Staré Město v letošním ročníku dominovalo, když vyhrálo 24 z 26 utkání a druhé Raškovice nechalo na druhém místě s náskokem devatenácti bodů! „Mužstvo zaslouží obdiv. Teď je třeba si od parádně zvládnuté sezony odpočinout a nabrat síly do další práce,“ řekl trenér Starého Města Radomír Hlaváč, jenž dovedl tým hned v první sezoně na lavičce k postupu.

„Děkujeme všem, kteří nás podporovali a podporují. Ať už to jsou skvělí fanoušci v čele s Cigim, rodinní příslušníci, vedení klubu a především sponzoři, bez kterých by to ve vyšší soutěži nešlo. Věříme, že na tuto sezonu se bude ve Starém Městě dlouho vzpomínat, protože to byla neskutečná jízda. Ovládli jsme celou soutěž neuvěřitelným způsobem,“ prohlásil Radomír Hlaváč.

Staré Město ovládlo sezonu se ziskem 73 bodů, když ve 26 zápasech zaznamenalo 24 výher, jednu remízu a jedinou prohru. Pyšnit se mohlo s 96 góly nejlepším útokem a s pouhými 17 inkasovanými brankami nejpevnější obranou. Blýsklo se i jedním individuálním oceněním. Výraznou měrou přispěl k postupu snajpr Tomáš Baran, s 25 trefami nejlepší střelec ročníku.

26. kolo I.A třídy, sk. B (sobota 15. 6. 2024):

Staré Město – Lučina 8:2 (4:1)

Branky: 16., 56. a 67. Boček, 15. a 40. Glembek, 61. a 73. Fojtík, 41. Vyvial – 38. Czedron, 81. Tomíček. Rozhodčí: Podraza – Karas, Bednář. ŽK: Vyvial – Mendrok. Diváci: 629.

FK Hrtus & Partner Staré Město: Smolík (46. Svoboda) – Vyvial, Dušík (46. Šimek), Forch – Boček, Buchlovský, Kaňok (46. Vojkovský), Fojtík, Pavela (84. Střalka) – Baran, Glembek. Trenéři: Radomír Hlaváč a Robert Schedling.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...