A právě Cymorek prošel v 10. minutě do pokutového území, kde byl faulován a nařízenou penaltu proměnil Němčík – 1:0. Tlak domácích pokračoval a ve 21. minutě měl po rohovém kopu gól na hlavičce Cymorek, ale branka nepadla. Ve 30. minutě domácí přečíslili hostující jedenáctku a Guzik mířil těsně vedle. Ve 37. minutě předvedli pohlednou akci Guzik s Němčíkem a druhý jmenovaný mířil z voleje přesně k tyči – 2:0. Ještě před poločasem Guzikův lob vytáhl brankář na roh, po jehož rozehrání mířil Cymorek vedle branky. Po změně stran začali zlobit i hosté a domácí gólman Csikan své spoluhráče třikrát podržel při nebezpečných brejcích. V domácím dresu měli příležitosti Guzik a Urbaczka, ale v závěru zápasu si již Vendryně hlídala dvougólové vítězství. Vendryně: Csikan – Divina, Bezák (60. Jochymek), Němčík, Ďurdík – Chvastek, Šinal, Guzik, Mazurek – Cymorek (75. Urbaczka), Mitrenga (90. Sikora). Trenéři Zdeněk Černek a Anton Němčík.