Kulovým asistentem byl třineckým vedením jmenován dosavadní trenér juniorky Martin Zbončák. Trenérem brankářů bude Václav Bruk a vedoucím mužstva se stal Benjamin Vomáčka, který svou aktivní fotbalovou kariéru ukončil. Bývalý hráč pražské Slavie či ostravského Baníku bude současně i sportovním manažerem klubu.

Třinecký klub po skončení sezony zvažoval všechny možnosti, nakonec ale dospěl k závěru, že druholigové mužstvo povede i v jarní části Karel Kula. „Tato varianta se nám jevila v současné době vůbec jako nejlepší pro třinecký fotbal. Pan Kula zná hráče velmi dobře a věříme, že se hra týmu zlepší a po skončení sezony skončí tým kolem osmého místa. Pokud by přišel nový trenér, zkoušel by nový systém, a to by nyní nebylo nejlepší," stojí v prohlášení dozorčí rady FK Fotbal Třinec.

Vedení klubu není s výsledky a hlavně s předváděnou hrou mužstva spokojeno, i proto je pravděpodobné, že v týmu dojde k hráčským změnám. Ty už budou mít plně v kompetenci trenér a manažer mužstva. „Hráči v polovině prosince dostanou individuální plány, volno budou mít pouze o Vánocích a na Nový rok. K prvnímu tréninku se pak všichni sejdeme počátkem ledna," řekl trenér třineckých fotbalistů Karel Kula.

Trenérem juniorky byl jmenován Kamil Papuga, jeho asistentem zůstal Lubomír Vašek.