LÍSKOVEC - MOHELNICE 3:4 (0:1)

Domácí fotbalisté tentokrát předvedli jeden z nejslabších výkonů v sezoně. Hráli příliš profesorsky, což běhaví hosté využili a z minima vytěžili maximum. Nic na tom nemění ani zázračná domácí pětiminutovka mezi 81. a 86. minutou. Hosté šli do vedení v 9. minutě zásluhou krásné střely z dálky, jejímž autorem byl Heger. Domácí sice opticky svého soupeře tlačili, ale vyložené příležitosti nepřicházely.

Druhá branka hostí přišla ve 47. minutě a úspěšným střelcem byl Macák. V 55. minutě byl ve vápně faulován pronikající Okleštěk a z nařízené penalty přidal třetí branku hostí kapitán Kuba. Domácím vykřesal naději v 81. minutě Broulík hlavou a hned v 84. minutě po narážečce Lukáše Myšinského střelou k tyči upravil na 2:3.

Neuvěřitelné se stalo skutkem, když se v 86. minutě podařilo Šrámkovi vyrovnat. Zde se však domácí dopustili osudové chyby. Místo aby se spokojili s bodem, kterému v 80. minutě nevěřil nikdo, pokračovali v útočné aktivitě. Ale hosté měli skvělý přechod do útoku a z rychlého brejku se v 90. minutě podařilo skórovat Oklešťkovi. Chvíli nato uviděl červenou kartu Vodička a domácí tak vypili kalich hořkosti až do dna.

Lískovec: Dittert – J. Myšinský, P. Maléř, Nováček, Vodička – Chlebek, Kubáň (52. Kořínek), Čerňák (66. L. Myšinský), Holý (74. Papřok) – Šrámek, Broulík. Trenér: Martin Rozhon.