V prvním zápase na sebe narazily dva polští účastníci skupiny A Puncow a Skoczow. Puncow prokázal v zápase větší kvalitu a po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího se radoval z vítězství 3:0. Ve druhém zápase vedly Oldřichovice v poločase nad Bystřicí 1:0, ale po změně stran se dvakrát do černého trefil Lachowicz a favorit bral všechny body. Své postavení v soutěži prokázali také hráči Smilovic.

I oni s Hnojníkem nejprve prohráli první pětačtyřiceti­minutovku, ale pak díky dvěma trefám Ganczarczyka a jedné Kohuta, zvítězili 3:1. V zápase mezi týmy Skalité a Ustroň se diváci ani samotní fotbalisté branek nedočkali. V závěrečném zápase prvního turnajového dne zvítězil obhájce prvenství z Vendryně 3:0 nad polským Cieszynem. Až v průběhu týdne se dohrálo pak střetnutí domácích dorostenců a muži z Nebor.

Skupina A: Puncow – Skoczow 3:0 (1:0) – branky: Golec, Morys, vlastní, Oldřichovice – Bystřice 1:2 (1:0) – branky: Huczala – Lachowicz 2, Fotbal Třinec U19 – Nebory 7:2 (3:2) – branky domácích: Vlachovič 2, Kisza, Koper, Holeksa, Bartečko a vlastní.

Skupina B: Smilovice – Hnojník 3:1 (0:1) – branky: Ganczarczyk 2, Kohut – Dembinný. Skalité – Ustroň 0:0, Vendryně – Cieszyn 3:0 (1:0) – branky: Kohut 2, Ploszek.

Ve 2. kole, které je na pořadu v neděli 30. ledna si proti sobě zahrají: Hnojník – Cieszyn (9.00), Ustroň – Vendryně (10.50), Smilovice – Skalité (12.40), Nebory – Oldřichovice (14.30), Skoczow – Bystřice (16.20), Třinec – Puncow (18.10).