Páté kolo nebylo pro naše soutěžící až tak jednoduché. Vždyť elitní desítka se nedostala ani přes deset získaných bodů. I přesto se ale dařilo devíti hráčům, kteří chybovali pouze ve třech z nabízených deseti fotbalových zápasů. O výherci kola tak opět musela rozhodnout Supertrefa, což je přesný počet vstřelených branek ve všech nabízených zápasech na kuponu. V pátém kole Fortuna ligy nakonec padlo 34 branek. Tento tip neměl na kuponu ani jeden z potencionálních vítězů, opět tak musel na řadu přijít los. V souboji mezi Adamem Kočišem z Čeladné a Jiřím Kubalákem ze Staříče se štěstí usmálo na prvně jmenovaného. Ten si tak může vyzvednout pamětní tričko, kupon od sázkové společnosti Fortuna v hodnotě 100 korun a nově ještě poukázku v hodnotě 100 Kč, kterou vítězi věnuje taxislužba Pegas TAXI (tel. 605 844 366) a navíc ještě poukázku v hodnotě 500 Kč od restaurace Kultura ve Staříči, a to buď v redakci (Region Frýdecko-Místecko, 8. pěšího pluku 1975, Frýdek-Místek, 3. patro, číslo dveří 71) nebo se domluvit na převzetí ceny na telefonním čísle 606 666 510.

Na vítěze celé soutěže pak čeká barevný televizor, druhý v pořadí získá luxusní sadu nářadí a třetí pak poukázku od sázkové společnosti Fortuna v hodnotě 1 000 korun. Soutěžící na konečném čtvrtém místě získá fotbalový míč. Na své si ale přijdou i soutěžící na dalších místech, jelikož do podzimního kola Fortuna ligy věnovaly ceny restaurace U Splavu (poukázky v hodnotě 500, 300 a 100 Kč) a restaurace Kultura Staříč (poukázka v hodnotě 500 Kč).

Pokud jste nestihli úvodní kola Fortuna ligy, vůbec nevadí, do soutěže se můžete zapojit během celé podzimní části a vyzkoušet si tak své znalosti okresního fotbalu.

Rád bych vyzval činovníky fotbalových klubů, které byly vybrány do soutěžního kola Fortuna Ligy, aby po skončení utkání zatelefonovali výsledek do redakce na telefonní číslo 606 666 510.