FRÝDEK-MÍSTEK - SLAVIA ORLOVÁ 4:0 (3:0)

Do závěrečného přípravného střetnutí šli valcíři bez zraněného středopolaře Cabáka, kterého zastoupil Cesnek. Na kraji zálohy se objevili Kořínek s Málkem a v útoku dostal po boku Soukupa příležitost mladík Chýlek. A byl to právě on, který stál u zrodu první změny skóre. Ve 21. minutě se uvolnil v šestnáctce hostí a byl faulován. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil kapitán týmu Lubomír Němec.

O sedm minut později vystihl Soukup chybnou rozehrávku soupeře a po jeho přihrávce zvyšoval Chýlek střelou do prázdné branky na 2:0. Těsně před přestávkou si diváci ve Stovkách ještě jednou zařvali gól. To když agilní Chýlek vybídl ke skórování Soukupa. Soupeř po změně stran neunesl vývoj střetnutí, což odnesl zraněním Soukup. Poslední změnu skóre přinesla 70. minuta, ve které se nádherně trefil levačkou do šibenice Chýlek.

Frýdek-Místek: Prepsl (46. Lužný) – Švrček, Hrdlička, Staněk, Literák – Kořínek (46. Švancer), Cesnek, L. Němec (58. Prokeš), Málek (74. Křiva) – Chýlek (71. Fromelius), Soukup (56. Maceček). Trenér: Oldřich Machala.