MSFL: Frýdek-Místek – Vyškov (19. 10. - 10.15).

MSD, sk. F: Třinec B - Rýmařov (20. 10. - 14.00, hř. Borek).

I.A třída, sk. B: Dobratice – Jistebník (19. 10. - 14.00), Dobrá – Vratimov (19. 10. - 14.00), Jablunkov – Smilovice (19. 10. - 14.00), Staré Město – Libhošť (19. 10. - 14.00).

I.B třída, sk. C: Staříč - Oldřichovice (19. 10. - 14.00), Mosty – Raškovice (19. 10. - 14.00), Vendryně – Věřňovice (19. 10. - 14.00), Nýdek – Sedliště (20. 10. - 14.00).

I.B třída, sk. D: Lískovec - Kopřivnice (19. 10. - 14.00), Fryčovice – Kozlovice (19. 10. - 14.00), Ostravice – Vlčovice (19. 10. - 14.00).

Okresní přebor mužů – sk. A: Pržno – Hukvaldy (19. 10. - 14.00), Baška – Chlebovice (19. 10. - 14.00), Janovice – Palkovice (19. 10. - 14.00), Nošovice – Kunčice (19. 10. - 14.00).

Okresní přebor mužů – sk. B: Vojkovice - Návsí (19. 10. - 14.00), Smilovice B – Hrádek (20. 10. - 10.00), Milíkov – Písek (20. 10. - 14.00), Bukovec – Nebory (20. 10. - 14.00).

MSDL: Třinec – Líšeň (19. 10. - 10.30 st. + 12.45 ml., Frýdek-Místek – Zlín B (19. 10. - 14.00 st. + 16.15 ml.).

KP dorostu: Staříč - Kobeřice (19. 10. - 10.00 st. + 12.15 ml.).

KS dorostu, sk. B: Dobrá - Petřvald (19. 10. - 11.30), Fryčovice – Horní Žukov (19. 10. - 11.30), Staré Město – Brušperk (19. 10. - 11.30).

Okresní přebor dorostu: Hukvaldy - Oldřichovice (19. 10. - 11.00), Vendryně – Návsí (19. 10. - 11.15), Mosty – Nošovice/Raškovice (19. 10. - 11.30), Nýdek – Sedliště (20. 10. - 11.00), Čeladná – Tošanovice (20. 10. - 11.00), Hrádek/Milíkov – Kozlovice (20. 10. - 11.30), Jablunkov – Písek (20. 10. - 11.30).

MSŽL U15 a U14: Frýdek-Místek – Slovácko (20. 10. - 10.30 st. + 12.30 ml.).

MSŽD U15 a U14: Třinec – Přerov (16. 10. - 16.00 st. + 18.00 ml., UT Lesní), Třinec – Hlučín (19. 10. - 10.00 st. + 12.00 ml., hř. Borek).

SpSM U13 a U12: Frýdek-Místek – Ostrava (18. 10. - 15.30 st. + ml., hř. Lískovec), Třinec – Hranice (20. 10. - 10.00 st. + ml., hř. Borek).

KP žáků: Jablunkov - Krnov (19. 10. - 10.00 st. + 11.45 ml.).

KS žáků, sk. B: Frýdlant n. O. - Hlubina (19. 10. - 9.00 st. + 10.45 ml., hř. Ostravice), Kozlovice – Stará Bělá (20. 10. - 12.00 st. + 10.30 ml.).

KS žáků, sk. C: Frýdek-Místek B - Těrlicko (20. 10. - 10.00 st. + 11.45 ml., hř. Lískovec).

OP starších žáků: Vendryně - Nebory/Smilovice (19. 10. - 9.15), Hrádek – Mosty (20. 10. - 9.30), Milíkov – Oldřichovice (20. 10. - 11.30).

OP starších žáků 6+1: Bystice - Baška (19. 10. - 9.00), Čeladná – Návsí (19. 10. - 10.00), Janovice – Hukvaldy (19. 10. - 10.00), Raškovice – Dobratice (20. 10. - 10.00, hř. Morávka ZŠ), Metylovice – Tošanovice (20. 10. - 11.30). (jb)