Tým Vendryně rozhodl v prvním dějství

VENDRYNĚ – PŘÍBOR 2:0 (2:0) Fotbalisté Vendryně přivítali v utkání I. A třídy Příbor a o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase. Domácím fotbalistům se prostřídala marodka, na které v sobotu byli Broda s Fojcikem, naopak na hřiště již vyběhli Němčík a Cymorek.

25.4.2007

A právě Cymorek prošel v 10. minutě do pokutového území, kde byl faulován a nařízenou penaltu proměnil Němčík – 1:0. Tlak domácích pokračoval a ve 21. minutě měl po rohovém kopu gól na hlavičce Cymorek, ale branka nepadla. Ve 30. minutě domácí přečíslili hostující jedenáctku a Guzik mířil těsně vedle. Ve 37. minutě předvedli pohlednou akci Guzik s Němčíkem a druhý jmenovaný mířil z voleje přesně k tyči – 2:0. Ještě před poločasem Guzikův lob vytáhl brankář na roh, po jehož rozehrání mířil Cymorek vedle branky. Po změně stran začali zlobit i hosté a domácí gólman Csikan své spoluhráče třikrát podržel při nebezpečných brejcích. V domácím dresu měli příležitosti Guzik a Urbaczka, ale v závěru zápasu si již Vendryně hlídala dvougólové vítězství. Vendryně: Csikan – Divina, Bezák (60. Jochymek), Němčík, Ďurdík – Chvastek, Šinal, Guzik, Mazurek – Cymorek (75. Urbaczka), Mitrenga (90. Sikora). Trenéři Zdeněk Černek a Anton Němčík.

25.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Vrátný 78 Kč Vrátní VRÁTNÝ/-Á. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 78.1 kč, mzda max. 95.2 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce - obsluha vrátnice, starost o vytápění budovy v topné sezóně., Nástup dle dohody na dobu určitou s možnosti prodloužení., Pracovní doba - 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00., Životopis zašlete na e-mailovou adresu: lisovna@kovosport.cz, Pracoviště Třinec. Pracoviště: Kovosport třinec, a.s., 739 61 Třinec 1. Informace: Jan Kufa, . Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 25 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ-KA (vhodné i pro OZP). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: C04 z:25/5/2018 a:19/9/2018, Požadujeme: znalost hotelového stravování výhodou., Práce ve 12-ti hodinových pracovních směnách (7 dní práce/7 dní volno), Nabízíme: dotované stravování, svoz zaměstnanců od vlaku z Frýdlantu nad Ostravicí nebo z Ostravice, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění, možnost využívání služeb hotelu za zvýhodněných podmínek. , Kontaktní osoba: Tomáš Otipka, kontaktní telefon a email uveden viz výše. Telefonický kontakt možný po-pá 7-14.00 hod., Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.. Pracoviště: Sepetná v.o.s. - pracoviště v horském hotelu na ostravici, 739 14 Ostravice. Informace: Tomáš Otipka, +420 731 444 437(po-pá7-14:00hod.). Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 12 500 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A16 z: 20/8/2018 a:19/9/2018, Jedná se o práci samostatného kuchaře/ky v MŠ, jako zástup za nemocenskou., Náplň práce: , - příprava hotových jídel + svačinek + výdej jídel., Rozvrh pracovní doby:, - po-pá 6-13:30 hod., Nabízíme:, - základní mzdu + osobní ohodnocení dle praxe., Požadujeme:, - zdravotní předpoklady pro získání zdravotního průkazu, - praxi ve stravovacím zařízení výhodou., Životopisy zasílat na email uvedený viz výše. Pracoviště nenavštěvovat.. Pracoviště: Mateřská škola horní domaslavice, příspěvková organizace, 739 51 Dobrá. Informace: Marie Šokalová, . Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 18 000 Kč Pracovníci ostrahy, strážní OSTRAHA PRODEJNY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Aktualizace 19. 9. 2018, 29. 6. 2018, 23. 4. 2018, Požadujeme - příjemné vystupování, praxe výhodou., Certifikát strážného 68-008-E výhodou., Jedná se o 12-ti hodinové směny., Předem volat (9:00-15:00) na tel. č.: 731 988 699., Pracoviště: Třinec. Pracoviště: Pharm invest s.r.o. - pracov. třinec, Lidická, č.p. 156, 739 61 Třinec 1. Informace: Martina Šromová, +420 731 988 699.

1. ročník tenisového turnaje žen ve Frýdku-Místku v areálu Prestige tenis.
48

Ve Frýdku slavila titul zkušená Polka, jedničku vyřadilo zranění

Martin Gernát (s hokejkou) slaví se spoluhráči druhý gól Třince. Ani vedení 2:0 však Ocelářům nestačilo.

Martin Gernát: Prohra mrzí, ale týmu věřím. Zvedneme se

-

Peter Hamerlík po kiksu přiznal: Druhý gól? Moje chyba

Třinec – Hokejovým Ocelářům vstup do extraligové soutěže nevyšel. V neděli podlehli Olomouci 2:3, přestože vedli 2:0. Hanáky dostala na koně nevšední minela zkušeného třineckého gólmana Petera Hamerlíka, který za vlastní brankou namazal puk protihráči.