Čeladná - Stonava 3:0 (1:0)

V zápase I. A třídy získali fotbalisté Čeladné zaslouženě tři body.

Lepší vstup do utkání měli ale hostující hráči, když již v úvodní minutě musel prokázat své brankářské umění domácí gólman Cuper. Hra byla v úvodní půlhodině rozháraná a hosté hrozili spíše po brejkových situacích. Uklidnění do domácích řad přinesla 35. minuta, kdy se ve vápně nejlépe orientoval Kunz. Druhý poločas nabídl přihlížejícím divákům lepší fotbal. Domácí si vytvořili územní převahu, kterou zúročil v 58. minutě hlavou Pfleger. Konečnou podobu výsledku stanovil pět minut před koncem zápasu Kunz, který hostujícího brankáře překonal umístěnou střelou do protipohybu.

Čeladná: Cuper – Vlk, Indra, Machanec, Mika – Pražák, Staskevič, Ulehla, Zouhar (82. Malchárek) – Pfleger (75. Pavlovský), Kunz. Trenér Bohuš Keler. (zd)

Staré Město - Smilovice 4:2 (1:2).

Region - Ani ve druhém utkání po sobě nedokázal soupeř využít faktu, že v domácí brance nastoupil hráč z pole. Zraněné Valase a Sedláře nahradil opět záložník Petr Němec.

Do vedení se dostali hostující fotbalisté ve 35. minutě, když se trefil Cieslar. O dvě minuty později zahrávali domácí rohový kop, na něj si nejvýše naskočil Ivo Valas a bylo srovnáno. Těsně před poločasovým odchodem do kabin se prosadil hostující kanonýr Ganczarczyk a domácími to nevypadalo zrovna růžově. Jenže přišla druhá půle, ve které dokázali Staroměstští dokonale obrátit průběh zápasu. V 55. minutě srovnával hlavou opět Valas. V 70. minutě se krásně do míče opřel střídající Prokeš a domácí poprvé v zápase vedli. Zaslouženou výhru Starého Města pečetil čtvrtou brankou v 89. minutě Valas, když proměnil pokutový kop nařízený po faulu na Slívu.

Staré Město: Němec – Kohut (53. Prokeš), Ivo Valas, Recman, Vojkovský – Kaňok (61. Syřínek), Myšinský, Roman, Fára – Šafranko, Slíva. (sch)

Raškovice – Vendryně 2:1 (2:0).

V souboji dvou zachraňujících týmů byli úspěšnější domácí fotbalisté, kteří se vítězstvím pravděpodobně již zachránili. Hosté budou muset ještě o setrvání v I. A třídě bojovat.

V zápase šlo oběma okresním zástupcům o hodně. Pouze vítěz by udělal velice rázný krok k záchraně soutěže. Zatím co v první části byl jasně lepší domácí celek, po změně stran byli již aktivnější hosté. Skóre zápasu otevřel již v 6. minutě po samostatném průniku Musálek. Pak domácí fotbalisté dvakrát orazítkovali tyče Csikánovy branky. Druhý úspěch domácích přidal ve 31. minutě hlavou Jančálek a s hosty to začalo vypadal zle nedobře. Po změně stran začali být hostující fotbalisté aktivnější a vytvořili si mírnou územní převahu. Tu však zbrzdil zcela zbytečným vyloučením Kotas. To běžela 69. minuta zápasu. I v oslabení se Vendrynští snažili a snaha byla odměněna v 90. minutě, kdy čestnou branku hostí vstřelil Cymorek. Na zisk bodu to však již nestačilo, takže to s osudem hostí v I. A třídě vypadá velice bledě.

Raškovice: Chlebek – Goroš, Kacíř, Vochta (80. Škapa), Osika – Gottwald, Jančálek, Novák, Špadt – Musálek (89. Meca), Šebesta (70. Feike). Trenér Bohuslav Sládeček.

Vendryně: Csikán – Szlauer (46. Urbaczka), Broda, Chvastek, Kopka – Bilko, Šinál, Jochymek, Kotas – Mitrenga (46. Válek), Cymorek. Trenér Ivo Kopka. (zd)

Brušperk – Ostrava-Jih 3:0 (1:0)

Hosté, kteří již mají svůj osud v I. A třídě zpečetěn, začali v Brušperku aktivně. Nakonec se ale prosadili domácí, kteří si zaslouženě připsali na své konto povinné tři body.

Začátek utkání měl překvapivý úvod, když první půlhodina se hrála podle not ostravských hráčů. Naštěstí hosté trefili pouze tyč a těsně před přestávkou únik Ščigela úspěšně zakončil Janíček – 1:0. Vedoucí branka celek Brušperku povzbudila, druhý poločas se již hrál za jeho stálé převahy a ještě dvakrát se měnilo skóre střetnutí. Nejdříve v 68. minutě zakončil přesně samostatný únik Polášek a konečnou podobu výsledku dal patnáct minut před koncem střelou z trestného kopu Valigůra.

Brušperk: Neckář – Cigánek, Makúch, Krupník, Kuchař – Janíček (60. Kobylák), Polášek, Machálek, Pavlas (60. Janoščák) – Ščigel, Valigůra. Trenér Vladimír Mokrohajský. (zd)