Lovci jsou v tabulce druzí, jen bod za druhou Plzní. Ve velkém tempu nastoupili taky do duelu s Frýdkem-Místkem a brzy vedli už 7:1. Hosté se poté sice dostali na dostřel dvou branek, v poločase ale Lovosice vedly 21:15.

„Aniž bych snižoval výkon soupeře, tak začnu tím, že nás středeční výkon proti Kopřivnici stál spoustu fyzických i psychických sil a chyběli nám i někteří zranění hráči. Pokud chcete porazit Lovosice ve formě a v sezoně, kterou teď hrají, tak je potřeba mít tým v kompletním složení, a přesto máte malou šanci, že je porazíte,“ uvedl kouč Frýdku-Místku Daniel Valo.

Ve druhé půli domácí svůj náskok postupně navyšovali a došli si pro vysokou výhru 38:27. „Lovosice hrály fantastický zápas, trošku mne mrzí, že naši hráči to již nakonec trošku vypustili, což bych jim určitě vytknul. Rád bych na dva zápasy, které jsme proti Lovosicím odehráli, chtěl zapomenout. Byly si hodně podobné, což mne trápí,“ dodal Valo.

HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek 38:27

Rozhodčí: Veselý, Zelenka. Sedmimetrové hody: 2/2 – 0/0. Vyloučení: 5:4. Diváci: 571.

Frýdek-Místek: Pyško, Bartoš, Cáb – Noworyta 2, Sklenák 2, Moješcik 3, Hrachovec 1, Gřešek 1, Chudoba 4, Brožek 3, Bureš 7, Mucha, Mlotek S., Choleva 2, Zbránek 2, Hustopecký. Trenér: Valo.