Zdroj: archiv soutěžící
1. Jarmila Garová, Ostrava-Zábřeh
Zdroj: archiv soutěžící
Zdroj: archiv soutěžící
1. Jarmila Garová, Ostrava-Zábřeh
Zdroj: archiv soutěžící
2. Kristina Bílková, Ostrava-Lhotka
Zdroj: archiv soutěžící
2. Kristina Bílková, Ostrava-Lhotka
Zdroj: archiv soutěžící
2. Kristina Bílková, Ostrava-Lhotka
Zdroj: archiv soutěžící
2. Kristina Bílková, Ostrava-Lhotka
Zdroj: archiv soutěžící
2. Kristina Bílková, Ostrava-Lhotka
Zdroj: archiv soutěžící
3. Lumír Bahr, Hošťálkovice
Zdroj: Archiv soutěžícího
3. Lumír Bahr, Hošťálkovice
Zdroj: Archiv soutěžícího
3. Lumír Bahr, Hošťálkovice
Zdroj: Archiv soutěžícího
4. Rita Struhalová, Šilheřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
4. Rita Struhalová, Šilheřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
4. Rita Struhalová, Šilheřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
5. Zdeněk Čapka, Ostrava
Zdroj: archiv soutěžícího
6. Jana a Ivo Zlatníkovi, Dolní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžících
6. Jana a Ivo Zlatníkovi, Dolní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžících
6. Jana a Ivo Zlatníkovi, Dolní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžících
6. Jana a Ivo Zlatníkovi, Dolní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžících
6. Jana a Ivo Zlatníkovi, Dolní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžících
6. Jana a Ivo Zlatníkovi, Dolní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžících
6. Jana a Ivo Zlatníkovi, Dolní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžících
6. Jana a Ivo Zlatníkovi, Dolní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžících
7. Monika Špačková, Orlová
Zdroj: archiv soutěžící
8. Alžběta Šmídová, Seloutky
Zdroj: archiv soutěžící
9. Jarmila Jonešová, Horní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžícího
9. Jarmila Jonešová, Horní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžícího
9. Jarmila Jonešová, Horní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžícího
9. Jarmila Jonešová, Horní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžícího
9. Jarmila Jonešová, Horní Těrlicko
Zdroj: archiv soutěžícího
10. Milada Sobociková, Orlová
Zdroj: Archiv soutěžící
10. Milada Sobociková, Orlová
Zdroj: Archiv soutěžící
10. Milada Sobociková, Orlová
Zdroj: Archiv soutěžící
10. Milada Sobociková, Orlová
Zdroj: Archiv soutěžící
10. Milada Sobociková, Orlová
Zdroj: Archiv soutěžící
11. Alžběta Chlebik, Albrechtice
Zdroj: Archiv soutěžící
12. Dagmar Janošová, Darkovice
Zdroj: Archiv soutěžící
12. Dagmar Janošová, Darkovice
Zdroj: Archiv soutěžící
12. Dagmar Janošová, Darkovice
Zdroj: Archiv soutěžící
12. Dagmar Janošová, Darkovice
Zdroj: Archiv soutěžící
12. Dagmar Janošová, Darkovice
Zdroj: Archiv soutěžící
13. Daniela Gratzová, Pusté Jakartice
Zdroj: Archiv soutěžící
13. Daniela Gratzová, Pusté Jakartice
Zdroj: Archiv soutěžící
13. Daniela Gratzová, Pusté Jakartice
Zdroj: Archiv soutěžící
13. Daniela Gratzová, Pusté Jakartice
Zdroj: Archiv soutěžící
14. Manželé Špačkovi, Havířov
Zdroj: Archiv soutěžících
15. Karel Ivančík, Nový Jičín
Zdroj: Archiv soutěžícího
15. Karel Ivančík, Nový Jičín
Zdroj: Archiv soutěžícího
15. Karel Ivančík, Nový Jičín
Zdroj: Archiv soutěžícího
15. Karel Ivančík, Nový Jičín
Zdroj: Archiv soutěžícího
15. Karel Ivančík, Nový Jičín
Zdroj: Archiv soutěžícího
16. Vladimíra Šťastná, Bobrovníky
Zdroj: Archiv soutěžící.
16. Vladimíra Šťastná, Bobrovníky
Zdroj: Archiv soutěžící.
16. Vladimíra Šťastná, Bobrovníky
Zdroj: Archiv soutěžící.
17. Ludmila Bobocká, Dětřichov nad Bystřicí
Zdroj: Archiv soutěžící.
17. Ludmila Bobocká, Dětřichov nad Bystřicí
Zdroj: Archiv soutěžící.
17. Ludmila Bobocká, Dětřichov nad Bystřicí
Zdroj: Archiv soutěžící.
17. Ludmila Bobocká, Dětřichov nad Bystřicí
Zdroj: Archiv soutěžící.
17. Ludmila Bobocká, Dětřichov nad Bystřicí
Zdroj: Archiv soutěžící.
17. Ludmila Bobocká, Dětřichov nad Bystřicí
Zdroj: Archiv soutěžící.
18. Irena Halfatová, Bystřice
Zdroj: Archiv soutěžící.
18. Irena Halfatová, Bystřice
Zdroj: Archiv soutěžící.
19. Manželé Kopčákovi, Brušperk
Zdroj: Archiv soutěžících.
19. Manželé Kopčákovi, Brušperk
Zdroj: Archiv soutěžících.
19. Manželé Kopčákovi, Brušperk
Zdroj: Archiv soutěžících.
19. Manželé Kopčákovi, Brušperk
Zdroj: Archiv soutěžících.
20. Petr Krčmařík, Opava
Zdroj: Archiv soutěžícího.
20. Petr Krčmařík, Opava
Zdroj: Archiv soutěžícího.
20. Petr Krčmařík, Opava
Zdroj: Archiv soutěžícího.
21. Ladislava Kopčová, Slezská Ostrava
Zdroj: Archiv soutěžící.
21. Ladislava Kopčová, Slezská Ostrava
Zdroj: Archiv soutěžící.
22. Dana Václavíková, Ostrava - Michálkovice
Zdroj: Archiv soutěžící.
22. Dana Václavíková, Ostrava - Michálkovice
Zdroj: Archiv soutěžící.
22. Dana Václavíková, Ostrava - Michálkovice
Zdroj: Archiv soutěžící.
22. Dana Václavíková, Ostrava - Michálkovice
Zdroj: Archiv soutěžící.
22. Dana Václavíková, Ostrava - Michálkovice
Zdroj: Archiv soutěžící.
23. Hana Tůmová, Háj ve Slezsku
Zdroj: Archiv soutěžící.
23. Hana Tůmová, Háj ve Slezsku
Zdroj: Archiv soutěžící.
23. Hana Tůmová, Háj ve Slezsku
Zdroj: Archiv soutěžící.
23. Hana Tůmová, Háj ve Slezsku
Zdroj: Archiv soutěžící.
23. Hana Tůmová, Háj ve Slezsku
Zdroj: Archiv soutěžící.
24. Jiřina Lukaštíková, Bohumín - Šunychl
Zdroj: Archiv soutěžící.
24. Jiřina Lukaštíková, Bohumín - Šunychl
Zdroj: Archiv soutěžící.
24. Jiřina Lukaštíková, Bohumín - Šunychl
Zdroj: Archiv soutěžící.
24. Jiřina Lukaštíková, Bohumín - Šunychl
Zdroj: Archiv soutěžící.
25. Lumír Pracuch, Havířov - Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžícího.
25. Lumír Pracuch, Havířov - Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžícího.
25. Lumír Pracuch, Havířov - Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžícího.
25. Lumír Pracuch, Havířov - Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžícího.
26. Ludmila Amortová, Opava
Zdroj: Archiv soutěžící.
26. Ludmila Amortová, Opava
Zdroj: Archiv soutěžící.
26. Ludmila Amortová, Opava
Zdroj: Archiv soutěžící.
27. Iva Kawuloková, Ostrava - Plesná
Zdroj: Archiv soutěžící.
28. Alena Škovránková, Bolatice
Zdroj: Archiv soutěžící.
28. Alena Škovránková, Bolatice
Zdroj: Archiv soutěžící.
28. Alena Škovránková, Bolatice
Zdroj: Archiv soutěžící.
29. Zuzana Bartečková, Stonava
Zdroj: Archiv soutěžící.
29. Zuzana Bartečková, Stonava
Zdroj: Archiv soutěžící.
29. Zuzana Bartečková, Stonava
Zdroj: Archiv soutěžící.
29. Zuzana Bartečková, Stonava
Zdroj: Archiv soutěžící.
30. Emilie Pavlátová, Rýžoviště
Zdroj: archiv soutěžící
30. Emilie Pavlátová, Rýžoviště
Zdroj: archiv soutěžící
30. Emilie Pavlátová, Rýžoviště
Zdroj: archiv soutěžící
31. Edith Vrchovecká, Kozmice
Zdroj: archiv soutěžící
31. Edith Vrchovecká, Kozmice
Zdroj: archiv soutěžící
31. Edith Vrchovecká, Kozmice
Zdroj: archiv soutěžící
31. Edith Vrchovecká, Kozmice
Zdroj: archiv soutěžící
31. Edith Vrchovecká, Kozmice
Zdroj: archiv soutěžící
31. Edith Vrchovecká, Kozmice
Zdroj: archiv soutěžící
31. Edith Vrchovecká, Kozmice
Zdroj: archiv soutěžící
31. Edith Vrchovecká, Kozmice
Zdroj: archiv soutěžící
31. Edith Vrchovecká, Kozmice
Zdroj: archiv soutěžící
32. Marcela Chodurová, Litultovice
Zdroj: archiv soutěžící
32. Marcela Chodurová, Litultovice
Zdroj: archiv soutěžící
32. Marcela Chodurová, Litultovice
Zdroj: archiv soutěžící
32. Marcela Chodurová, Litultovice
Zdroj: archiv soutěžící
32. Marcela Chodurová, Litultovice
Zdroj: archiv soutěžící
32. Marcela Chodurová, Litultovice
Zdroj: archiv soutěžící
32. Marcela Chodurová, Litultovice
Zdroj: archiv soutěžící
32. Marcela Chodurová, Litultovice
Zdroj: archiv soutěžící
32. Marcela Chodurová, Litultovice
Zdroj: archiv soutěžící
33. Eduard Konieczny, Petřvald u Karviné
Zdroj: archiv soutěžícího
33. Eduard Konieczny, Petřvald u Karviné
Zdroj: archiv soutěžícího
33. Eduard Konieczny, Petřvald u Karviné
Zdroj: archiv soutěžícího
33. Eduard Konieczny, Petřvald u Karviné
Zdroj: archiv soutěžícího
33. Eduard Konieczny, Petřvald u Karviné
Zdroj: archiv soutěžícího
33. Eduard Konieczny, Petřvald u Karviné
Zdroj: archiv soutěžícího
34. Hedvika Scheidelová, Tábor u Opavy
Zdroj: archiv soutěžícího
34. Hedvika Scheidelová, Tábor u Opavy
Zdroj: archiv soutěžícího
34. Hedvika Scheidelová, Tábor u Opavy
Zdroj: archiv soutěžícího
34. Hedvika Scheidelová, Tábor u Opavy
Zdroj: archiv soutěžícího
34. Hedvika Scheidelová, Tábor u Opavy
Zdroj: archiv soutěžícího
35. Zuzana Filipová, Krnov
Zdroj: archiv soutěžící
35. Zuzana Filipová, Krnov
Zdroj: archiv soutěžící
36. Lenka Michálková, Odry
Zdroj: archiv soutěžící
36. Lenka Michálková, Odry
Zdroj: archiv soutěžící
36. Lenka Michálková, Odry
Zdroj: archiv soutěžící
36. Lenka Michálková, Odry
Zdroj: archiv soutěžící
36. Lenka Michálková, Odry
Zdroj: archiv soutěžící
36. Lenka Michálková, Odry
Zdroj: archiv soutěžící
36. Lenka Michálková, Odry
Zdroj: archiv soutěžící
37. Sylva Holešová, Slezská Ostrava
Zdroj: archiv soutěžící
37. Sylva Holešová, Slezská Ostrava
Zdroj: archiv soutěžící
37. Sylva Holešová, Slezská Ostrava
Zdroj: archiv soutěžící
37. Sylva Holešová, Slezská Ostrava
Zdroj: archiv soutěžící
38. Václav Blažek, Bruntál-Mezina
Zdroj: archiv soutěžícího
38. Václav Blažek, Bruntál-Mezina
Zdroj: archiv soutěžícího
38. Václav Blažek, Bruntál-Mezina
Zdroj: archiv soutěžícího
38. Václav Blažek, Bruntál-Mezina
Zdroj: archiv soutěžícího
39. Elena Krčová, Havířov
Zdroj: archiv soutěžící
39. Elena Krčová, Havířov
Zdroj: archiv soutěžící
39. Elena Krčová, Havířov
Zdroj: archiv soutěžící
39. Elena Krčová, Havířov
Zdroj: archiv soutěžící
39. Elena Krčová, Havířov
Zdroj: archiv soutěžící
39. Elena Krčová, Havířov
Zdroj: archiv soutěžící
39. Elena Krčová, Havířov
Zdroj: archiv soutěžící
39. Elena Krčová, Havířov
Zdroj: archiv soutěžící
39. Elena Krčová, Havířov
Zdroj: archiv soutěžící
40. Bronislava Bučková Sochová, Bludovice u Nového Jičína
Zdroj: archiv soutěžící
40. Bronislava Bučková Sochová, Bludovice u Nového Jičína
Zdroj: archiv soutěžící
40. Bronislava Bučková Sochová, Bludovice u Nového Jičína
Zdroj: archiv soutěžící
40. Bronislava Bučková Sochová, Bludovice u Nového Jičína
Zdroj: archiv soutěžící
40. Bronislava Bučková Sochová, Bludovice u Nového Jičína
Zdroj: archiv soutěžící
40. Bronislava Bučková Sochová, Bludovice u Nového Jičína
Zdroj: archiv soutěžící
40. Bronislava Bučková Sochová, Bludovice u Nového Jičína
Zdroj: archiv soutěžící
40. Bronislava Bučková Sochová, Bludovice u Nového Jičína
Zdroj: archiv soutěžící
40. Bronislava Bučková Sochová, Bludovice u Nového Jičína
Zdroj: archiv soutěžící
40. Bronislava Bučková Sochová, Bludovice u Nového Jičína
Zdroj: archiv soutěžící
41. Pavlína Hlaváčková, Ostrava-Krásné pole
Zdroj: archiv soutěžící
41. Pavlína Hlaváčková, Ostrava-Krásné pole
Zdroj: archiv soutěžící
41. Pavlína Hlaváčková, Ostrava-Krásné pole
Zdroj: archiv soutěžící
41. Pavlína Hlaváčková, Ostrava-Krásné pole
Zdroj: archiv soutěžící
42. Božena Nováková, Rychvald
Zdroj: Archiv soutěžící
42. Božena Nováková, Rychvald
Zdroj: Archiv soutěžící
42. Božena Nováková, Rychvald
Zdroj: Archiv soutěžící
42. Božena Nováková, Rychvald
Zdroj: Archiv soutěžící
42. Božena Nováková, Rychvald
Zdroj: Archiv soutěžící
43. Hrinovi, Opava-Zlatníky
Zdroj: Archiv soutěžících
43. Hrinovi, Opava-Zlatníky
Zdroj: Archiv soutěžících
43. Hrinovi, Opava-Zlatníky
Zdroj: Archiv soutěžících
43. Hrinovi, Opava-Zlatníky
Zdroj: Archiv soutěžících
44. Ladislav Blahuta, Fulnek
Zdroj: Archiv soutěžícího
44. Ladislav Blahuta, Fulnek
Zdroj: Archiv soutěžícího
44. Ladislav Blahuta, Fulnek
Zdroj: Archiv soutěžícího
44. Ladislav Blahuta, Fulnek
Zdroj: Archiv soutěžícího
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
45. Libuše Barišová, Budišovice
Zdroj: Archiv soutěžící
46. Martina Hellebrandová, Větřkovice u Vítkova
Zdroj: Archiv soutěžící
46. Martina Hellebrandová, Větřkovice u Vítkova
Zdroj: Archiv soutěžící
46. Martina Hellebrandová, Větřkovice u Vítkova
Zdroj: Archiv soutěžící
46. Martina Hellebrandová, Větřkovice u Vítkova
Zdroj: Archiv soutěžící
46. Martina Hellebrandová, Větřkovice u Vítkova
Zdroj: Archiv soutěžící
47. Ludmila Pausová, Slavkov
Zdroj: Archiv soutěžící
48. Karla Bastlová, Karavaře-Kouty
Zdroj: Archiv soutěžící
48. Karla Bastlová, Karavaře-Kouty
Zdroj: Archiv soutěžící
48. Karla Bastlová, Karavaře-Kouty
Zdroj: Archiv soutěžící
48. Karla Bastlová, Karavaře-Kouty
Zdroj: Archiv soutěžící
48. Karla Bastlová, Karavaře-Kouty
Zdroj: Archiv soutěžící
48. Karla Bastlová, Karavaře-Kouty
Zdroj: Archiv soutěžící
48. Karla Bastlová, Karavaře-Kouty
Zdroj: Archiv soutěžící
48. Karla Bastlová, Karavaře-Kouty
Zdroj: Archiv soutěžící
48. Karla Bastlová, Karavaře-Kouty
Zdroj: Archiv soutěžící
49. Lucie Mikolášová, Sedliště
Zdroj: Archiv soutěžící
49. Lucie Mikolášová, Sedliště
Zdroj: Archiv soutěžící
49. Lucie Mikolášová, Sedliště
Zdroj: Archiv soutěžící
49. Lucie Mikolášová, Sedliště
Zdroj: Archiv soutěžící
49. Lucie Mikolášová, Sedliště
Zdroj: Archiv soutěžící
50. Stoklasovi, Český Těšín Stanislavice
Zdroj: Archiv soutěžících
50. Stoklasovi, Český Těšín Stanislavice
Zdroj: Archiv soutěžících
50. Stoklasovi, Český Těšín Stanislavice
Zdroj: Archiv soutěžících
51. Šárka Kahánková, Albrechtice u Nového Jičína
Zdroj: Archiv soutěžící
51. Šárka Kahánková, Albrechtice u Nového Jičína
Zdroj: Archiv soutěžící
51. Šárka Kahánková, Albrechtice u Nového Jičína
Zdroj: Archiv soutěžící
51. Šárka Kahánková, Albrechtice u Nového Jičína
Zdroj: Archiv soutěžící
52. Marešovi, Ostrava-Zábřeh
Zdroj: Archiv soutěžících
52. Marešovi, Ostrava-Zábřeh
Zdroj: Archiv soutěžících
52. Marešovi, Ostrava-Zábřeh
Zdroj: Archiv soutěžících
53. Iveta Nováková, Karviná
Zdroj: Archiv soutěžící
53. Iveta Nováková, Karviná
Zdroj: Archiv soutěžící
53. Iveta Nováková, Karviná
Zdroj: Archiv soutěžící
53. Iveta Nováková, Karviná
Zdroj: Archiv soutěžící
54. Hana Břemková, Služovice
Zdroj: Archiv soutěžící
54. Hana Břemková, Služovice
Zdroj: Archiv soutěžící
54. Hana Břemková, Služovice
Zdroj: Archiv soutěžící
54. Hana Břemková, Služovice
Zdroj: Archiv soutěžící
54. Hana Břemková, Služovice
Zdroj: Archiv soutěžící
Cizincům při jednání s policií pomáhají pracovnice Poradny pro cizince a migranty, kterou vede Michaela Dušková (vpravo).
Zdroj: Deník/Radek Gális
55. Lubomír Mališ, Krásná
Zdroj: Archiv soutěžícího
55. Lubomír Mališ, Krásná
Zdroj: Archiv soutěžícího
55. Lubomír Mališ, Krásná
Zdroj: Archiv soutěžícího
55. Lubomír Mališ, Krásná
Zdroj: Archiv soutěžícího
56. Janečkovi, Staříč
Zdroj: Archiv soutěžících
56. Janečkovi, Staříč
Zdroj: Archiv soutěžících
56. Janečkovi, Staříč
Zdroj: Archiv soutěžících
56. Janečkovi, Staříč
Zdroj: Archiv soutěžících
57. Anna Horbalova-Bolatice
Zdroj: Archiv soutěžící
57. Anna Horbalova-Bolatice
Zdroj: Archiv soutěžící
57. Anna Horbalova-Bolatice
Zdroj: Archiv soutěžící
57. Anna Horbalova-Bolatice
Zdroj: Archiv soutěžící
57. Anna Horbalova-Bolatice
Zdroj: Archiv soutěžící
57. Anna Horbalova-Bolatice
Zdroj: Archiv soutěžící
57. Anna Horbalova-Bolatice
Zdroj: Archiv soutěžící
58. Milena Toulová, Borotín
Zdroj: Archiv soutěžící
59. Alena Jurčová, Fulnek
Zdroj: Archiv soutěžící
60. Lenka Stromská, Štěpánkovice
Zdroj: Archiv soutěžící
61. Pavel Vrána, Karviná
Zdroj: Archiv soutěžící
61. Pavel Vrána, Karviná
Zdroj: Archiv soutěžící
62. Anna Śniegoňová, Komorní Lhotka
Zdroj: Archiv soutěžící
62. Anna Śniegoňová, Komorní Lhotka
Zdroj: Archiv soutěžící
63. Božena Pospišilíková, Bernartice n. O.
Zdroj: Archiv soutěžící
63. Božena Pospišilíková, Bernartice n. O.
Zdroj: Archiv soutěžící
64. Zlatuše Valeriánová, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžící
64. Zlatuše Valeriánová, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžící
64. Zlatuše Valeriánová, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžící
64. Zlatuše Valeriánová, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžící
64. Zlatuše Valeriánová, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžící
65. Františka Pitelová, Veřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
65. Františka Pitelová, Veřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
65. Františka Pitelová, Veřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
65. Františka Pitelová, Veřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
65. Františka Pitelová, Veřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
65. Františka Pitelová, Veřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
65. Františka Pitelová, Veřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
65. Františka Pitelová, Veřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
65. Františka Pitelová, Veřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
66. Lumír Pracuch, Havířov-Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžící
65. Františka Pitelová, Veřovice
Zdroj: Archiv soutěžící
66. Lumír Pracuch, Havířov-Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžící
66. Lumír Pracuch, Havířov-Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžící
66. Lumír Pracuch, Havířov-Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžící
66. Lumír Pracuch, Havířov-Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžící
67. Martin Buchl, Dolní Benešov
Zdroj: Archiv soutěžícího
67. Martin Buchl, Dolní Benešov
Zdroj: Archiv soutěžícího
67. Martin Buchl, Dolní Benešov
Zdroj: Archiv soutěžícího
68. Radka Kudlíková, Hlavnice
Zdroj: Archiv soutěžící
68. Radka Kudlíková, Hlavnice
Zdroj: Archiv soutěžící
68. Radka Kudlíková, Hlavnice
Zdroj: Archiv soutěžící
68. Radka Kudlíková, Hlavnice
Zdroj: Archiv soutěžící
68. Radka Kudlíková, Hlavnice
Zdroj: Archiv soutěžící
69. Ladislav Jaroš, Opava
Zdroj: Archiv soutěžící
69. Ladislav Jaroš, Opava
Zdroj: Archiv soutěžící
70. Soňa Kusová, Bohumín
Zdroj: Archiv soutěžící
70. Soňa Kusová, Bohumín
Zdroj: Archiv soutěžící
70. Soňa Kusová, Bohumín
Zdroj: Archiv soutěžící
70. Soňa Kusová, Bohumín
Zdroj: Archiv soutěžící
70. Soňa Kusová, Bohumín
Zdroj: Archiv soutěžící
70. Soňa Kusová, Bohumín
Zdroj: Archiv soutěžící
71. Jitka Herotová, Frýdek-Místek
Zdroj: Archiv soutěžící
72. Šárka Šindlářová, Jamnice
Zdroj: Archiv soutěžící
72. Šárka Šindlářová, Jamnice
Zdroj: Archiv soutěžící
72.Šárka Šindlářová, Jamnice
Zdroj: Archiv soutěžící
72. Šárka Šindlářová, Jamnice
Zdroj: Archiv soutěžící
73. Manželé Kapiasovi, Albrechtice u Č. Těšína
Zdroj: Archiv soutěžících
73. Manželé Kapiasovi, Albrechtice u Č. Těšína
Zdroj: Archiv soutěžících
73. Manželé Kapiasovi, Albrechtice u Č. Těšína
Zdroj: Archiv soutěžících
73. Manželé Kapiasovi, Albrechtice u Č. Těšína
Zdroj: Archiv soutěžících
73. Manželé Kapiasovi, Albrechtice u Č. Těšína
Zdroj: Archiv soutěžících
73. Manželé Kapiasovi, Albrechtice u Č. Těšína
Zdroj: Archiv soutěžících
74. Manželé Věntusovi, Opava-Kateřinky
Zdroj: Archiv soutěžících
74. Manželé Věntusovi, Opava-Kateřinky
Zdroj: Archiv soutěžících
74. Manželé Věntusovi, Opava-Kateřinky
Zdroj: Archiv soutěžících
74. Manželé Věntusovi, Opava-Kateřinky
Zdroj: Archiv soutěžících
74. Manželé Věntusovi, Opava-Kateřinky
Zdroj: Archiv soutěžících
74. Manželé Věntusovi, Opava-Kateřinky
Zdroj: Archiv soutěžících
74. Manželé Věntusovi, Opava-Kateřinky
Zdroj: Archiv soutěžících
75. Dáša Šnajdrová, Fulnek
Zdroj: Archiv soutěžící
75. Dáša Šnajdrová, Fulnek
Zdroj: Archiv soutěžící
76. Věrka Topičová, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžící
76. Věrka Topičová, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžící
76. Věrka Topičová, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžící
76. Věrka Topičová, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžící
76. Věrka Topičová, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžící
77. Anna Janošová, Hať
Zdroj: Archiv soutěžící
77. Anna Janošová, Hať
Zdroj: Archiv soutěžící
77. Anna Janošová, Hať
Zdroj: Archiv soutěžící
77. Anna Janošová, Hať
Zdroj: Archiv soutěžící
77. Anna Janošová, Hať
Zdroj: Archiv soutěžící
77. Anna Janošová, Hať
Zdroj: Archiv soutěžící
77. Anna Janošová, Hať
Zdroj: Archiv soutěžící
78. Jindřiška Bystroňová, Třinec
Zdroj: Archiv soutěžící
78. Jindřiška Bystroňová, Třinec
Zdroj: Archiv soutěžící
78. Jindřiška Bystroňová, Třinec
Zdroj: Archiv soutěžící
78. Jindřiška Bystroňová, Třinec
Zdroj: Archiv soutěžící
79. Ivana a Oto Kalichovi, Hodslavice
Zdroj: Archiv soutěžící
79. Ivana a Oto Kalichovi, Hodslavice
Zdroj: Archiv soutěžící
79. Ivana a Oto Kalichovi, Hodslavice
Zdroj: Archiv soutěžící
79. Ivana a Oto Kalichovi, Hodslavice
Zdroj: Archiv soutěžící
79. Ivana a Oto Kalichovi, Hodslavice
Zdroj: Archiv soutěžící
80. Michaela Skovajsová, Rudná
Zdroj: Archiv soutěžící
80. Michaela Skovajsová, Rudná
Zdroj: Archiv soutěžící
80. Michaela Skovajsová, Rudná
Zdroj: Archiv soutěžící
81. Vladimíra Šajtarová, Studénka
Zdroj: Archiv soutěžící
81. Vladimíra Šajtarová, Studénka
Zdroj: Archiv soutěžící
81. Vladimíra Šajtarová, Studénka
Zdroj: Archiv soutěžící
81. Vladimíra Šajtarová, Studénka
Zdroj: Archiv soutěžící
81. Vladimíra Šajtarová, Studénka
Zdroj: Archiv soutěžící
81. Vladimíra Šajtarová, Studénka
Zdroj: Archiv soutěžící
81. Vladimíra Šajtarová, Studénka
Zdroj: Archiv soutěžící
81. Vladimíra Šajtarová, Studénka
Zdroj: Archiv soutěžící
82. Miroslav Panáč, Kopřivnice
Zdroj: Archiv soutěžící
82. Miroslav Panáč, Kopřivnice
Zdroj: Archiv soutěžící
82. Miroslav Panáč, Kopřivnice
Zdroj: Archiv soutěžící
82. Miroslav Panáč, Kopřivnice
Zdroj: Archiv soutěžící
82. Miroslav Panáč, Kopřivnice
Zdroj: Archiv soutěžící
82. Miroslav Panáč, Kopřivnice
Zdroj: Archiv soutěžící
83. Eva Niemczyková, Horní Tošanovice
Zdroj: Archiv soutěžící
83. Eva Niemczyková, Horní Tošanovice
Zdroj: Archiv soutěžící
84. Karin Nevřelová, Štěpánkovice
Zdroj: Archiv soutěžící
84. Karin Nevřelová, Štěpánkovice
Zdroj: Archiv soutěžící
84. Karin Nevřelová, Štěpánkovice
Zdroj: Archiv soutěžící
85. Marie Sztymonová, Karviná-Ráj
Zdroj: Archiv soutěžící
85. Marie Sztymonová, Karviná-Ráj
Zdroj: Archiv soutěžící
85. Marie Sztymonová, Karviná-Ráj
Zdroj: Archiv soutěžící
85. Marie Sztymonová, Karviná-Ráj
Zdroj: Archiv soutěžící
86. Naděžda Žurková Vratimov - Horní Datyně
Zdroj: Archiv soutěžící
86. Naděžda Žurková Vratimov - Horní Datyně
Zdroj: Archiv soutěžící
86. Naděžda Žurková Vratimov - Horní Datyně
Zdroj: Archiv soutěžící
86. Naděžda Žurková Vratimov - Horní Datyně
Zdroj: Archiv soutěžící
86. Naděžda Žurková Vratimov - Horní Datyně
Zdroj: Archiv soutěžící
86. Naděžda Žurková Vratimov - Horní Datyně
Zdroj: Archiv soutěžící
86. Naděžda Žurková Vratimov - Horní Datyně
Zdroj: Archiv soutěžící
86. Naděžda Žurková Vratimov - Horní Datyně
Zdroj: Archiv soutěžící
86. Naděžda Žurková Vratimov - Horní Datyně
Zdroj: Archiv soutěžící
87. Marie Pecikiewiczová, Karviná
Zdroj: Archiv soutěžící
87. Marie Pecikiewiczová, Karviná
Zdroj: Archiv soutěžící
87. Marie Pecikiewiczová, Karviná
Zdroj: Archiv soutěžící
87. Marie Pecikiewiczová, Karviná
Zdroj: Archiv soutěžící
88. Petr Filip, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžícího
88. Petr Filip, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžícího
88. Petr Filip, Krnov
Zdroj: Archiv soutěžícího
89. Marie Gebauerová, Hlubočec
Zdroj: Archiv soutěžící
89. Marie Gebauerová, Hlubočec
Zdroj: Archiv soutěžící
89. Marie Gebauerová, Hlubočec
Zdroj: Archiv soutěžící
89. Marie Gebauerová, Hlubočec
Zdroj: Archiv soutěžící
90. Ludmila Zabloudilová, Lysůvky
Zdroj: Archiv soutěžící
90. Ludmila Zabloudilová, Lysůvky
Zdroj: Archiv soutěžící
91. Vlasta Mřihladová, Nový Jičín
Zdroj: Archiv soutěžící
91. Vlasta Mřihladová, Nový Jičín
Zdroj: Archiv soutěžící
92. Jarmila Juřicová, Brantice
Zdroj: Archiv soutěžící
92. Jarmila Juřicová, Brantice
Zdroj: Archiv soutěžící
92. Jarmila Juřicová, Brantice
Zdroj: Archiv soutěžící
92. Jarmila Juřicová, Brantice
Zdroj: Archiv soutěžící
92. Jarmila Juřicová, Brantice
Zdroj: Archiv soutěžící
93. Danuše Špiláčková, Opava
Zdroj: Archiv soutěžící
94. Jaroslav Chytil, Lomnice u Rýmařova
Zdroj: Archiv soutěžícího
94. Jaroslav Chytil, Lomnice u Rýmařova
Zdroj: Archiv soutěžícího
95. Stanislav Ovčačík ml., Hradec nad Moravicí
Zdroj: Archiv soutěžícího
96. Marie Starečková, Petrovice u Karviné
Zdroj: Archiv soutěžící
96. Marie Starečková, Petrovice u Karviné
Zdroj: Archiv soutěžící
96. Marie Starečková, Petrovice u Karviné
Zdroj: Archiv soutěžící
96. Marie Starečková, Petrovice u Karviné
Zdroj: Archiv soutěžící
97. Pavlína Šerá, Brantice
Zdroj: Archiv soutěžící
98. Pavlína Kuboňová, Hnojník
Zdroj: Archiv soutěžící
98. Pavlína Kuboňová, Hnojník
Zdroj: Archiv soutěžící
98. Pavlína Kuboňová, Hnojník
Zdroj: Archiv soutěžící
98. Pavlína Kuboňová, Hnojník
Zdroj: Archiv soutěžící
98. Pavlína Kuboňová, Hnojník
Zdroj: Archiv soutěžící
98. Pavlína Kuboňová, Hnojník
Zdroj: Archiv soutěžící
99. Zdeněk Jeniš, Jilešovice
Zdroj: Archiv soutěžící
99. Zdeněk Jeniš, Jilešovice
Zdroj: Archiv soutěžící
100. Pavlína Kožuszniková, Havířov-Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžící
100. Pavlína Kožuszniková, Havířov-Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžící
100. Pavlína Kožuszniková, Havířov-Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžící
100. Pavlína Kožuszniková, Havířov-Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžící
100. Pavlína Kožuszniková, Havířov-Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžící
100. Pavlína Kožuszniková, Havířov-Podlesí
Zdroj: Archiv soutěžící