MSK BŘECLAV - FRÝDEK-MÍSTEK 1:1 (1:1)

Na velice podmáčeném terénu mohli jít fotbalisté Frýdku-Místku do vedení v 11. minutě, to však svou šanci prováhal Hynek Prokeš. Do vedení tak šli domácí, když se ve 21. minutě trefil Bielčik. Radost břeclavských hráčů ale neměla dlouhého trvání. Ihned z protiútoku se totiž prosadil Soukup a bylo vyrovnáno. „V první půli jsme měli šance na více branek, bohužel jsme nebyli produktivní,“ řekl v poločasové přestávce hostující kouč Oldřich Machala.

Po změně stran si hosté zkomplikovali situaci v 54. minutě, kdy obránce Jiří Prokeš uviděl druhou žlutou kartu a musel tak předčasně pod sprchy. Nabídnutou přesilovku nakonec domácí fotbalisté nevyužili. „Vzhledem k tomu, že jsme téměř celý druhý poločas odehráli o deseti, tak bod beru. Dopředu jsme se sice pak už tolik nedostávali, ale na druhou stranu ani domácí tým vyloženou šanci neměl,“ zdůraznil po utkání Machala.

Branky: 21. Bielčik – 22. Soukup. Rozhodčí: Pochylý – Plesar, Fojt. ŽK: Demjanovič, Pacl – J. Prokeš, Kerbr. ČK: 54. J. Prokeš. Diváci: 90.

Frýdek-Místek: Lužný - Švrček, Hrdlička, Staněk, J. Prokeš – Biolek (84. Mucha), Cabák, Literák, Kerbr – Soukup (74. Chýlek), H. Prokeš (58. Grussmann). Trenér: Oldřich Machala.