Ani v desátém kole Fortuna ligy se neodehrály všechny nabízené zápasy. Duel mezi Oldřichovicemi a Mosty se již v pátečním odpoledni odložil. I tak ale zbývajících devět zápasů přineslo spoustu překvapivých výsledků, které naše tipující překvapily. S pěti výhrami hostů se příliš nepočítalo.

Z vítězství se nakonec raduje Pavel Fuják z Třince, který byl jediným tipujícím, jenž správně uhádl šest z devíti nabízených zápasů. Vítěz kola si tak může vyzvednout pamětní tričko, kupon od sázkové společnosti Fortuna v hodnotě 100 korun, poukázku v hodnotě 100 Kč do second handu s dětským oblečením (v budově OD Prior v Místku), a nově ještě poukázku v hodnotě 100 Kč, kterou pro vítěze kola věnovala Cukrárna u sv. Floriána na ulici Těšínské ve Frýdku, a to buď v redakci (Region Frýdecko-Místecko, 8. pěšího pluku 1975, Frýdek-Místek, 3. patro, číslo dveří 71) nebo se domluvit na převzetí ceny na telefonním čísle 606 666 510.

Na vítěze celé soutěže pak čeká barevný LCD televizor, druhý v pořadí získá elektrickou sekačku Stiga, třetí dres fotbalové reprezentace ČR s podpisem jednoho z hráčů a poukázku od sázkové společnosti Fortuna v hodnotě 1 000 korun. Na čtvrtého pak čeká mobilní telefon pro 2 SIM mivvy dual music. Na své si ale přijdou i soutěžící na dalších místech, jelikož do jarního kola Fortuna ligy věnovali další ceny: Sport bar Naděžda Štěpánková z Raškovic (aku sekačka), restaurace U Splavu (poukázky v hodnotě 500, 300, 200 a 100 Kč), Cukrárna u sv. Floriána (poukázku v hodnotě 100 Kč) a poslední místo, takzvaná Cena útěchy, získá láhev alkoholu od nového sběrného místa Občerstvení u přejezdu v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Pokud jste nestihli úvodní kola Fortuna ligy, vůbec nevadí, do soutěže se můžete zapojit během celé jarní části a vyzkoušet si tak své znalosti okresního fotbalu.

POŘADÍ

1. místo Petr Halama (Frýdek-Místek) 0/78
2. místo Sabina Miczová (Frýdek-Místek) 3/75
3. místo Břetislav Brix (Komorní Lhotka) 3/72
4. místo Miroslav Goroš (Lučina) 3/72
5. místo Radomír Pařenica (Frýdek-Místek) 3/72
6. místo David Hejda (Frýdek-Místek) 0/72
7. místo Václav Pospíšil (Jablunkov) 0/72
8. místo Oldřich Křístek (Frýdek-Místek) -3/72
9. místo František Adamík (Frýdek-Místek) 0/69
10. místo Bohumír Karásek (Staré Město) 0/69