RAŠKOVICE - BRUŠPERK 3:3 (1:2)

Domácí tým nastoupil bez překvapivě v pátek odvolaného trenéra Sládečka a po brankové přestřelce si připsal jeden bod. Do vedení se dostali domácí v 11. minutě zásluhou Šebesty, který využil chybu hostující obrany. Vyrovnat se podařilo hostujícímu Šrámkovi přesnou střelou z přímého kopu ve 20. minutě.

Útočné pojetí obou týmů pokračovalo i nadále a miska vah se naklonila na stranu hostí ve 32. minutě po Cigánkově dorážce. Ve 42. minutě byl hostům po druhé žluté vyloučen Čilok a domácí začali hrát přesilovku. Vyrovnat se jim podařilo po závaru ve 47. minutě zásluhou Jančálka. Po hodině hry byl opět po dvou žlutých kartách vyloučen domácí Musálek a síly na hřišti se srovnaly.

Patnáct minut před koncem šli do vedení domácí brankou z pokutového kopu, který proměnil Kacíř. Zaslouženou dělbu bodů nakonec zařídil Šrámek po centru ze strany v 83. minutě.

Raškovice: Kopecký – Vochta, Jančálek, Kacíř, Goroš (68. Zeman) – Šigut (75. Škapa), Špadt, Musil (46. Feike), R. Novák – Musálek, Šebesta. Trenéři: David Šindler a Vladimír Šindler.

Brušperk: Neckář – Čilok, Krupník, Makúch, Januščák (46. Janíček) – Vank (70. Pavlas), Demel, Cigánek, Šrámek – Valigura, Skotnica. Trenér Vladimír Mokrohajský. (zd)

STARÉ MĚSTO – STONAVA 3:2 (1:2)

V zápase I.A třídy šli jako první do vedení hostující fotbalisté, když se v 19. minutě přízemní střelou prosadil Szczygiel. Domácí se nevzdali a ve 35. minutě bylo srovnáno, když Růžička nejprve nastřelil hostujícího brankáře, ale dobíhající Šafranko se již nemýlil. Ve 37. minutě hosté hodně spílali hlavnímu sudímu, který přehlédl penaltový faul Slívy na Lodera.

Útočník hostí si ale spravil chuť o pět minut později, když zužitkoval Szczygielův centr z pravé strany. Po změně stran domácí přitlačili a po hodině hry vyrovnal po individuální akci Růžička. Tři body nakonec zůstaly v domácím prostředí. V 87. minutě fauloval hostující zadák mladíka Růžičku a Ivo Valas se z nařízené penalty nemýlil.

Staré Město: Sedlář – I. Valas – Kaňok (91. Syřínek), Recman, Vojkovský – Ručka (46. Talaš), Fára, Konečný, Slíva – Šafranko, Růžička. Trenér Lubomír Pokluda. (sch)

BYSTŘICE - LIBHOŠŤ 3:0 (2:0)

Bystřické jedenáctce pomohl k úspěchu zdařilý vstup do zápasu. Hned v úvodu se blýskl Turoň, který obešel tři protihráče a technickou střelou otevřel skóre zápasu. Chvíli nato z pravé strany odcentroval Polák a Foniokova rybička rozvlnila hostující síť podruhé. Zvýšit mohl Hudzieczek, ale po samostatném nájezdu ztroskotal na brankáři hostí.

Před přestávkou mu radost zhatila zase tyčka. Totéž se po přestávce přihodilo Baumanovi zahrávajícímu přímý kop. Naštěstí pro domácí stál na správném místě Foniok, jemuž se v poslední době střelecky daří. Do tyče pak zamířil i Kluz. „Byli jsme lepší, celý zápas jsme měli pod kontrolou,“ řekl domácí trenér Dušan Zbončák.

Bystřice: Cymorek – Bauman – Szutrc (80. Vik), Škarka – Polák, Turoň, Lachowicz, Staniek – Kluz, Hudzieczek, Foniok (80. Kuczera). Trenér: Dušan Zbončák. (rom)

SMILOVICE - LICHNOV 6:0 (1:0)

Domácí začali šancí Ganczarczyka z 10. minuty, to se ale ostrostřelec domácích ještě zastřeloval. V 17. minutě se málem po skrumáži před Bašandovou brankou prosadili hostující fotbalisté, ale skóre zápasu stále zůstávalo nezměněno. Až ve 31. minutě našel J. Topiarz svého spoluhráče z útoku a Ganczarczyk s pomocí tyče otevřel účet utkání.

Další gól přinesla až změna stran. Ve 48. minutě se levačkou trefil Pindor. O osm minut později rozesmutnil hostující lavičku Jiří Topiarz a vzápětí zvyšoval Ganczarczyk již na 4:0. Kanonáda domácích však nadále pokračovala. V 71. minutě centroval Červený do šestnáctky hostí a dezorientovaný obránce si vstřelil vlastní gól. Konečnou podobu výsledku stanovil v 89. minutě Jiří Topiarz.

Smilovice: Bašanda – Máj (77. Smolka), Klár, Pindor (76. Gurecký), M. Topiarz – Červený, Slušný, Cieslar, M. Suszcik – Ganczarczyk (77. Smolka), J. Topiarz. Trenér: Pavel Smatana. (sch)