Turnaj se odehrál za účasti čtyř pozvaných týmů – Sokol Dobrá, Eintracht Triosport, Sokol Staré Město a domácí SK Nošovice-Lhoty. „Na úvod jsme rozlosovali semifinálové dvojice, kdy se domácí střetli s Dobrou a Triosport se Starým Městem,“ prozradil hlavní organizátor turnaje Lumír Vojkovský.

VÝSLEDKY

Sokol Dobrá – SK Nošovice-Lhoty 6:2 (0:1) – branky: Hořínek 3, J. Baran 2, Zářický – Mališ 2. Po vyrovnaném prvním poločase se po změně stran prosadili fotbalisté z Dobré. Především díky střelecké potenci Jiřího Hořínka, který domácímu celku nastřílel hattrick.

Eintracht Triosport – Sokol Staré Město 1:1 (1:0) na penalty 4:3 – branky: Zachník – Čapčuch. Druhé turnajové utkání mělo již vyrovnanější průběh, takže konečnou remízu lze označit za zaslouženou. O finalistovi musely rozhodnout střely ze značky pokutového kopu. Za Staré Město neuspěli Baran a Poloch, takže finálovou dvojici vytvořila Dobrá a Triosport.

O 3. místo: SK Nošovice-Lhoty – Sokol Staré Město 1:1 (0:1) na penalty 3:2 – branky: L. Vojkovský – Kubalák. Zápas o bronz měl dva rozdílné poločasy. V první půli měli více ze hry fotbalisté Starého Města, kteří se zásluhou Kubaláka ujali vedení. Po změně stran však zabrali domácí hráči a díky krásné trefě Lumíra Vojkovského skončil vzájemný duel remízou. Kopaly se tedy opět penalty a v nich opět Staroměstští zklamali.

Finále: Eintracht Triosport – Sokol Dobrá 1:4 (1:3) – branky: Král z PK – Vodička, T. Chlebek, Hořínek, J. Baran. Před hráči Triosportu, kteří byli obhájci loňského vítězství, stál velice silný celek Dobré. A právě Doberští ukázali v první pětiminutovce svou sílu, když dvěma kontry zasadili Triosportu tvrdou ránu. Obhájce prvenství se již z dvoubrankové ztráty nevzpamatoval a tak se z premiérového vítězství mohli po závěrečném hvizdu radovat fotbalisté Dobré.

Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi brankami Jiří Hořínek z vítězného týmu. Rozhodčími 21. ročníku nošovického turnaje byli Miroslav Korous a Pavel Fuják. „Velice rád bych tímto poděkoval pořadatelům za super uspořádaný turnaj. Hřiště zde bylo v dobrém stavu, je tu příjemné prostředí,“ poděkoval na závěr Vlastimil Lepík z Triosportu.