisté Frýdlantu si připsali v letošní sezoně další úspěch, když na vlastním hřišti zdolali lídra krajského přeboru z Dětmarovic.

Frýdlantští fotbalisté pokračují ve výborných výkonech, když naposledy v domácím prostředí porazili lídra krajského přeboru. O všem nakonec rozhodla přesná střela Ursiniho těsně před přestávkou, který se nádherně trefil z voleje po centru ze strany a Fajčákově jemné teči. „První půle byla z obou stran spíš takticky vedená. Oba týmy si nějaké ty šance vypracovaly, brankáři však byly oporami. Po změně stran se hosté snažili s výsledkem ještě něco udělat, nastřelili ale pouze břevno. Výhra je podle mě ale zasloužená," řekl po utkání šťastným hlasem domácí kouč Josef Sláma.

Frýdlant n. O.: Jež – Střižík, Korneta, Křiva, Liška – Papřok (89. Jucha), Žáček, Březina, Ursini – Šigut (85. T. Němec), Fajčák (69. Slavík). Trenér: Josef Sláma. (sch)

JANOVICE - OLDŘIŠOV 3:5 (0:3)

Osud fotbalistů Janovic je v krajském přeboru již spečetěn. Tým Jiřího Hořínka nejméně na rok nejvyšší krajskou soutěž opouští.

V souboji dvou posledních celků krajského přeboru se z vítězství radovali střelecky pohotovější hosté. Domácí začali utkání jako obvykle hrubými chybami, které potrestali hráči Oldřišova dvěmi brankami ve 4. a 15. minutě. Za tohoto nepříznívého stavu mohli odpovědět domácí, ale Pařenica i Č. Roháček své tutovky zazdili. A tak těsně před přestávkou přidali hosté třetí branku. Po změně stran vykřesal jiskřičku naděje ve 47. minutě Pařenica, který vyšachoval celou obranu hostí včetně brankáře a zavěsil do prázdné branky. Naděje ale domácím vydržela jen tři minuty, kdy hostující hráč prošel domácí obranou jako nůž máslem a skóroval počtvrté. Po hodině hry domácí kanonýr Pařenica levačkou z osmnácti metrů upravil stav na 2:4. Pátá branka do sítě bezmocného Kociána padla v 72. minutě po vydařeném přímém kopu téměř ze třiceti metrů. Konečnou podobu výsledku stanovil v 75. minutě vydařenou hlavičkou Rusek. O soutěž níže pro příští soutěžní ročník sestupují oba soupeři, navíc k nim přibyl ještě i Rýmařov.

Janovice: Kocián - Hroch (70. Sasýn), Škorík, Rusek, Lys - Juříček, Pařenica, Pohludka, Matyášek - Č. Roháček (85. P. Roháček), Karásek. Trenér: Jiří Hořínek. (zd)

I. A třída, skupina B

Okresní zástupci v I. A třídě si po minulém kole oddechli. Kromě prvního Frýdku-Místku B nikdo jiný druhou nejvyšší krajskou soutěž neopustí.

Petřvald n. Mor. – Bystřice 2:1 (2:0)

Bystřice (třetí nejlepší tým jara) potvrdila na trávníku Petřvaldu (druhý nejlepší celek jara) svou dobrou formu a svého rivala pořádně potrápila. „Proto mě nesmírně mrzí, že oba góly jsme domácím prakticky darovali," litoval trenér hostů Pavel Vavřač. Jeho celek rozhodně nebyl bez šance, jenomže trestný kop Štvrtni se svezl po tyči. Stejný hráč svůj kousek zopakoval také po změně stran, jeho branka však neplatila. „Rozhodčí mu nedal pokyn k rozehrání na píšťalku, branku přesto neuznal," podivoval se Vavřač. Trefa Kluze ze závěru utkání, díky které hosté snížili na 2:1, už na vítězství Petřvaldu, který ve druhém dějství rovněž nastřelil tyč, nic nezměnila.

Bystřice: Gaszczyk – Bauman – Šinal, Blažek (60. Zahradnik), Hadrava – Sniegoň (26. J. Rusz), M. Samek (80. Kunák), Štvrtňa, Drong – Aleš Kluz, Noga. Trenér: Pavel Vavřač

Šenov - Frýdek-Místek B 4:2 (1:1)

Již postupující rezerva Frýdku-Místku popáté v soutěži prohrála, když nestačila na třetí Šenov. „Domácí jsou velice kvalitním týmem, což se i potvrdilo. Diváci viděli pěkný zápas se spoustou brankových příležitostí. Nás teď čeká poslední zápas a až po něm budeme slavit. Povedl se nám čtvrtý postup v řadě, což je samo o sobě úžasné," řekl k utkání hostující kouč Tomáš Zářický. Valcíři zakončí sezonu pátečním předehrávaným duelem s Horní Suchou. Hraje se od 17 hodin v Chlebovicích.

Branky: 19. R. Beránek, 61. Bednář, 64. Schovajsa z pen., 90. Klimša – 35. a 57 z pen. Hlaváč

Frýdek-Místek B: Smolík – Šebestík, Preči, Junga, Javorek – Foukal, Hlaváč, Šponiar, Tobiáš (62. Kolář) – Ostrák, Maceček. Trenér: Tomáš Zářický

Brušperk – Smilovice 5:0 (1:0)

Na hřišti týmu bojujícího o záchranu utrpěli hosté nejvyšší porážku sezony. V prvním dějství nic nenasvědčovalo tomu, že k ní dojde, protože kontrolovali hru, ale své šance lehkovážně spalovali. O vítězi se rozhodlo na přelomu prvního a druhého poločasu. Jako první otevřel skóre utkání Galajda ve 44. minutě.

Hned na začátku druhé půle přidal Vodvářka technickou střelou druhou branku domácích. Když ve 48 minutě Polášek skóroval potřetí, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. „Přestože jsme věděli, že na soupeře máme, podcenili jsme vstup do druhého poločasu a nakonec jsme utkání dohráli otrávení. Na slabší soupeře zkrátka neumíme," všiml si trenér Smilovic Pavel Smatana. Jeho tým pak inkasoval ještě dvakrát. V 64 minutě to byl Pindor, který dloubáčkem poslal míč přes vybíhajícího Kreželoka a o čtyři minuty později zužitkoval Vodvářka přesné přihrávky Galajdy.

Brušperk: Zahradník – Kadlíček (75. Horký), J. Makúch, Vančo, Žídek – Vodvářka, Havránek, Polášek, Pindor – Galajda, Koval (68. D. Makúch). Trenér: Leon Dostalík

Smilovice: Kreželok – Pokluda – Bolek, Dytko, M. Kohut (77. Balvar) – Opluštil (60. Cupek), J. Topiarz, Klár, Hormada – Baron, Ganczarczyk. Trenér: Pavel Smatana

Staré Město – Čeladná 1:0 (0:0)

Domácí fotbalisté potřebovali k definitivní záchraně v soutěži naplno bodovat, a to se jim bez větších problémů podařilo. Zatím získali 32 bodů, čímž se bodově dotáhli nejen na svého soupeře, ale i celek Brušperku. Hosté přijeli díky zraněním a vyloučení v oslabené sestavě. Přesto se v 11. minutě dostali do první šance Indrou, se kterou si však domácí brankář Balko poradil. Do druhé půle nastoupili domácí přeci jen více nažhaveni a před Cuperovou brankou začalo být rušno.

Hned ve 49. minutě se míč motal kolem hostující brankové čáry, ale nikdo z domácích na něj nedosáhl. Staroměstští se dočkali v 57. minutě. To Adámek využil zaváhání Freislera, propletl se hostující obranou a přestože si Cuper na míč sáhnul, ten skončil nakonec v síti – 1:0. Cenné vítězství si již domácí poté pohlídali.

Čeladná: Cuper - Freisler, Rusnok, Drevňák, Nečekal – Vrobel (Langer), Neuwirth, Indra, Pyšno - Oborný, Valigůra. Trenér: Milan Procházka

Raškovice – Horní Suchá 1:0 (0:0)

Oba týmy věděly, že jen výhra má naději k udržení se v I. A třídě i pro příští sezonu. I proto začali domácí aktivně, leč hostující obrana pozorně bránila. Až ve 29. minutě se po Kacířově centru dostal k zakončení Vochta, míč se pak po teči gólmana Drobce otřel pouze o břevno hostující branky. Hosté měli největší příležitost v 66. minutě, kdy po centru Hradila střílel Bartoň pouze do brankáře Kopeckého. Rozhodnutí padlo v 79. minutě. To střídající J. Škola zahrával standardní situaci a nikým nekrytý Kacíř mohl na zadní tyči pohodlně skórovat. Výhrou se domácí zachránili, naopak I. A třídu nejméně na jednu sezonu opouští celky Veřovic a Horní Suché.

Raškovice: Kopecký – Šalata, Špadt, Novák – Feike (46. Klimek), Farský, Juřica, J. Škapa (73. J. Škola) – Vochta, R. Škapa (65. Vojkovský), Kacíř. Trenér: Petr Bauman. (rom, zd, sch)

I. B třída, skupina C

Fotbalisté Jablunkova musí o své setrvání v soutěži ještě bojovat. O víkendu nestačili svěřenci trenéra Gomoly na tým Mostů.

Sedliště – Nýdek 5:2 (4:0)

Do utkání domácí vstoupili s velkým odhodlání dobře zakončit sezonu. Hosty přitlačili na jejich polovinu a celý poločas je drtili střelbou. V 10. minutě vyslali domácí centr z boku a následnou prudkou střelu z voleje zakončil Bílek – 1:0. Ve 14. minutě se poprvé dostali do šance hosté, konkrétně Sikora. Jeho přihrávku pod sebe na Tlacháče však odrazil jeden z domácích. Ve 24. minutě chtěl Spratek poslat míč Mazurkovi, jenže nahrál Sekaninovi a ten v brejku přehodil Kantora - 2:0. Domácí byli při chuti, zatímco hosté otřeseni. Výsledkem toho byla střela Krejčoka ve 31. minutě, která sice skončila na břevně, ale po následné dorážce Sekaniny to už bylo o tři branky. Nejlepší poločas domácích celého jara dokonal Spratek, který v 35. minutě sice efektivně zavěsil, ale k nelibosti hostí do vlastní branky. Ve druhé půli domácí trenér prostřídal a hosté v 72. minutě snížili dorážkou Spratka. V 86. minutě utekl po levé straně Bílek, předložil míč pod sebe Krpelovi a ten nezaváhal. V poslední minutě ještě hosté z penalty snížili po srážce Krpela s Babilonem. Úspěšným střelcem byl opět Spratek.

Sedliště: D. Majer - Pohludka, Valas, Verlík, T. Majer - Kaloč, Röschl, Bílek, Krejčok (45. R. Bartečko) – Juřica (70. Bojda), Sekanina (65. Krpel). Trenér: Petr Nesrsta

Nýdek: J. Kantor – Cienciala, Babilon, Mazurek, Raszka – Radek Labaj, Strokosz, Faruga (46. Dědič), Spratek – Tlacháč, J. Sikora. Trenér: Marian Kuczynski

Jablunkov – Mosty 2:4 (1:2)

První šanci Spartak nedal, ale druhou už využil. To A. Kluz navedl míč, přihrál Szotkovskému, jehož vyraženou střelu doklepl do sítě Świerczek. Mosty pak převzaly iniciativu a až ko konce střetnutí byly nebezpečnějším celkem. Lukosz, Nieslanik, P. Kufa a Bula své příležitosti neproměnili, ale Lysek, který proměnil penaltu za faul brankáře Pindora na P. Kufu, už mířil přesně. Před pauzou S. Kufa odcentroval na hlavu T. Nieslanika, který zblízka přidal druhý gól. Třetí dal stejným způsobem jablunkovský odchovanec Czepczor, který se trefil po rohovém kopu Szlaura. Spartak se dostal zpět do utkání po trestném kopu Zbončáka, který centrem z hloubi pole zaskočil brankáře Jopka. Pak znovu začali hrát hosté. Pindor jejich dvě šance zneškodnil, ale na střelu Koláře byl krátký. Jablunkov potřebuje k záchraně porazit Sedliště nebo doufat, že Těrlicko neuspěje na hřišti Dolní Lutyně.

Jablunkov: Pindor – Buchta, Sikora, M. Kluz, Zowada – Szotkowski, Rea, Zbončák, Kukuczka (52. Jan Martynek) – Świerczek, Ant. Kluz. Trenér: Jan Gomola

Mosty: Jopek – Lysek – D. Nieslanik, Szlaur – Czepczor – S. Kufa (61. T. Stoszek), P. Kufa (71. Bažant), Bula, O. Jochymek (80. Kolář) – Lukosz, T. Nieslanik. Trenér: Stanislav Kluz

Oldřichovice – Dolní Datyně 1:2 (0:0)

Oldřichovičtí fotbalisté odehráli jedno z nejlepších domácích střetnutí sezony, ale na body v něm opět nedosáhli. Stalo se tak především proto, že jim nebyl souzen vedoucí gól. Sikora, Niemiec a Worek dělali, co mohli, ale přesto ho nevstřelili. Nejlepší jarní celek soutěže jim ve druhém poločase názorně předvedl, jak se to má dělat. Sukač dostal hosty do vedení, které o několik minut později rozmnožil Vandriak. Liberda své sólo nevyužil (brankář vytěsnil jeho střelu nad břevno), a tak aspoň svým průnikem vynutil svému týmu pokutový kop, z něhož Niemiec snížil na konečných 1:2.

Oldřichovice: Hus – Vlachovič – L. Pyszko (46. Huťka), Huczala (35. Liberda) – Hanke – Martin Sikora, Z. Javorek, Toráč, Niemiec – Worek (46. Kotas), Škombar. Trenér: Rostislav Turoň

Vendryně – Dobratice 3:3 (2:2)

Lépe vstoupili do utkání hosté, kteří se dostali do vedení ve 3. minutě po tečované střele Marka Causidise. Z bryndy domácí fotbalisty vytáhl Stoszek. V prvním případě si proklestil cestu do pokutového území a zavěsil k tyči a ve druhém si po přihrávce Brody narazil s Gureckým a znovu trefil přesně. Poločas nakonec skončil smírně, o což se vyrovnávající brankou postaral nestárnoucí B. Causidis. Zhruba po hodině hry Ploszek od rohového praporku posadil míč přesně na hlavu Kajfosze a domácí opět vedli. To už ale stál v brance útočník Boris Causidis, který musel zaskočit za zraněného Pielesze. Hosté nakonec dovedli utkání k remíze, když se v 69. minutě prosadil z úhlu I. Klesniak. „Snaživí hosté hráli jednoduše. My jsme jim k bodu pomohli nekoncentrací v některých situacích. Utkání nám nevyšlo podle našich představ," přiznal rozladěný trenér Vendryně Zdeněk Černek.

Vendryně: Csikán – J. Jochymek, Broda, Mikula, P. Kohut – Kajfosz, Bilko, L. Stoszek, Gurecký – Chwastek (80. Fojcik), Ploszek (60. Symerský). Trenér: Zdeněk Černek

Dobratice: Pielesz (46. Marián Causidis) – I. Klesniak, Grygar, L. Klesniak, Skotnica – L. Zeman, Marek Causidis, Lýsek, Bortlíček – B. Causidis, J. Causidis. Trenér: Marián Korabík

Těrlicko – Hrádek 2:2 (1:0)

Těrlicko mělo možná poslední příležitost k tomu, aby opustilo předposlední pozici a vyhnulo se sestupu. Po úvodních pětačtyřiceti minutách to vypadalo, že se jim to podaří. Nedoruzumění hrádecké defenzívy využili ke vstřelení uklidňujícího gólu. Po obrátce se branky dočkali také hosté. Szlauer odcentroval a Pszczolka uplatnil své hlavičkářské přednosti. Jeho celek si pak musel na hřišti poradit bez Bojka, jemuž rozhodčí ukázal poněkud přísnou červenou kartu.

To ještě nebylo všechno, po skrumáži se kopala penalta, kterou domácí proměnili. „Druhá žlutá pro Bojka byla možná v pořádku, ale tu první v žádném případě neměl dostat. Penalta se kopala poté, co domácí nastřelili do prsou Pawlika, který v žádném případě nehrál rukou. Rozhodčí odmávali Riečičiarovi ofsajd, který nebyl a navíc nepotrestali fauly na Riečičiara a Kantora," zlobil se trenér Hrádku Stefan Franek. Jeho celek nakonec dosáhl na kýženou remízu, těsně před koncem Riečičiar tečoval do sítě Kantorovu střelu.

Hrádek: Holub – Turoň – Pawlik, Bojko – Pszczolka – Szlauer, M. Pav, L. Byrtus (80. Štefka), Rečičiar – T. Kantor, Michal Szuscik. Trenér: Stefan Franek

Dobrá – Dolní Lutyně 0:0

Domácí chtěli proti lídrovi tabulky nechat zapomenout na své špatné výsledky z posledních zápasů. Dobrá svého soupeře přehrávala, leč chybělo jí přesné zakončení. Už v prvním poločase gólově zklamali postupně Ďurfina, Filipčík a Javorek. „Kdyby zápas skončil 7:4, nikdo by nemohl říct ani popel," kroutil hlavou domácí trenér Petr Wiecek. Obraz hry se nezměnil ani po změně stran. Gólu se příznivci v Dobré nakonec nedočkali. „Musím říct, že to byl nejslabší tým, se kterým jsme doma hráli. Lutyně hrála bez nápadu, bez systému a bez koncepce. Hodně mě zklamala. My jsme naopak hráli úplně jinak, než v minulých zápasech v Hrádku a doma s Dobraticemi," podotkl Wiecek.

Dobrá: Glogar – Fojtík, Imričko, Bednárek (74. Gryžboň), Pietroszek (69. Damek) – Rajnoch – Šmahaj, Kováč, Filipčík – Javorek, Ďurfina (80. Palarčík). Trenér: Petr Wiecek

Doubrava - Hnojník 4:2 (1:2)

Fotbalistům Hnojníku povzbuzeným třemi výhrami v řadě patřilo prvních čtyřicet minut střetnutí. Nejdříve Kušnirák předal míč Hlávkovi, který ho pomocí technické střely umístil k tyči a následně Walica proměnil desítku, jíž předcházel nedovolený zákrok brankáře na pronikajícího Jaworka. Z dalších příležitostí Hnojníku nic nebylo. Těsně před pauzou hosté dostali po standardní situaci zakončené dorážkou první gól a vzápětí přišli o záložníka Škarku, který dostal červenu kartu za oplácení. „Oslabení spoluhráči ve druhém poločase dělali, co mohli, ale s postupem času jim docházely síly, takže nakonec náskok neudrželi," konstatoval hnojnický Tomáš Škarka, pro něhož tak sezona skončila. Doubrava využila nepřesnost obrany k vyrovnání a po dvou rychlých akcích přidala třetí a čtvrtý gól.

Hnojník: Lamoš – T. Jantoš – Gančarčík, Aleš Klus – P. Rusz – P. Jantoš (80. Moráň), T. Škarka, Walica, Hlávka – Kušnirák, T. Jaworek (71. M. Klus). Trenér: Jiří Škarka

I. B třída – skupina D

Nový Jičín B – Staříč 4:1 (1:1)

Utkání začalo se zpožděním a zmatkem, neboť se k řízení nedostavil hlavní rozhodčí a jeden z asistentů, kteří si popletli začátek utkání! V prvních pěti minutách byli domácí aktivnější, měli sérii rohových kopů a první šanci zachránil brankář Smetana. Poté se osmělili i hosté a střela Janoty z pětadvaceti metrů letěla jen těsně nad branku. Teprve ve 35. minutě po brejku se domácím podařilo podél brankáře otevřít skóre. Hosté však do poločasu stihli vyrovnat. Prokop posadil roh přesně na hlavu Volného a ten se nemýlil.

Druhý poločas byli hosté častěji u míče, měli územní převahu, ale zakončení Peška, Volného ani Řezáče nenašla cíl. A tak rozhodla 72. minuta, kdy na pokyn pomezního vyloučil hlavní sudí za zásah rukou mimo pokutové území brankáře Smetanu. Hosté poslali do branky hráče z pole a domácí trestný kop proměnili. O čtyři minuty později to bylo po dalším trestném kopu 3:1 a v 80. minutě přidali domácí čtvrtý úspěch.

Staříč: Smetana (72. Jukl) - Jukl, Strakoš, Janota, Michna - Prokop, Pešek, Šištík, Merta (46. Řezáč) - Kozel, Volný. Trenér: Josef Sluštík

Jeseník – Fryčovice 5:1 (2:0)

Poslední zápas na soupeřově hřišti Fryčovičtí po všech herních stránkách nezvládli a prohráli rozdílem třídy. V zápase jim chyběla bojovnost, chuť do hry i herní vyspělost. V 16. minutě přišla chyba obrany hostí, kteří zahráli nešťastně malou domů. Brankář Dvorský musel faulovat a kopala se penalta – 1:0.

Ve 33. minutě to již bylo 2:0, kdy nedůrazná obrana hostí nestačila na hráče domácích. Druhý poločas byl ještě horší a v 55., 60. a 75. minutě přidali domácí další tři góly. Svěřenci trenéra Barana snížili v 63. minutě na 4:1 brankou Quitta, ale byla to jen „labutí píseň". Utkání skončilo pro hosty po špatném výkonu potupnou porážkou.

Fryčovice: Dvorský – Holub, Procházka, Nedorost (Čížek), Galásek – Kobylák, Němec, Hlavatý, Žídek – Rumel, Quitt. Trenér: Lukáš Baran. (rom, zd)