FK Fotbal Třinec – FK Jiskra Ústí nad Orlicí 3:1 (1:0)

V domácí sestavě se objevili především ti hráči, kteří mistrovské utkání proti béčku Sparty proseděli na lavičce náhradníků. Doplnila je skupinka talentovaných dorostenců, z nichž někteří nastoupili za áčko vůbec poprvé. Nebylo to na nich příliš patrné, ostych nechali v dorostenecké kabině. Úvodní dějství patřil univerzálovi Kajfoszovi. Útočník, který hrává na stoperu i v záložní řadě, si krátce po zahájení hry naběhl na Doležalovu přihrávku a střelou z malého vápna vsítil svou první branku v dospělém fotbale. Nemuselo však zůstat u jedné. S chutí hrající mladík nevyužil dva samostatné úniky a před poločasem tvrdou střelou přinutil hostujícího brankáře k bravurnímu zákroku.

Po obrátce byl zase vidět Joukl – zkušený záložník, jenž proti Spartě stál kvůli čtyřem žlutým kartám. Nejdříve si rychlonohý záložník došel pro penaltový faul gólmana (desítku tvrdou střelou do růžku proměnil Hanus) a pak se parádně opřel do míče, který mu naservíroval mladík Koper. Za stavu 3:0 to zaskřípalo v třinecké rozehrávce, hosté z východních Čech po rychlé akci upravili na konečných 3:1.

Třinec: Bruk (46. Gaszczyk) – Hrdlovič (60. Sporysz), Hupka, Buzek (46. Tomsa), Bednarek – Joukl, Hanus (60. Przyczko), Maroši, Byrtus – Doležal, Kajfosz (46. Koper). Trenér: Jiří Neček. (rom)