Horní Suchá – Brušperk 1:0 (1:0)

Přestože měli hostující fotbalisté více ze hry, odjeli nakonec z Horní Suché s prázdnou. O výhře domácích rozhodla vydařená střela z pětadvaceti metrů hned v 10. minutě utkání. Tlak hostí byl pak bezzubý, zatímco domácí se spoléhali především na rychlé brejky. Při nich musel zasahovat pozorný brankář Mičík. K vyrovnání měl nejblíže Valigůra čtvrthodiny před koncem střetnutí, ale ze tří kroků nepochopitelně minul opuštěný kout domácí branky.

Brušperk: Mičík – Cigánek, Makúch, Strakoš, Hába – Janíček, Skotnica (46. Vank), Krupník, Demel – Valigůra (Januščák), Šrámek. Trenér Vladimír Mokrohajský.

Dětmarovice – Čeladná 0:1 (0:0)

Značně posílený domácí celek se již na začátku sezony netají s postupovými ambicemi. Stejný cíl si však dali i na Čeladné, takže diváci měli možnost vidět velice kvalitní a vyrovnaný duel, ve kterém žádný z celků nechtěl udělat chybu. Hra se odehrávala především ve středu hřiště a o tříbodovém exportu hostí nakonec rozhodla Pflegrova chytrost. To běžela 70. minuta, kdy se tento hráč pozapomněl za domácím brankářem, což si ale nevšiml jeden z domácích zadáků. Jeho zpětnou přihrávku na brankáře Pfleger zachytil a rozhodl tak kuriózně o osudu zápasu. Domácí se jen těžce smiřovali s porážkou a poplivání hostujícího maséra domácí lavičkou patřilo k nechutnému závěru vyhroceného střetnutí. Nutno poznamenat, že pro rozhodčího Krištofa se jednalo o premiérový zápas v I.A třídě a nakonec se s ním vyrovnal se ctí.

Čeladná: Cuper – Vlk, Rusnok, Březovský, Pražák – Staskievič, Zouhar, Rodek, Pfleger (85. Andrejko) – Kunz, Ulehla. Trenér Bohuš Keler.

SK Bystřice – Smilovice 2:3 (1:3)

V prvním poločase předváděli hostující hráči lepší fotbal a po zásluze šli v poločase do kabin s dvoubrankovým náskokem. „Těžili jsme hlavně z našich výborně zahraných standardek. V tom je naše velká síla,“ řekl po utkání hostující trenér Pavel Smatana. Již v 7. minutě posadil Szusczik z trestného kopu přesně míč na hlavu ostrostřelce Ganczarczyka a hosté se ujali vedení. Ve 12. minutě vystřelil tvrdě domácí Hudzieczek, k odraženému míči se poté dostal Lachowicz a bylo srovnáno. Ve 23. minutě zahrával Szusczik opět standardní situaci a domácí zadáci neuhlídali Jiřího Topiarze – 1:2. Tentýž hráč překonal brankáře Cymorka i o čtyři minuty později, když zužitkoval přesný centr Slušného. Po změně stran se domácí hráči osmělili a snažili se s nepříznivým stavem ještě něco udělat. V 82. minutě faulovali hosté Lachowicze a Hudzieczek nařízenou penaltu s přehledem proměnil. K vyrovnání se již domácí hráči nedostali a tak si Smilovičtí připsali v letošní sezoně třetí vítězství.

Bystřice: Cymorek – Vávra (80. Lerenzini), Bauman, Hrazdílek, Škarka – Komár (70. Delina), Turoň, Hudzieczek, Lachowicz – Kluz, Foniok (70. Staněk). Trenér: Dušan Zbončák.

Smilovice: Rufer – Klar – Bolf, Pindor, M. Topiarz (65. Máj) – Sikora, Červený, Slušný, Szuscik – Ganczarczyk (90. Smolka), J. Topiarz. Trenér: Pavel Smatana.