Zde můžete tipovat výsledky zápasů, ve kterých hrají týmy našeho regionu a také budete tipovat počet vstřelených branek v daném kole – jako Supertrefu.

Každé úterý objevíte v Týdeníku originální kupon s deseti fotbalovými zápasy. Kupon, včetně Supertrefy, vyplňte a vhoďte na sběrném místě do boxu označeném Tip liga (nejpozději do čtvrtku do 24 hodin!), nebo doručte do redakce na adresu Týdeník Region Frýdecko-Místecko, 8. pěšího pluku 2380, 738 01 Frýdek-Místek nejpozději ale do pátku do 14 hodin.

Pokud budete posílat kupon poštou, může do jedné obálky vhodit své kupony více soutěžících, ale nezapomeňte, že vyplněné kupony musí v redakci být nejpozději v pátek. Vyplňování je snadné. Při vítězství domácího týmu napíšete jedničku, pokud si myslíte, že utkání skončí nerozhodně, napíšete nulu, a když budete více věřit hostům, vepíšete do kolonky dvojku.

Dvojtipy ani trojtipy nejsou dovoleny. Pokud je použijete, bude váš tip hodnocen jako špatný. Na kuponu neškrtejte, pokud se spletete, použijte kupon nový! Identifikační čísla z jarní části se nevyplňují. Každý hráč začíná na podzim jako nováček! Při vyplňování kuponů nezapomeňte vyplnit nový údaj, a to e-mail hráče.

Na každém kuponu bude takzvaná Supertrefa. Jedná se o součet vstřelených branek ze všech nabízených utkání na kuponu v daném kole. Tento tip bude rozhodovat pouze v případě, že se vítězi jednotlivého kola stanou dva a více hráčů.

Také v podzimním kole Tip ligy budou naši tipující hrát o hodnotné ceny

Vítěz jednotlivých kol obdrží karton piv. Na vítěze celé soutěže pak čeká barevný LCD televizor. Na své si ale přijdou i soutěžící na dalších místech, jelikož do podzimního kola Tip ligy věnovala ceny restaurace U splavu (poukázky v hodnotě 500, 300 a 100 Kč), Občerstvení Za školou (Nošovice – u hřiště) pět poukázek v hodnotě 200 Kč.

Cenu útěchy (láhev alkoholu) získá tipující, který skončí po odehrání všech kol na posledním místě. Tuto cenu věnuje restaurace Lašská jizba ze Sedlišť.