UNIČOV - FRÝDEK-MÍSTEK 2:2 (1:1)

Skóre zápasu otevřel ve 13. minutě uničovský Pavel Švajda, když ze šestnáctky poslal do sítě odražený míč. Hosté však ještě do přestávky skóre otočili. Ve 33. minutě se po standardní situaci Cabáka orientoval ve skrumáži nejlépe Maceček a hlavičkou vyrovnal. Krátce před koncem prvního poločasu sudí Proske na popud svého asistenta Jahody posoudil Vejvodův obranný zákrok jako nedovolený a pískala se penalta. Z něj pak Kerbr poslal valcíře do vedení.

„K penaltě mám velké výhrady. Z mého pohledu to byla naprostá šílenost, ale to se nedá nic dělat. Po našem vedoucím gólu jsme od nějaké pětadvacáté minuty vypadli ze hry. Soupeř nás začal přehrávat a to se nám stalo osudným,“ řekl po utkání trenér domácích fotbalistů Zdeněk Strouhal. Těsně před poločasovou přestávkou trefil Literák tyčku.

Po hodině hry mohl rozhodnout zápas Maceček, který se prodral mezi dva domácí hráče, ale jeho následnou ránu vyrážel domácí brankář Uvízl do bezpečí. V 64. minutě se z náhodné akce trefil opět Švajda a bylo srovnáno. „Ve druhé půli jsme byli lepší než soupeř, jen škoda, že jsme neproměnili některé další šance,“ litoval domácí kouč. „Před zápasem bychom bod asi brali, takto pojedeme domů zklamaní,“ doplnil hodnocení hostující asistent trenéra Jiří Jurčík.

Branky: 13. a 64. Švajda – 33. Maceček, 44. Kerbr z pk. Rozhodčí: Proske – Jahoda, Kotík. ŽK: Vejvoda – Maceček, Kerbr, Hrdlička.

Frýdek-Místek:
Prepsl – Švrček, Hrdlička, Staněk, J. Prokeš (65. Grussmann) – Soukup (72. Biolek), Literák, Cabák, Kerbr – H. Prokeš, Maceček. Trenér: Oldřich Machala.