SOKOL LÍSKOVEC – NOVÝ JIČÍN 3:0 (0:0)

První půle zajímavého derby ještě branku nepřinesla, vše podstatné se tak odehrálo po změně stran. V 56. minutě se k míči dostal Soukup, ten jej pak posunul na T. Boráně a ten nadvakrát překonal hostujícího gólmana. Uběhly další čtyři minuty a hostující obrana nedovoleně zastavila pronikajícího Soukupa. Nabídnutou příležitostí v podobě pokutového kopu ale Juřica pohrdl. Rozhodující moment přišel v 72. minutě. To Soukup uplatil svůj důraz a po jeho nezištné přihrávce skóroval opět T. Boráň. Mladíček v domácím drese pak zkompletoval svůj hattrick, když v 88. minutě těžil z přesného centru Vávry. „Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale soupeř byl hodně kvalitní. To, co se nám nepovedlo v jiných zápasech, tak dnes vyšlo. Konečně jsme byli produktivní, ale souhlasím, že pro hosty je výsledek trochu krutý," hodnotil vyhraný duel trenér Lískovce Karel Orel.

„O výhře domácích rozhodlo naše neproměňování šancí. Je to stará písnička. V posledních zápasech jsme s tím měli obrovské problémy. Odehráli jsme místy více než vyrovnané utkání, ale bohužel to nevyšlo. Třetí gól v závěru už nic neřešil. To už jsme hráli na tři obránce a vše vrhli dopředu. Chtěli jsme si z Lískovce odvézt minimálně bod. Vzhledem ke hře, kterou jsme předvedli, jsme na něj měli, ale nakonec je to pro nás krutý výsledek," řekl k zápasu hostující kouč Pavel Pumprla.

Lískovec: Polach – Hopp, Korneta, Javorek, Pánek – Vávra, Juříček, Dobrovolný (72. Střalka), Juřica – Soukup (89. Paleček), Glembek (38. T. Boráň). Trenér: Karel Orel.