LÍSKOVEC - KRNOV 4:4 (2:1)

Domácí již před tímto duelem měli jistotu postupu do divize, proto mohli hrát naprosto uvolněně. A taky že jo, jenže se stejnou mincí vyrukovali překvapivě i dobře hrající hosté. A tak se hrál oboustranně útočný fotbal. Nejdříve vystrašil hostujícího Řeháčka v 8. minutě Šrámek, jenže mířil nad. Ve 12. minutě se však domácí favorit již radoval z vedení, kdy Lukáš Myšinský přesným centrem našel Broulíka a ten již věděl co s míčem. O pět minut nato orazítkoval levačkou Holý hostující břevno, ale ve 26. minutě o sobě dali vědět i hosté a Šrom vydařenou střelou pod břevno srovnal skóre. Před odchodem do šaten z přímého kopu orazítkoval Šrámek břevno, ale Jakub Myšinský dorážkou dostal domácí do vedení.

Nástup do druhé půle domácím vůbec nevyšel. Hned ve 46. minutě srovnali hosté po akci zavánějící ofsajdem Daříčkem. O deset minut později chybu v rozehrávce domácí obrany zužitkoval Šrom a Krnov se poprvé ujal vedení. Jeho hráči se však radovali jen dvě minuty, neboť Holý vybídnul k brejku Lukáše Myšinského a ten střelou podél brankáře opět srovnal stav. V 64. minutě přišla ale další hrubka domácí obrany a Šrom svou třetí brankou opět dostal hosty do vedení.

S tím se domácí nemohli srovnat a vrhli všechny síly do útoku. Zdravě se v 72. minutě naštval Čerňák a prudkou střelou z pětadvaceti metrů opět vyrovnal. Domácím to bylo málo a v závěru přišly další šance. V 85. minutě zblízka přestřelil Šrámek, o minutu později jej napodobil Ursini, v 88. minutě poskakoval míč na malém vápně, ale Tarkoš na něj nedosáhnul. Domácí se tentokrát vítězství nedočkali, ale po zajímavém zápase, který se divákům musel líbit přesto mohli slavit.

Lískovec: Hill – Jakub Myšinský, Vojvodík, Maléř, Staník (55. Vodička) – Chlebek (61. Ursini), Šrámek, Čerňák, Holý – Lukáš Myšinský, Broulík (66. Tarkoš). Trenér: Jiří Krejčí.

(zd)