Valcíři za sebou měli vysoké porážky s Vítkovicemi i Karvinou a porážku 0:1 od Baníku Ostrava B, proti kterému však fotbalisté Frýdku-Místku vinou nepříznivého počasí svůj zápas nedohráli. V sobotu doma přivítali Havířov a proti týmu z nižší soutěže už chtěli uspět.

Do utkání však zasáhli převážně mladíci a ti na Indiány nestačili. Domácím nevyšel vstup do zápasu a už po půlhodině hry prohrávali 0:3. Valcíři pak sice zabrali a zásluhou Bzirského s Kiškou se ještě do přestávky dostali na dostřel jediné branky, po návratu z kabin ale hosté přidali čtvrtý gól a bylo rozhodnuto.

Michal Frydrych
Z ostravského intru na Inter v Edenu. Frydrych ale pražský přízvuk nemá

„Chtěli jsme si vyzkoušet, jak jsou naši mladí kluci schopni odehrát utkání v konkurenci s divizním mužstvem. Byla to taková zkouška a musím zklamaně říct, že většina hráčů v tomhle testu zklamala," uvedl asistent trenéra Michala Hubníka Josef Sláma. „Samozřejmě ale, že to nebylo jen o nich, měli se k nim přidat a hlavně pomoct i ti starší, zkušení. Bohužel ani tohle na hřišti nefungovalo. Porážka je proto naprosto zasloužená,“ dodal.

MFK Frýdek-Místek - MFK Havířov 2:4 (2:3)
Branky: 34. Bzirský, 40. Kiška - Zbavitel 2, Dawid, Stanojkovič.
Frýdek-Místek: J. Málek (46. Zouhar) - Hammer, Koňařík, Forch, Hajnoš (46. Fulnek) - Bzirský, Žák, J. Mikulenka (33. Skwarczek), Kiška - Benc (33. Kebísek), Jurča.

Třinečtí atleti se zapojí do celorepublikové akce Spolu na startu.
Třinečtí atleti se v pondělí zapojí do celorepublikové akce Spolu na startu
Dres Black Volley Beskydy bude v příštím ročníku extraligy oblékat i české reprezentační libero Milan Moník (uprostřed). Vpravo manažer a asistent trenéra Marek Tomáš, vlevo kapitán týmu Tomáš Široký.
Volejbalové Beskydy ulovily posily. Reprezentanty z Česka i Argentiny