SBĚRNÁ MÍSTA

Oproti minulým ročníkům se budou kupony vybírat jen na pěti místech okresu, a to:

Restaurace U GUSTLÍČKA, Slezská, Frýdek-Místek
Redakce týdeníku REGION FRÝDECKO-MÍSTECKO, 8. pěšího pluku 2380, Frýdek-Místek
INFORMAČNÍ CENTRUM, Lidická 541, Třinec
TIPSPORT BAR, Hlavní ul. 45, Frýdlant n. Ostravicí
Potraviny U ŽÍDKŮ, Vojkovice.

Ostatní sběrná místa jsou již zrušena! Své kupony budete moci ale zasílat rovněž i poštou na adresu redakce (Redakce týdeníku REGION FRÝDECKO-MÍSTECKO, 8. pěšího pluku 2380, 738 02 Frýdek-Místek), popř. odehrát úvodní kolo ve výše uvedených sběrnách a od 2. kola hrát soutěž přes internet.

KDE NAJDU KUPON

Kupony na jednotlivá soutěžní kola najdete vždy v pondělním a středečním vydání Frýdecko-místeckého a třineckého deníku. Veškeré informace k TIP lize (pořadí, kupon, výsledky, týmová soutěž) teď najdete pouze ve středečním Deníku. Poprvé tak vyjdou výsledky a pořadí hráčů a týmů ve středu 22. srpna 2018.

UZÁVĚRKA ODEVZDÁNÍ KUPONŮ

Uzávěrka sběrných míst bude již ve čtvrtek do 13.00 hodin, v redakci FM Deníku ale můžete kupony odevzdat ještě v pátek do 12.00 hodin. Pokud budete od druhého kola hrát přes internet, nezapomeňte, že uzávěrka daného kola je v pátek v 16.00 hodin.

SOUTĚŽ TÝMŮ

Ano, i letos budeme soutěžit v týmech. Do této soutěže se již nyní můžete přihlásit, a to nahlášením názvu týmu a jeho pěti hráčů na e-mail: redakce.frydeckomistecky@denik.cz.

O CO BUDEME NA PODZIM HRÁT?

Stejně jako v minulých ročnících, i teď na podzim oceníme vítěze jednotlivých kol poukazem od Pivovaru Koníček na basu piv. Nejlepší tým kola rovněž nezůstane zkrátka, jeho zástupce od nás obdrží poukaz od Pivovaru Koníček na 15l soudek. Ceny máme připravené také pro celkově nejúspěšnější hráče a týmy, jako například plata piv Radegast, nejlepší jednotlivec dostane opět sud piva Gambrinus, nejlepší hráč v celém Moravskoslezském kraji získá televizi.

Chcete být součástí naší redakce?
Do našeho redakčního týmu hledáme externí spolupracovníky – zodpovědné studenty, důchodce i pracující, kteří si chtějí přilepšit a podílet se na redakční práci a získat zajímavou zkušenost. Nabízíme práci na pár hodin týdně a motivující finanční ohodnocení. Náplní práce bude například péče o komunitní projekty či spolupráce na zpracovávání čtenářské soutěže TIP ligy. Pro více informací pište na e-mail: redakce.frydeckomistecky@denik.cz.