Proti sobě se totiž postaví hokejoví a fotbaloví fanoušci.

Ti hokejoví budou mít přeci jen malou výhodu, jelikož s fotbalovými exhibicemi mají dostatek zkušeností. Každý rok se totiž střetávají s třineckými hokejisty. Jejich poslední měření sil dopadlo lépe pro fanoušky, kteří Oceláře porazili 1:0. Nutno dodat, že v týmu měli fanoušci bývalé fotbalisty Partika Siegla a Marka Klečackého. „Uvidíme, zda se přihlásí do našeho fanklubu a pomohou nám tentokrát v boji proti fotbalovým fanouškům," prozradil možnou tajnou zbraň předseda hokejového fanklubu Marek Broda. Ten dále prozradil, že cílem této akce je ještě více sblížit fotbalové a hokejové fanoušky.

Co se týče fotbalových fandů, tak ti pravidelně svádějí nelítostné souboje s trenéry a realizačním týmem fotbalového klubu. Letos si sezonu zpestřili i zápasem s fanoušky Frýdku-Místku.

Kdo tedy v pátek 4. července (výkop je naplánován na 16 hodinu) vyhraje? „Bylo by možná ostudou, kdybychom my, fotbaloví fanoušci, ve svém sportu nevyhráli. Ale stát se může všechno," řekl předseda fotbalového fanklubu Daniel Sniegoň. „Není důležité vyhrát, ale dobře se pobavit," oponoval Broda.

Kromě fotbalového utkání, na který je mimochodem vstup zdarma, se diváci budou moci na místě přihlásit do řad obou fanklubů.

(mai)