FK ČELADNÁ – FRÝDLANT N. O. 5:1 (2:1)

Po počátečním desetiminutovém oťukávání se dostali do vedení domácí po dlouhém autu, který zužitkoval Pfleger v 11. minutě. Druhá branka přišla z pokutového kopu za stažení Pflegera, za který se hosté moc zlobili na rozhodčího. Úspěšným střelcem byl Rodek. Do hry se Frýdlantští dostali ve 45. minutě zásluhou Oborného. Prvních dvacet minut druhé půle se odehrálo za snahy hostí o vyrovnání, ale do kolen je poslala třetí branka Rodka po individuální akci v 70. minutě. Zvlášť, když o minutu později neproměnil velkou příležitost Šigut. V závěru již kralovali fotbalisté Čeladné a pohotový Neuwirth upravil brankami v 77. a 88. minutě na konečných 5:1.

Čeladná: Juras – Horváth, Kaloč, Rusnok, Březovský – Pfleger (80. Vacek), Zouhar (72. Remeš), Indra (88. Vrobel), Ulehla – Neuwirth, Rodek. Trenér: Bohuš Keler.
Frýdlant: Škarabela – Němec, Somr, R. Hradil, Jurek – Faldyna (80. Minarčík), Březina, Oborný, Žáček – Mandičák (83. Vašut), Šigut. Trenér: Miroslav Svoboda.

LÍSKOVEC – FRENŠTÁT P. R. 2:0 (2:0)

Po dvou jasných vítězstvích měli Lískovečtí před sebou daleko silnějšího soupeře. Hostům z Frenštátu se však v první půli moc nevedlo. Domácí si v úvodní pětiminutovce vypracovali tři nadějné příležitosti, jenže Maléř, Broulík a ani Lukáš Myšinský své šance nedali. První změnu skóre přinesla 17. minuta. To si v šestnáctce hostí vyměnil míč Broulík s Myšinským a bývalý hráč třetiligového Frýdku-Místku poprvé rozvlnil síť za zády brankáře Syptáka. Domácí, kteří nastoupili v originálních dresech Realu Madrid, přidali druhý gól ve 23. minutě, když centr Holého zužitkoval hlavou Šrámek. Po změně stran již domácí tak produktivní nebyli. Naopak na druhé straně zahrozili Kaša s Černochem, oba stříleli vedle Dittertovy branky. Lískovec si i po třetím podzimním kole drží neporazitelnost, kterou si budou hráči chtít udržet i v dnešním velice zajímavém duelu s nováčkem krajského přeboru z Čeladné. Půjde vlastně o souboj prvního s druhým. Hraje se v Lískovci od 17 hodin. „Věříme, že naše vítězná série bude pokračovat. Pomoci by nám měli i naši skvělí fanoušci, kteří nám dokáží na zápasech vytvořit báječnou atmosféru,“ chválí lískovecké příznivce trenér Martin Šrámek.

Lískovec: Dittert – J. Myšinský, Vojvodík, Maléř, Staník – Čerňák (84. Priesol), Šrámek, Kubáň (65. Vodička), Holý – L. Myšinský, Broulík. Trenér: Martin Šrámek.

ALBRECHTICE- VRATIMOV 2:1 (1:1)

Tak blízko k bodovému zisku v tomto ročníku fotbalisté Biocelu ještě nebyli. Přitom utkání se pro ně nevyvíjelo šťastně, když již v 10. minutě si dal Staš vlastní branku. Branka je ale naopak nastartovala a ve 23. minutě bylo srovnáno po střele Adámka do šibenice. Pak nastaly dva momenty, při kterých se hosté moc zlobili na rozhodčího. Ve 39. minutě za sražení pronikajícího útočníka v pokutovém území nenařídil v jejich prospěch pokutový kop a v 65. minutě zaznamenal domácí Novák druhou branku, při které hosté reklamovali ofsajd.

Vratimov: Kubala – Bečka, Staš, Prokeš, Pešek – Horák, Beránek, Skoupý, Pohludka (50. Vašnovský) – Adámek, Pěnčík (78. Vaněk). Trenér: Lubomír Šrámek. (zd)