Nováček z Čeladné se představil ve velice dobré světle. Co jste říkal samotnému zápasu?
Myslím si, že utkání bylo více méně spíše v naší režii. Soupeře jsme prakticky až na závěr zápasu k ničemu moc nepustili. Naše vítězství je zasloužené.

Zápas nakonec rozhodla vaše podařená střela…
Neřekl bych, že byla zrovna podařená. V minulém zápase jsem v podobných situacích dvakrát netrefil. Teď jsem se spíš více soustředil na míč a naštěstí to tam padlo. A to je důležité.

Jak je náročné zvládnout anglický týden, kdy vlastně hrajete tři mistrovské zápasy během několika dní?
A víte, že co se mé osoby týče, tak mi to ani moc nepřichází. Nevadí mi to.

Dlouhou dobu jste působil ve Frýdlantu nad Ostravicí, co rozhodlo o vaší změně působiště?
Nevím, co vám mám na to říct. Ve Frýdlantu jsem byl dva a půl roku. Zkrátka změna je život.

Hrajete ve středu zálohy, vašim úkolem by mělo být zásobovat míči útočné duo L. Myšinský – Broulík. Jak se vám s nimi hraje?
Tak ono spíše mým prvořadým úkolem je věnovat se defenzivní činnosti. S našimi útočníky se mi ale hraje fajn, zatím vše funguje.

O víkendu vás čeká naopak soupeř ze spodních pater tabulky. Co vymyslet na Vratimov, aby nedošlo k překvapujícímu výsledku?
Měli bychom pokračovat ve stejném nasazení v jakém hrajeme. I když je to tým ze spodku tabulky, tak to bude pro nás velice těžký zápas. Domácí budou zalezlí a to se pak těžkou hledají skulinky k překonání. Věřím ale, že duel zvládneme a navážeme na naší vítěznou sérii.

Do Vratimova určitě pojede spoustu vašich fanoušků. Co jejich mohutné podpoře říkáte?
Přiznám se, že mě ta atmosféra kolem nás dost překvapila. Asi se vše nyní odvíjí od našeho postavení v tabulce. Určitě jsem za naše fanoušky rád a budu také moc rád, když nás budou v tom povzbuzování pokračovat. A my je na hřišti nebudu v žádném případě chtít zklamat.