Vratimov – Pustá Polom 2:0 (1:0)

Na velmi těžkém terénu byl k vidění vyrovnaný souboj se šťastným koncem pro pořádající oddíl. Hráčům Biocelu vyšel nástup do utkání a již ve 2. minutě otevřel skóre vydařenou hlavičkou Raška. Oba celky se zaměřily především na útočné pojetí a tak šance se rodily na obou stranách. Hosté však doplatili na chabou koncovku a tak výhru Vratimova pojistil v 81. minutě Hybel. V závěru utkání již domácí hráči taktickým střídáním výsledek uhlídali.

Vratimov: Kavulok – Vyorálek, Nováček, Raška, Plavý – Hybel, Drozd (86. Vaněk), Valenčin, Pohludka – Veselý (88. Adámek), Gasojev (87. Kupka). Trenér David Valenčin.

B. Albrechtice – Lískovec 4:0 (1:0)

Hosté mohou litovat zahozených šancí v prvním poločase, kdy byli domácím hráčům naprosto vyrovnaným soupeřem. Ti se sice ujali vedení ve 14. minutě po rohovém kopu, ale v 31. minutě byl L. Kohut zcela sám před prázdnou brankou, kterou přestřelil a o pět minut nato zahodil vyloženou šanci Čerňák. I do druhé půle nastoupili hosté se snahou o vyrovnání, ale po chybě brankáře Smetany v 58. minutě domácí zvýšili na dvoubrankové vedení a bylo rozhodnuto. Další dvě branky domácích v 72. a 83. minutě již byly jen kosmetickou úpravou pro hosty příliš kruté porážky.

Lískovec: Smetana – J. Myšinský, Odstrčilík, Vodička – Melár, Vojvodík, M. Kohut, Čerňák (80. Šištík), L. Kohut (81. Halama) – L. Myšinský, Rumel. Trenér Radomír Liberda.

Bohuslavice – Frýdlant n. O. 3:0 (0:0)

V prvním poločase viděli diváci vyrovnaný průběh utkání se řadou šancí na obou stranách. Branky začaly padat ale až po změně stran. V 50. minutě chyboval hostující brankář Jež a po následném faulu uviděl červenou kartu. Domácí nabídnutou přesilovku využili a připsali si na své konto první podzimní vítězství v krajském přeboru.

Frýdlant: Jež – Staník, Somr, Gamrot, Rozkydal – Pokluda (50. Šmajstrla), Oborný, Kubáň, Šigut – Žáček (73. Pavlica), Mandičák (73. Němec). Trenér: Miroslav Svoboda. (zd, sch)