TESCOMA ZLÍN B – FRÝDEK-MÍSTEK 1:2 (0:1)

Valcíři si sice na hřišti rezervního týmu prvoligového Zlína připsali tři body, ale v úvodním poločase opět nepředvedli bůh ví jaký výkon. „Opět nám to nešlo, ale naštěstí se Zmešky v závěru první půle trefil a po přestávce už to bylo ono,“ řekl po utkání Martin Jordán z frýdecko-místeckého klubu. První půle toho přítomné hrstce diváků mnoho nenabídla. Až ve 41. minutě si naběhl do šestnáctky hostí Baranyai a po jeho prudké střele se otřáslo břevno frýdecké branky. O tři minuty později našel Vodák nabíhajícího Zmeškala a valcíři šli v poločase do šaten s úsměvem.

„Kluky ten gól nakopl a do druhé půle pak na svého soupeře doslova vletěli,“ poznamenal k úvodu druhé části hry asistent hostujícího trenéra Roman Vojvodík. Ve 48. minutě zahrával Cabák rohový kop a po jeho centru zvýšil hlavou Zmeškal na 0:2 pro Frýdek. Domácí zbraně nesložili a v 76. minutě se jim zásluhou Baranyaie podařilo snížit na rozdíl jediného gólu. V závěrečných minutách domácí tým přitlačil, svěřenci trenéra Skalby však vyrovnání již nepřipustili.

Frýdek-Místek: Prepsl – Uvíra, Staněk, Prokeš, Švrček – Němec, Husárik, Cabák, Schaffartzik (83. Kořínek) – Vodák, Zmeškal. Trenér: Vladimír Skalba. (sch)