Co vás vedlo k účasti v Zaměstnanecké lize Deníku?

Proslavit Mobis na celorepublikové scéně a zahrát si fotbal s kolegy z práce. No a co si budeme nalhávat, hlavní cena zájezd na fotbal stála od začátku na místě nejvyšším.

Jdete do turnaje s cílem vyhrát, nebo u vás platí „coubertinovská“ slova o tom, že hlavní je se zúčastnit?

Rozhodně chceme každý zápas vyhrát, ale určitě v mezích fair-play a máme nařízeno od prezidenta naší společnosti vrátit se z turnaje bez zranění.

Můžete přiblížit váš tým? Kdo bude postrachem soupeřů?

Letos jsme posílili, takže by se naši soupeři měli mít na pozoru podle mne před každým jedním hráčem. Jako kapitán, manažer a brankář týmu, musím přiznat, že tým vypadá dobře a chceme zaútočit na nejvyšší příčky.

Pokud se s kolegy bavíte o fotbale, co (za klub, soutěž, hráče…) nejčastěji rozebíráte?

Kdyby někdo nahrával naše ranní rozhovory při cestě do práce tak by se Zdenda Folprecht v Českém rozhlase musel třást ať nepřijde o práci. Rozebíráme vše od okresního přeboru až po Ligu mistrů. A věřte, že na nikom nenecháme nit suchou!

Čistě hypoteticky: kdybyste měl možnost vzít do mužstva některou ze současných fotbalových hvězd, na koho byste ukázal?

Tak tady není vůbec o čem. Leo Messi. To je král. Doufám, že až bude číst tento rozhovor, zaujme ho a přijede nám pomoct na okresní kolo.

Nejlepší tým Zaměstnanecké ligy Deníku si za odměnu může vybrat zájezd na fotbal. Který zápas v Evropě vás láká vidět?

Dvakrát už jsme byli na celorepublikovém finále, takže věřte, že toto téma jsme rozebírali mnohokrát. Anglická liga a některý z Londýnských týmů by nám letos už konečně mohlo vyjít. Do třetice všeho dobrého!